Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @ka1985  jeeej to som rada ze sa ti pacia..no ja ich mam stale v Bratislave v stave processed at Bratislava. Uz len cakam kedy budu Out for delivery...dufam ze to bude coskoro 🙂

• @ka1985  pisala som do DHL len tak z nedockavosti a odpisali mi, ze zasielka mi bude dnes po 16:00 dorucena 🙂 juchuuu...

• @gretkav  to znamena že ti to nezadržali na colnici?

• Sponzor fóra
  • @kikuska16  nezadrzali..bolo to tam asi 15 minut 🙂

• @gretkav  Jé to jsem moc ráda, že je budeš mít taky dneska doma, čekám na fotečky.... 😉 😃

• Fotečky, už mám v albíčku, jen až budu u našich, udělámlepší fotky...

• Taaak saty su doma. Len co ma segra pofoti dam fotky do albumu🙂 btw nebolo by od veci kusok schudnut zo zadku lebo sa mi v nich zle sada hehe

• @ka1985
    kraaasa...vyzeraju uzasne.... 🙂 🙂
    Co na ne hovoris ty? spokojna?

• @ivkapalko  já jsem nadšená, délka mi sedí, míry mi sedí, jedním slovem jsou božské....

• @ka1985
    tak to fakt gratulujem....super...

@rosny
    ...aj ty si taka nedockava? 😃 😃 😃

• @ka1985  ja tvoje fotky neviem najst 😞

• @bendelacik  Ahoj, saty su krasne, i ked nie presne take ako na obrazku... Korzet ma troska ine vysivanie, a menej vyraznu maslu ako original...

• @gretkav  mám to v albu jen pro přátele, tak odsouhlas naše přátelství a přihlas se na český brmse.cz 😉

• @ka1985  jeeej su fakt krasne a ked ta niekto do nich zasnuruje tak to bude super... 🙂..ja neviem najst kabel od telefonu tak sa mi zatial nedaju fotky vlozit ale hned ako ho budem mat tu budu fotecky..inak saty mi sedia akurat budem musiet vymysliet nieco s vlackou lebo pri tancovani sa budem o nu podkynat 🙂..

• @gretkav  To jsem moc ráda, že jsi spokojená, to je to nejdůležitější, jenom jeden den se můžeme cítit jako princezny 😉 🙂 Doufám, že kabel brzo najdeš, už se na ně těším 🙂

• Sponzor fóra
  • 😠 Baby, ja som taka nasranááááááá !!! Od soboty sa mi neozýva, píšem mu každý deň, peniaze som poslala v pondelok, šaty už by som mohla mať aj doma za ten týždeň.
    Doteraz som s nim práveže problem nemala, vždy mi odpísoval 😞 Už je čas vyhrážať sa?!

• @kikuska16  zkus mu pohrozit, že se vdáváš toho 11.6., že jinak dáš špatné hodnocení na ebay a posílej mu to co dvě hodiny, budu rád, že se tě zbaví

• @ivkapalko  jako na ty svoje? ani ne, vim, ze si jeste tak mesic pockam 😉

• Ahojte, nema tu niekto skusenost so strankou aliexpress.com? Dakujem 🙂

• Baby ma tu niekto skusenost s weddingdressy.com ?

• @bendelacik
    @monik24
    zkuste lightinthebox.com.. na to mam z vice zdroju dobre reference.

• Zimo ma teda prekvapil, šaty už su v Bratislaveeeeee 😃 😃 😃 jupiiii uvidíme čo clo a zajtra by som ich mala mať
    @gretkav  a ty čo , kde máš furt tie fotky, už som zvedavaaaa , a čo máš s vlečkou, neurobil ti tam uchytenie?

• @kikuska16  no vidis, super!! 🙂

• @kikuska16 @gretkav Ahoj holky, tak jste na tom s fotečkami? A jak vám sedí?

• @ka1985  ja šaty ešte nemám, práve su niekde na preclení

• @kikuska16  Tak dej potom vědět, jak ti to dopadlo? A jakou cenu ti tam Zimo napsal?

• @bolekat  Dakujem za radu pozriem sa, ale ked ja som si na tidebuy nasla saty do ktorych som sa zalubila 😞....mozno nieco najdem aj na stranke co si odporucila 🙂
    A ty si si niektore saty objednala? 🙂))

• @ka1985  no ved to, včera ked som volala do TNT pani povedala že tam dal sumu 80 USD a že sa jej to zdá byť málo, ja mam doklady na sumy 135,130,55 tak neviem čo tam mam potom vydokladovať, či vlastne to budu pýtať po mne, či po ňom a čo vlastne .. ??? 😒

• @bendelacik  ja jsem chtela objednavat pres lightinthebox.com, dostala jsem na to reference nezavisle na sobe od kamaradky, ktera mela svatebni saty (dorazily bez obtizi do mesice) a kolegyne plesove (taky spokojna) proto, ze nechci podporovat predrazene pujcovny, kde jsou navic saty i hnusne obnosene. a pak jsem narazila tady na foru na madora.cz, coz je ceska firma, taky sije na miru (bud podle katalogu nebo teoreticky i podle obrazku, jak si nechavaji sit holky tady), cenove jen o neco drazsi, ale ma to pro me vyhodu v tom, ze je tam i zkouska satu, tudiz opravdu budou na miru a nemusis pak behat nekam za svadlenou to upravovat. jsou z mikulova. takze budu mit z madory, ale jinak bych sla do lightinthebox vzhledem k referencim. ten zimo, co ho tady probiraji, tak z nej bych asi zesedivela, dkyz ctu, jak ho holky uhani a on nic a protahuje terminy.. v madore jsou v pripade nouze schopny usit i pres noc.

• @bolekat  Ahoooooj pozerala som si saty na tej stranke ale nejak sa mi nezapacili ani jedny, na tidebuy.com a aliexpress.com su kraaaaaasne saty a o dost lacnejsie, zatial neobjednavam nic ale chcela by som, pozriem aj na tu cesku stranku len ja to mam daleko, takze to mi len domov rovno prisli ked tak. Vdaka za rady 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Milé nevesty,
    obliekame Vás aj ostatné dámy, ktoré s Vami zdieľajú Váš svadobný deň.
    Máme 50 % zľavu pre nich aj pre Vás na spoločenské šaty !