Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @rosny  bombarduj e-maily nic jiného nefunguje, třeba co hodinu, ho to přestane bavit 😉 Jé, já se divám, že máme svatbu ve stejný den. 🙂 neboj to stihne...

• @ka1985  podle me uz jsou na ceste a vybodl se na finalni foto...klasika 😉

• @rosny  to mi už taky neposlal, pak jsem bombardovala o track number

• Sponzor fóra
  • @ka1985  jo, vlastne poslal mejla s dotazem na adresu, takze jsou asi nekde na puli cesty 🙂

• @rosny  tak ho bombarduj o číslo,ať víš kde jsou,a nevisí ti třeba na celnici, mě dorazili za dva dny od poslání

• @ka1985  budu 😉 info o adrese chtel minulou nedeli, tak bych je mohla mit tak za tyden doma

• hurrrraaaa mam tracking number 😎 saty jsou stale v Hong Kongu

• @rosny
    saticky su kraaasne.... 🙂 tesim sa na real foto .... 🙂

Mne ten polepetko napisal, ze mi vsetko posiela..ze saty, spodnicka aj bolerko su v baliku, ale este nema cislo balicka...ze mi posle zajtra.....no to som fakt zvedava..... 😬
    Inak teraz neviem ako sa mam zachovat - este mu dlzim nejakych 65 usd.....ani si ich nepyta....a poslal balik
    Uvidim co na mna z toho baliku vykukne 😛

• @alisa_
    co je odkial objednane?
    Ak myslis svadobne saty tak od Zima....
    A popolnocky mam cez ebay

• @ivkapalko  Promin, ty zlute - asi popolnocky? Jaky uzivatel jestli muzu poprosit? 🙂

• @alisa_
    vola sa rooney320 - ides objednavat? 🙂

• Ahojte baby, pisala som Zimovi a tento vikend ma mi poslat foto, ze budu saticky hotove...juuuuj,tak sa neviem dockat, strasne som zvedava @rosny  tie tvoje saticky vyzeraju pekne,....drzim moc palce 😉

• Baby neviete kde zohnat svadobne topanky?

• @monik24  dekuju 😉 kdy jsi objednavala?

boticky sezenes na ebay, jsou jich tam mraky

• jupiiiii, saty jsou procleny a lezi v centru DHL v Parizi! 🙂 🙂 tak to byla rychlost!

• Sponzor fóra
  • @rosny
    tak to je super.... 🙂 potom hned fot a pridaj fotky...
    ja som na nervy.... este neposlal tracking number... 😞 😞

• @ivkapalko  no jsem napla jak pero, bylo by super, kdyby to jeste dorazilo dneska, ma prijit kamos, shodou okolnosti nas fotograf, tak by me mohl vyblejsknout, nez se vrati mladej; ale byla to rychlost, vcere jeste Hong Kong a dneska uz Pariz

napis mu jeste jednou, me vcera na podruhy odepsal

• @rosny
    idem tu teda este napisat...
    ale mam z toho blby pocit....lebo pisal, ze saty poslal po mojej druhej platbe....peniazky mi boli z uctu odpocitane 27.6.....a vcera mi napisal, ze: the DHL man has not told me the tracking number yet, I will ask him tomorrow.
    Ma v tom riadny chaos chlapec..... 😞

• @ivkapalko  to je podla mna blbost...dhl dava vzdy tracking number.

• @ivkapalko  souhlas s vanocnimstromkem, kdyz neco posilas pres DHL nebo nakou podobnou sluzbu, vyplnujes formular nutny k odeslani, ktery toto cislo jiz obsahuje

ja platila v patek, 24/06 a rikal, ze saty budou hotovy druhy den v sobotu
    kdyz se ale podivam na historii zasilky, tak teprve vcera v 15:44 byla zasilka vyzvednuta k expedici... jedine, ze by to nejdrive posilal nakou mistni sluzbou a pak vse hromadne z Hong Kongu

• hmm..
    moznosti su nasledovne: 😛
    1. bud to este neposlal a len ma natahuje.....
    2. poslal ich....ale maju na to nejakeho cinanka co chodi posielat balicky a ten mu to cislo nedal...
    3. alebo jednoducho ma v tom strasny bordel a mne nezostava len cakat - mozno saty pridu aj bez toho aby som sledovala ich trasu - a na colnici mi ich nezadrzia - i ked pri mojom stasti pochybujem.... 😛 😛

• @ivkapalko  podle me trochu keca, tak mi znova napis navecer, jestli ma nejake news

• Nejspíš je ještě neposlal , takhle vždycky holky vodil za nos a pak zjistily že je poslal až později.
    @rosny Já si myslím , že ty šaty se ještě budou proclívat na naší celnici , takže to ještě nějaký den potrvá než je dostaneš.

• @radkaja  nene, saty jsou uz prave procleny, vcera dorazili pozde na pobocku, takze je vratili na centralu a ted uz jsou v rozvozu. Volala jsem si vcera na DHL a potvrdili mi dodavku dneska. Ja ziju ve Francii, takze jedna celnice staci 😉

• tak saty uz jsou u sousedky, jupiii tralala 😃

• Mne vcera na moj dotaz ci ma pre mna nejake news napisal:
    the package has arrived HongKong, and it will leave port from there, so i think i will get the tracking number soon

Tak cakam 😐

• @ivkapalko  tak pokud je v Hong Kongu, tak do konce tydne bys je mohla moit, pac me to psalo, ze zasilka byla v Hong Kongu vyzvednuta v pondeli

• tak tady jsou, jsem proste nadsena! nepotrebuju zadny upravy; jediny, co bych vycetla, ze mi udelal prsa moc u sebe, coz jsem moc nepochopila, ale da se to
    jinak jak uz upozornovaly holky predtim, uberte si 1-2cm kvuli snerovani, dela to fakt na fest, ja si ubirala u prsou, nastesti
    pro porovnani prikladam i origos saty; pro rypave 😉 vrsek neni stejny, pac nedela krajku v kuse, takze mi saty nejdrive odmitl, ale pak jsem se domluvili, ze mi da misto celokrajky pouze krajkove aplikace
    davam origos, pak origos ze salonu a pak Zimovy

• nak mi to uteklo...

• zbytky fotek jsem dohazela do alba

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém