Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @radkaja  Děkuji 🙂 a prosím tě jaká jsou ta Zimova specifika, přečetla jsem těch stránek hodně, ale všechny určitě ne, tak si nejsem jistá...

• jeee, rada vidim, ako pekne to tu stale fici, po sto rokoch som sem mrkla a vidim, ze teraz je popularnym predajcom nejaky zimo 🙂
    ja som mala tiez kupovane satecky z Ciny a bolo to super rozhodnutie, vsetko bolo bez problemov a sadli ako uliate 😎 tak drzim vsetkym palce 😮

• @elisa1  Ahoj možes mi dat kontakt, pripadne stranku u koho si si saty objednala? Dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • @danulicek  jééé ty jsou nádeherné 🙂 🙂

• @orieska325  Zimo mi k zásilce dal fakturu na 30USD, takže jsem doplácela 189,- za DPH 😉 je vážně šikovný 😃

• @lamorgaine  šaty jsou opravdu kvalitně ušité. Krásný pevný korzet se všitým podprsenkovým pásem a krásně prošívané. Opravdu není poznat, že jsou šaty šité v Číně.

• @dorabell  JJ Zimo už ví co a jak s českými nevěstami a celnicí. 😃

• @radkaja  to teda 🙂

• @dorabell  Áno presne takto mi to potom ešte dopísal do mailu asi mi prečítal moje myšlienky 😃 😃 tešííííííííííím 🙂

• @orieska325  já jsem mu psala, aby k šatům přiložil pouze jednu fakturu s částkou 160USD, což byla jedna platba. A on si to stejně udělal po svém - a naprosto skvěle musím říct 😉

• @dorabell  Tak to je bezvadný, mě psal taky, že faktura bude na 30USD. Tak to je super, to už se nebojím, pokud jsi doplácela takovou směšnou částku, tak je to BOŽÍ! 😃 To ať mi to celníci klidně naúčtují 🙂

• @luanla  
    @plastman  Vše je uvedeno v diskuzi - stačí pročíst. Ve zkratce - vyber si šaty, napiš mail Zimovi, zda je umí ušít, domluvte si podrobnosti, cenu, pošli mu požadované míry a první půlku peněz. Pak čekej. Čekej. A zase čekej 😃 Cca za 5 týdnů ti přijde foto šatů, pokud souhlasíš a nechceš další úpravy, zaplatíš přes paypal druhou půlku ceny a pak už se jen těšíš na balíček.

• Muzu poprosit o odkaz, kde vzit toho Zima?? 🙂

• @teeerez  Zimo nemá stránky, kontat je přes mejl .Ušije šaty podle obrázku který mu pošleš. 🙂

• @radkaja  - dekuji 🙂 uz jsem projela diskuzi a nasla to 🙂

• Sponzor fóra
  • máte prosím někdo zkušenost s ušitím krajkových šatů u Zima nebo někoho podobného? Mám strašný strach z kvality krajky.. předpokládám, že na výběr zákazník moc nemá, že? 😒

• @radunk.a  Zimo nešije s krajky, ale na tyl nebo organzu našívá bohaté krajkové aplikace. Může ti dát vybrat s několika typů aplikací. Super krajkové šaty , ale kolem 10 tis a více dělají číňani z obchodu Jasmines bridal shop.com. Šaty co šili, mají ukázané na svém facebooku. 🙂

• @radunk.a  Ahoj,ja jsem taky premyslela,ze bych si saty nechala usit,ale na satech chci krajku a ono strasne zalezi na kvalite krajky,tak jsem se bala a radeji saty pujcila. V pujcovnach je taky videt rozdil a kvalitni krajku maj malo kde.

• Holky tak jsem včera poslala fotku vybraných šatiček Zimovi a ještě včera mi odepsal, že je zvládne ušít a budou za $ 360.. pak mi psal ještě způsob platby, jaké míry potřebuje a ještě musíme doladit moje požadavky na detaily šatiček, protože chci jiný vršek, než je na originálních šatkách Pronovias-Palma, chci ho hladký.. předběžný termín dodání uvedl polovinu března..

• @papicovi  Ja som tiež vymýšľala s vrškom chcela som ho z iných šiat a zvládol to bravúrne🙂

• @orieska325  myslím že jsem mu to naopak usnadnila 🙂 na originálních šatech jsou na vršku všité krajky, co jsou na sukni a já chci vršek hladky, jen potažený šifonem, nebo prostě to látkou, z které bude sukně.. těším se, snad nebudu zklamaná 🙂

• @papicovi  myslím že to bude super zatiaľ sme tu všetky dobre obstáli.držím palec🙂

• tak mě sice Zimo taktéž napsal, že krajkové šaty nejsou problém, cena 400 USD, ale pochybnosti ve mě stejně pořád hlodají 😞 zvlášť, jestli nešije vůbec z krajky, ale vyrábí si nějakou svojí homemade 😬 achjo, vážně nevím... zítra mám schůzku se svojí švadlenou, co mi šila plesové šaty, tak uvidím, jak se k tomu postaví ona a pak už to budu holt muset rozseknout 😒

• @radunk.a  nemám vyloženě krajkové šaty, ale konce volánků jsou jakoby krajkové.. tak uvidím

• @papicovi  ja som tiez chcela uplne iny vrsok ako na original satach a nebol problem 🙂 uz mam foto, len cakam na satocky, kym pridu domov 🙂

a ozaj, kocky, Zimo vam posielal tracking number alebo vam jednoducho prisli saty jedneho pekneho dna domov? 😃

• @danulicek  mne napisal ze delivery trva tyzden,cislo nemam.

• @radunk.a  - resim stejne dilema. Poslal mi i fotky krajkovych satu co uz delal. Krajka je pekna,ale je na tom hodne poznat ze orig. to neni. Vybrala jsem si bohuzel takove ktere stoji na te krajce a perfektnim zpracovani, tak jsem se rozhodna neodvazit a projizdim bazary 🙂

• @teeerez  ani nevíš, jak Ti rozumím! 😬 Mě Zimo poslal i fotky přímo vzorků asi 3 druhů krajky, které by dokázal sehnat, všechny vypadají opravdu hezky, jedna je víceméně totožná s použitou krajkou na obrázku ode mě! 😵 Takže tohle mi rozhodování už vůbec neulehčilo!! Když bych tedy mohla hodit za hlavu starosti s kvalitou materálu, pořád ve mě bude hlodat strach o střih a vůbec celkový "sednutí" hotových šatů, achjo.. 😴 příští týden se musím rozhodnout 😴

• @amia2011  prosim ta mozes poslat kontakt na toho Zima? pocula som o nom len dobre

• @pami2  Kontakt zimo318@hotmail.com  Jen se připrav,že až ti začne šít šaty ,tak už skoro nekomunikuje, neodpovídá na mejly a ozve se, až je bude mít-pošle fotky. Doba šití je kolem jednoho a půl měsíce. 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov