Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @elisa1  to je parada. ja som pozerala a nic take som na mojich satach nenasla 😞 akurat zvnutra je taka stuzka, ktoru si mozem dat cez ruku a drzat vlecku pocas tanca. skusim este zajtra dokladne popozerat, ci taky hacik nemam niekde "skryty" aj ja 😃

• @cadica  Jedině opatrně vyprat ve vaně. 😛

• @danulicek  Hledej, třeba najdeš 🙂 Já ho přehlídla, ale kámoška vyšťourala 🙂 Je malilinkej, ale pevnej. Snad to udrží 🙂 I ten poslední knoflík je šitej nějakým vlascem či čím, aby to udržel 🙂

Já furt nevím jestli je dát čistit nebo ne. Už tolik nezavání, tak možná na jaře je na zahradě jen pořádně vyvětrám a navoním, pak už jen vyžehlit a čekat na den Dé 🙂

• Sponzor fóra
  • @elisa1  nenasla som, ale nevadi, s maminou to vyriesime 🙂

este mi napadla jedna vec a chcela by som vas poprosit o radu. na fotke, ktoru poslal zimo na figurine, je ta suknicka taka nadychana. ked mi prisli saty, maju sice tylove vrstvy, ale ta suknicka je taka scapnuta. myslela som, ze je to tym, ze boli zabalene a aj ked to "napravim", vydrzi to chvilku a potom je zase spadnuta. no a teda moja otazka: myslite, ze by tomu pomohla este jedna dobra spodnicka? aby to drzalo stale a pripadne, aby sa saty zdvihli o nejaky ten centimetrik a neboli by mi dlhe? (su mi dlhsie asi o 3 cm aj ked mam podpatky).

• @danulicek  Určitě musíš mít pod sukní spodničku z kruhy ,nejspíše se třemi.Bez kruhové spodnice sukně držet nebude.Možná by taky pomohlo tyl naškrobit,někde jsem slyšela ,že existuje škrob ve spreji, ale napřed ho otestuj na malém kousku tylu. 🙂

• Ahojte, väčšina z vás píše, že ste mali šatočky od Zima, vedeli by ste mi, prosím, poradiť, ako by som sa na neho dostala ? má nejakú web - stránku ? Aké ma ceny ? Boli ste spokojné s kvalitou v šití ? Dakujem vopred 🙂

• @radkaja  dakujem, uz som si objednala kruhovu spodnicku s tromi kruhmi 🙂 tak sa zase tesim 😃

• @radkaja  Zimo na ebay je, pod Zimolau318

• @bubblinkka  bubli, co tu delas???? u tech tretich satu muze mit problemy s korzetem, neni videt, jestli to je celokrajkovy, to samy bolerko na druhych, celokrajkovy neumi, ale umi vymyslet alternativy. Sukne na prvnich je ok.

• @orieska325
    @elisa1
    @danulicek   koukam, ze jste resily cisteni satu, ja ty svoje od Zima dala po svatbe do cistirny a bylo vse ok. Byly s dlouhou vleckou, s krajkama a stalo to asi 160Kc.

• Kellyprom/tečka/com Není to zrovna Čína (asi), podle předvolby to vypadá na Kanadu, řešilo se tu to?

• baby myslite,ze by zimo zvladol aj taketo tylove saty? s velmi jednoduchym satenovym korzetom? respektive, mali ste niekto taku divu tylovu suknu od neho? akoto vyzeralo?
    dik

• ach jaj, ja mam stale dilemu ci objednat saty u Zima alebo z DH Gate...

• ahojte neskusala niektora z vas niekedy tieto šaty? alebo si ich nedala šiť?ako sedeli?

• Sponzor fóra
  • @elly753  na zaklade obrazku neviem presne, ake su to saty. ale ak ti pomoze - vrsok mam podobny - srdieckovy vystrih, skladany korzet (foto na vesiaku mam v albume) a sedia uzasne! Zimo to proste vie. Len ja mam asi inu suknu, momentalne cakam na spodnicku, ktoru som si este objednavala, aby sedeli dobre cele saty.

• @marvee  neviem, ci si spominam dobre, ale ked mala jedna kočka vytvoreny album so Zimovymi satami, nebola tam takato sukna. a asi by som to ani neriskovala, pretoze Zimo je skor odbornik na hladke, prip. cipkovane sukne. Treba mu skusit napisat, ale ja osobne by som asi neodporucala, pretoze ta sukna je dost specificka a ked to dovrza, tak to uz neda dokopy ziadna krajcirka.

• @danulicek  🙂 no sak toho sa bojim... tak to chcem skusit cez esaty. su to slovaci,tak s nimi sa snad lepsie dohodnem aj keby to nebolo dobre... pripadne mi povedia,ze ci to vedia.. no budem si drzat palce 🙂)

• @marvee  no ja som sa strasne bala ked som zadavala zimovi objednavku na moje saty zila som v tom ze to bude katastrofa aj ked som v kutiku verila ze to bude dobre lebo nieco mi vravela ze to mam tak urobit..ale zvladol to kraasne moje saty su z organzy teda sukna skusk pozriet mozno ti to doda odvahu 🙂

• @marvee  coz o to, on by to zvladl, ale musela bys mu presne, jak blbovi, naspecifikovat, jak ten tyl chces, zkusim si vzpomenout, jak se ta holcina jmenovala...

• @pami2  rozdil mezi DH a Zimem je ten, ze Zimo je jeden jediny obchodnik, DHcko je vice obchodniku (neco jak eBay) a nevis, na koho tam narazis....

• @marvee  jeste jedna vec, Zimo, kdyz neumi, tak to na rovinu prizna! kde mas jisty to, ze Slovaci nesiji taky v Cine...

• @marvee  mrkni na alba jasminka002 a ivkapalko, neni to sice uplne jak ty tvoje, ale treba ti to pomuze

• tak zimo mi napisal, ze saty by usil za 400dolarov....v porovnani s Dh Gate kde su tie iste saty za menej nez polovicu, je to dost 😞 no pozerala som si predajcu na DH gate, ma 98% spokojnost a takmer 2000transakcii.

poradte mi prosim, mam velku dilemu

• @pami2  ja som sa rozhodla pre dhgate, tiez som pozerala na feedback, bol pozitivny ale ani zdaleka nepreslo tolko transakcii, ten moj mal nejakych 180 v case ked som objednavala. Takze ten tvoj by mohol byt fajn. Mne tiez zimo dal vysoku cenu za saty, tak som riskla a objednala z dhgate. Saty by mali byt hotove do zajtra, mozno pridu uz tento tyzden, tak dam vediet.

• @zuzx  daj urcite vediet, som strasne zvedava . mne tu jedna baba poradila ze si mam dat postovne do Ciech, ze je to tam zadara a je to fakt tak...takze saty odtial vychadzaju este lacnejsie ( -postovne)

• @zuzx  ozaj, posli foto, ake saty si si objednala? ja chcem tieto:http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3427B

• @pami2  krasne 🙂 snad sa podaria 🙂 ja mam trosku jednoduchsie a cena neskutocna, necelych 120 eur aj s postovnym.
    http://www.dhgate.com/wg-028-elegant-lace-beaded-v-neck-bridal/p-ff80808131d78fc001321a26cf0b47d4.html

• @zuzx  krasne 🙂 pekne si si vybrala, posli potom foto ak mozes, ze akej su kvality...toho sa bojim najviac

• @pami2  dakujem, no snad bude vsetko ok. Fotku sem asi nedam, ale urcite napisem a zhodnotim ake su 🙂 Ale co pozeram aj baby tuto vyssie, tak im prisli nadherne satky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov