Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj holky,

koukala jsem do alba šatů od Zima a jsou fakt krásné. Hlavně ty hotové na nevěstách mě přesvědčily, že bych do toho asi taky šla 🙂
    Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tak trvá než máte šatky doma? A jsou dodávány komplet i se spodničkou a vším co je potřeba? Nebo je tohle potom nutné dokoupit?

Jo a ještě jestli je tu někdo, kdo má s objednáváním zkušenost a eventuelně by mi pomohl 🙂 Děkuji moc!

• No u Zima raději počítej s dodáním tak 1,5- 2 měsíce, atˇpak nemáš zbytečné nervy. Spodničku si raději kup,až budeš šaty mít .Zimo myslím, má jen jednu univrzální,která není vždycky vhodná. 🙂

• Sponzor fóra
  • @radkaja  prosim ta kolko tak zhruba stoja saty od zima aj s postovnym? len aby som mala zhruba odhad.. dik

• Tak baby zhanam si nove saty uz a od Zima nie :-/

• @ivka_alex  ako to teda dopadlo? celkom som vyplasena, lebo chcem objednavat od neho aj ja 😒

• @danulicek  ja blba som to platila cez western a tam ti peniaze nevratia, ak platis cez pay pal tak tam je tusim stornovanie - neviem myslim, ... Zimo mi neodpisal na 18 emailov, dnes mu pisali dve kamosky, jedna rano a jedna vecer zeby mali zaujem o saty - obom odpisal

• @ivka_alex  uff, to je teda sila. tak dufam, ze sa to doriesi. sledujem to, co pises do tejto temy a celkom som zvedava, ako to dopadne. drzim palce 😴

• @danulicek  dakujem mojko :-*

• dievcata, tak po precitani casti tejto diskusie som z toho jelen...teraz uz skutocne neviem od koho objednat. asap teda nie, zimo sa tiez kazi,jbbridal je zatial pozitivny...no poradte...lebo ja uz neviem...

• @ivka_alex  nepockas este? co ak ti saty uz poslal medzitym?

• @orieska325  keby ich poslal tak mi snad napise ze Ivi pockaj poslal som to a nie novym zakaznickam odpisovat a mna tahat za nos 😞

• @ivka_alex  hm no tazko povedat kde to zlyhalo v kazdom pripade to od neho nie je koser.mna to dost odradilo akurat dnes som xcela poslat objednavku. 😞 😞

• @orieska325  moja to je v pohode ved posli skus, ja vas ani jednu neodhovaram, len bacha ako platit, aby si mala v pripade moznost vratenia penazi alebo aby si sa mu mohla aspon nejak pohrozit ze stornujes platbu

• @ivka_alex  no áno platba určite cez pay pal ale ten jeho prístup ma odrádza,vieš.

• Sponzor fóra
  • @orieska325  ja som o jeho pristupe tiez pochybovala lebo som citala cele forum, ale vela bab saty dostalo a krasne, pristup a krče zaludocne co popri tom mali som nejak neriesila ale uz ich chapem 😞

• @ivka_alex   Ještě určitě počkej. U Zima to bylo úplně normální , že třeba týden i více neodepisoval . Psal jen novým zákaznicím . Určitě se ti ozve . On totiž asi ještě šaty neposlal a ozve se až je pošle . Tohle jednání bylo u něho úplně normální.Nevěsty se kvůli tomu s ním něco natrápily, ale vždycky to dopadlo dobře a šaty poslal. 🙂Ještě se nestalo, že by si šaty nechal.

• dievčatá možte mi prosím poradiť, kde a ako vyhľadám zimove šaty ktoré ponúka? ďakujem 🙂

• @minka2206  On má malinko šatů na Ebay, ale většinou šije podle obrázku šatů ,které si někde vyhlídneš a pošleš mu ho na mail.

• ja osobne si myslim ze Zimo si schvalne nechce zalozit strabku lebo jeho feedback by bol 50:50

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @ivka_alex  Jak to vypadá s šaty? Něco nového?

• @ykachnicka  ahojky konecne dorazili 🙂))

• @ivka_alex  nooo, a ake su krasne 🙂 tak Zimo nakoniec nesklamal 😃 aj ked nervy to museli byt poriadne, predpokladam 🙂

• 😃 @danulicek  nervy??? uz som sa mu vyhrazala ze kupim letenku a dojdem k nemu domov !!! 😠 😎

• @batyalquawen  tiez som mala v plane objednat si saty z tidebuy.com, ale nie som si ista...

Kocky, mate s tymto predajcom niektora skusenosti? vdaka za info.

• Dievcata na mimibazare predava saty na mieru (pravdepodobne ich dava sit niekomu v cine s kym spolupracuje) nejaka pani Iveta Szaboova. Mame na nu nejake referencie? mne sa zda, ze raz som nieco o nejakej ivetke citala tu v tomto fore, ale teraz to neviem za nic najst. poradte ak viete. dakujem

• @kikuska8  no ja som z tadial tiez uz skoro objednala, ale potom mi jedna kocka z ms dala na nich nie velmi pozitivne referencie, tak som to potom prehodnotila. za 200e jej udajne prisla nie velmi kvalitna handra a teraz sa snazi od nich dostat prachy spat. tak jej drzme palce.

• @ivka_alex  Ivka, ozaj su krasne. a vidis, este som sa chcela spytat - pisala si mu aj nejake specialne poziadavky, ktore si mala? co ja viem - nariasena sukna, dlhsia vlecka a pod. akurat pisem mail, ze teda ci to, co mu posielam, zvladne. a neviem, ze co vsetko tam mam dat, az sa chudak nezlakne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov