Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @kikuska16  krásne 🙂
    môžeš byť spokojná

• Bolerko ani závoj som nejak mať nebudem, bolerko len do kostola a závoj by zakryl krásny účes ktorý mam vymyslený 🙂 ďakujem baby, zdvihlo mi to kus naladu 🙂 naozaj su to len šaty, aj keď ma strašne mrzelo, ked som sa videla že nikto si nepovie wwwau nádherna nevesta.. snáď sa niekto nájde 😛

• @kikuska16 : tak to sa neboj, urcite vsetci ,co ta uvidia si to povedia..ak by aj nie uplne vsetci (lebo vsetkym clovek nikdy nevyhovie..),tak som presvedcena,ze minimalne zenich a rodicia a tvoji najblizsi budu uneseni..
    a pripajam sa : wau! 🙂

• Sponzor fóra
  • @bubblinkka  si užasna -🙂 všetky ste skvele ako ste ma podporili a povzbudili 😉

• @kikuska16  tak za mna- saty su velmi pekne a vyzeras v nich uzasne 😉 bolerko sa mi nepaci, lebo ako povedala bublinkka- nie som na bolerka tiez...ale do kostola je o.k. Potrebuju trosku zuzit a tym sa korzet viac vytvaruje aj so snurovackou.
    A to, co robi z nevesty- wauu, nie su iba saty, ale celkovy dojem. Saty, uces, make up, uprava....Takze, keby si sa nam odfotila super upravena na profi fotkach, tak by kazdemu padla sanka 🙂
    Ale satky su krasne, mas dobru postavu, tak bud spokojna

• Caute baby, niekde som tu citala Zimovu stranku, teda ebay ale nemozem to najst. Vie to niektora, ak hej dajte prosim link. Diky

• Uz som to nasla aj sama 🙂 Mozno pre druhe baby, kt. by rady vedeli http://shop.ebay.co.uk/zimolau318/m.html

• Tak babenky,uz som sa rozhodla. Zimo mi ide robit tieto saty. Dufam,ze to dobre dopadne 🙂

• @monik24  Držím palce ,aby se šaty povedly a všechno proběhlo bez komplikací. Trochu se připrav ,že to vyšívání na sukni asi nebude tak bohaté jako na originálu,ale myslím,že i tak je Zimo ušije krásné. 🙂

• ahojte,,,rada by som sa pridala aj ja k vam,,aj ked na saty mam este dost casu,,,necitala som si vsetko, takze neviem ci to tu uz niekto spominal, ale nemate skusenost so satami z tejto stranky? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=105671

• @malamargotka  ahoj, dle fotek jsou to saty od Cinanu, rozdil je v tom, ze my si je tu objednavame primo u vyrobce a na teto strance mas i meziclanek, tudiz o jednu marzi navic

• @rosny  ale tak zase tam by som platila tiez do tych 300 eur a nemusim sa tu natahovat s colnicou a anglinou- co nie je moja silna stranka,,,

• @malamargotka  ptala ses na zkusenosti, takze to se rozhodni jak chces, me treba saty staly i s dopravou 300USD

• @rosny  ooo tak to je potom este lepsie,,,ja sa, ale bojim toho vsetkeho okolo,,,ale urcite viem, ze si dam saty usit,,,za taku cenu mi ani nebude vadit, ze nie su presne ako original,,,niektore sa mi tu dokonca pacili viac ako original,,,mas tu foto aj tvojich siat?

• @kikuska16  prave som si pozerala tvoje saty, su uchvatne a to bolerko je super, takmer ako moje 🙂 si s nimi spokojna? podla mna su super, velmi sa mi pacia.

• Sponzor fóra
  • @malamargotka  Zimo ma vzdycky cenu i s dopravou 😉 mrkni se ke me do alba, jsou to ty posledni, vresek nebude stejne jako original, pac nema velkou krajku, ale to nevadi

• @malamargotka  toho "okolo" se neboj, urcite mas nakou kamardku, co mluvi anglicky a neboj, po prvni platbe o nem tak min 5 tydnu neuslysis 🙂

• @jasminka002  No spokojna tak nie na 100%, sukňa je z úplne inej latky a nestoji tak ako original, a korzet by chcelo zúžiť. Nadšená niesom 🙂 ale hadam to s krajčírkou zvládneme. Ja vidim veľa veci , ktoré niesu na šatach podla mojich predstav, teda podla originalu..

• Ahojte baby, pozerám, že tie šaty čo ste si objednávali sú krásne, prosím môžete mi poradiť nejakého Vami overeného predajcu (šiciu dielňu), kde by som is mohla šaty vybrať a objednať?
    Díky..J.

• @jaja63  Ahoj, prodejce a vyrobce Zimo, saty si vyber kdekoliv sama, posli mu jen fotku a on ti rekne, jestli jo, nebo ne, on sam na vyber moc nema.

• @rosny
    Ďakujem za odpoved, ešte mám otázku, že ked sa na neho chcem nakontaktovať, tak priamo cez Ebay? a so spôsobom platby neboli problémy?

• @jaja63  pises mu na mejl zimo318@hotmail.com, platba je pouze pres paypall a co vim, tak problemy nikdo nemel

• @kikuska16  uplne ti rozumiem, toto iste prezivam aj ja, moje saty su teraz u krajcirky, opravuje celu suknu, kazdy diel nadsiva satenovym pruzkom aby zamaskovala to hrozne obsitie co tam bolo, uvidime co z toho bude. mne sa tie tvoje velmi pacia, ked ich das zuzit budu super, drzim palce, potom sem hod fotecky ked budu po upravach 🙂

• @arilas  krásne šaty 🙂

• @ivkapalko  tak za normalnich okolnosti bysme dneska mely mit foto 🙂 davam mu tyden navic 😉

• @rosny
    😃 😃
    Tiez mu ale davam este taky tyzden....dva..... 😃 .. 😛
    Som zvedava....xi

• @ivkapalko  dva ani omylem, jeden! Blby je, ze ja pak celej 26.tyden jsem na dovce, takze potrebuju, aby to poslal driv, pac jinak nevim, jak bych schvalovala fotku... 😞

• @gretkav  Moc ti sluší, jsou nádherné

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. Oksana Mukha, St. Patrick, spoločenské, detské a exkluzívne ručne maľované šaty a obleky
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.