Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @ivkapalko  bomba, jsou nadherny, moc ti slusi!!!

• @ivkapalko  jsou opravdu překrásné a ten vršek je nakonec velice povedený, prostě na figuríně to je vždy zkreslené🙂)jsou krásné..

• @ivkapalko  prekrásne šiatky! 😵

• Sponzor fóra
  • @rosny  jj, musela jsem si je hned vyzkoušet, pracuji v kanclu, kolegyně mi je zavázaly.. 😉

• @ivkapalko  Máš je moc nádherné, a moc krásně ti sedí. Vyplatilo se počkat...

• Nemate niekto skusenosti so skusanim a kupovanim siat priamo v hong kongu? Neviete ci robia aj vacsie velkosti? Vsetky aziatky mi pride velkost 34 alebo menej.

• objednavali ste uz niekto cez alibaba alebo dhgate?

• ivka_alex dhgate neodporucam. kamoska si odtial objednala a bola strasne sklamana..ale ja osobne s tou strankou skusenosti nemam..poslala mi tie saty co chcela a tie co prisli..lebo tiez som zvazovala objednat odtial.

• @ka1985  no to ja taky, jen si pak neumim predstavit ten prevoz mhd domu 😉

• @winkywally  "nas" Zimo je posila z Hong Kongu a dela je ne miru. Vzhledem tomu, ze mam skoro 2 metry, tak fakt nedela 34 😉

• @rosny  Ahoj,objednavala som minuly mesiac okolo 11.juna...zial este som fotky nedostala,hoci mi bolo povedane,ze tento vikend ich posle 😞....idem mu hned napisat, ze ci je s nimi uz hotovy....neviem,ci by som objednavala cez internet topanky, mne najst topanky na nete,je velky risk...

• @ivka_alex  ja som pozerala na dhgate, lebo tam mali saty od Mori Lee, ale neobjednala som si, lebo som dala tu na baby, tak som sla cez Zima

• @ivkapalko  tie su nadherne! Su od ZIma? Naozaj pekna praca! Gratulujem!!!!

• Baby, ked uz budem mat foto tych siat, pytate sa Zima cez co poslat tie saty? Ako ste si dali poslat saty? Poradte prosim. dakujem 🙂

• @rosny  vdaka. A Zimo je firma alebo clovek? maju uz notove vyrobky ktore sa daju vyskusat alebo siju len na zakazku?

• Sponzor fóra
  • Ahoj, chtela bych si take objednat saty od Zima, jak to funguje??? Jen mu napisu email s prosbou o katalog???
    Dik za odpoved 🙂

• @monik24  hmm, to me prijde na Zima moc rychly, pokud jsi objednavala 11/06... cekala bych fotku az tak tenhle vikend 😞

• @lenik33  odpoved na tvuj dotaz na strane 580

• @winkywally  pro nas je to clovek, ale kdyz vidis fotky, tak je to naka dilna, koukni do myho alba

neco malo ma vyrobeny a visi to na ebay http://shop.ebay.com/zimolau318/m.html, zbytek je na objednavku; pokud se pohybujes v Hong Kongu, tak toho ma mozna vic, pac jsem nasla nakou cinskou stranku, kde bylo mraky veci, ale jen v cinstine, takze to by ses s nim musela domluvit sama

• @rosny  bylo to opravdu těžké, ale nacpala jsem je do igelitové tašky 😉 😃

• @ivkapalko  woooow su naozaj kraaasne 🙂 sedia ti ako uliate 🙂

• @ivkapalko  : pridavam sa- naozaj krasne..🙂

• @ivkapalko  šaty su nadherne, krásne ti sedia tak dufam že si spokojna, mne tiež vlečku spravil dosť dlhu a cele to bolo treba skrátiť.
    Baby nezabudajde, viackrát bolo odporúčane, že si máte ubrať zo 2 cm v páse, ak si budete objednávať, ja som mala teda šnurovanie na doraz, a nevyzeralo to pekne
    @monik24  Zimo ti sám napíše akou spoločnosťou to poslal, a napíše ti číslo zásielky, ktorú si môžeš sledovať na nete
    @ka1985  ja som tiež baik niesla v rukach mhd-čkou ledva som ho obopla rukami 🙂 sranda, ale niesla som ho hrdo

• @lenik33  žiaden katalog nie je, pošleš mu fotky šiat ktoré chceš, bude chcieť po tebe miery, zaplatiť zálohu cez paypal, a bude šiť, až ich ušije pošle ti fotky či sa ti pačia. príp. či chceš niečo na tom doupravovať a pošleš mu zbytok peňazi, on ti šaty pošle, a to je cele 🙂

• @kikuska16  ten pocit znám 😃

• @gretkav  
    @kikuska16  
    @bubblinkka  
    kocky dakujem...fakt to cakanie stalo za to.... 😃

• @rosny  
    @kikuska16  Diky za pomoc 🙂

• @lenik33  a jak, jdes do toho?

• Já bych se fakt bála koupit něco tak důležitýho, jako svatební šaty, přes internet. Co když přijdou na poslední chvíli a nesednou? 😕

• @miuriko  treba vedieť že šaty si objenať aspon 2 mesiace pred, veľa dievčat si dávalo ešte niečo "dorobiť" ku krsjčírkam, ako napr. uchytenie vlečky, či zúženie, každá schopná krajčírka to zvládne. Tu ide skôr aj o peniažky, že vieš ušetriť aj polovicu z toho čo by si dala za požičanie. dievčatá sú spokojné, a môžeš si pozrieť aj fotky šiat v albume u Zuziiiicek.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov