Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @jaja_kubin  Dáš sem fotku? 🙂

• @jaja_kubin  Díky za odpověď. Ráda bych je viděla, můžeš přiložit foto?díky.

• @anetr  Pozor ,aby nedošlo k mýlce .Jaja-kubin odpovídala na dotaz ohledně šatů z Jasminesbridalshop. Tam problém z kvalitou nemají. 😉

• Sponzor fóra
  • Díky za info. Zkusím hledat reference na tidebuy.com ještě jinde.

• @anetr  Ahoj, ja mam, pred dvomi dnami som si ich bola prevziat na colnici a som fakt spokojna. Nejake odlisnosti tam su od siat, ktore su na fotke, ale urcite nie v strihu a co sa kvality tyka, myslim si, ze je slusna, urcite budem hrda nevesta. A v poslednom case co tu citam su dievcata s tidebuy fakt spokkojne, kazdej poslali pekne saty. Tak neviem, ci si uz fakt davaju v tidebuy pozor, alebo sme len mali stastie🙂 Kazdopadne je to na tebe, je to mozno trochu risk, ale myslim si, ze risk je to s kazdymi satami, ktore sa z Ciny objednaju. Fotku zatial neviem dat, ale po buducom vikende dam. A je uz aj tema na dikusii pre tidebuy zalozena, tam uz niektore dievcata dali fotky, tak skus pozriet tam 😉

• Super, díky, zkusím to najít. Budu ráda za tvoje foto 🙂.
    Tak ať ti sluší.

• a mate nekdo zkusenosti se saty z topdressbag.eu????? chtela bych nejake realne fota

• @smirnoftka  haha..a to som si myslela, ze len mne šibe, ked sa mi uz o tom, co mi pride aj sniva 🙂))) verim, ze nebudeme sklamane..ja čakam šaty buduci tyzdeň a aj spodnička by už mala dojst..

• @wanilla147  tak sme minimalne dve 😛 Prave pozeram, ze aj tie moje boli odoslaneee 😵

• @wanilla147
    @smirnoftka  odkial mate saticky? uz som stratila prehlad 🙂

• @olliviaa  ja budem mat z DHgate 😬

• @olliviaa  ja som to tiez riskla s DHG..tak uvidim..ale tento predajca ma 100% feedback..mal tam jedno negativne hodnotenie, ale potom to bolo zmazane..to ma trochu rozhodilo..este par dni..snad bude vsetko ok..

• @smirnoftka  @wanilla147  baby drzim palce

• @wanilla147  das mi prosim kontakt do ip? myslim konkretne toho predajcu, ktore mas ty, nech popozeram 🙂 vdaka 😉

• @wanilla147  A cez co si si dala poslat?

@orgovan   Dakujem 😎

• Sponzor fóra
  • @smirnoftka  najprv som zvolila "free shipping" via China postair...ale potom som to nevydrzala a po komunikacii s predajcom som to zmenila na DHL - stalo ma to cca 59 usd, ale namiesto 15-20 dni mi saty dorucia za 2-5 dni..trpezlivost mi nebola nadelena do vienka.. 😛

• @wanilla147  Lebo ja som si dala free shipping do CZ a teraz mi pisala, nech si dam cez DHL za taku sumu, aka tam ani nie je, nejak som ju nepochopila, ci sa to "free" neda, alebo len kvoli tomu, aby som to mala rychlejsie...... Ale ak naozaj bude s tym nejaky problem, tak hadam napisu...... 😒
    Takze dalsi tyzden mas saty doma 😉

• ahoj holky, tak jsem nakonec taky objednala saty od Zima, po zkusenostech co jsem tady cetla a po zkousce v salonu kde chteli 12tis.. 🙂 Jinak se mnou vymenil asi 10 mailu.. mela jsem dosti specificke pozadavky... 🙂 takze domluva, muzu rict, byla vyborna. Jsem zvedava co vykouzli za 300 dolaru 🙂 jo a ze zavoj mi da jako darek

• @laviva  Pokud to jsou šaty podobné těm co máš v albu,tak to je tedy od Zima super cena. 🙂

• @radkaja  jsou, ale korzet bude jiny-krajkovy se stribrnym zdobením a jedno kytickove raminko 🙂 napsal ze se nemusim bat, ze to udelaji hezky 🙂

• @laviva  Tak to už se těším,jestli pak dáš fotky. 🙂

• @radkaja  to jeste rozmyslim podle toho jak budou vypadat 😃

• @laviva  Určitě budou skvělé,Zimo je čím dál lepší. 🙂

• @smirnoftka  jo..predajca garantuje dobu, do ktorej šaty budu hotove - od teraz mu ostavaju 2dni 🙂 + DHL shipping time.. ved ja by som sa pri Zimovi zblaaaaaaznila..dlho to trva, nekomunikuje po odoslani objednavky, tento pise hned..boji sa o feedback.. 😃 😎

• @laviva  inak Zimo podla mna dava sumy od buka do buka, mne napisal 400usd a poznamenal, ze vôbec nejde o zlozity strih..a ty si mala specificke poziadavky a o stovec menej..nechapem..

• @wanilla147  Mne tiež ostávalo už len 6 dní a písali mi, že ešte ani nezačali šiť, vraj som neposlala miery, hlavne, že som poslala hneď na začiatku. Tak mi prišlo zo systému na potvrdenie, že sa to posunie o 10 dní, či to chcem zrušiť, alebo súhlasiť. Tak sa odpočítavanie začalo odznova.. 😒

• @smirnoftka  ale vsak miery su v detailoch objednavky, co vidis v My dhgate..mas tam garanciu, ze ti vratia navyse 30usd ak kvoli omeskaniu musis zrusit objednavku..ci to nema kazdy predajca???

• @wanilla147  no neviem, mozno to zalezi na materiale a nie na strihu. povodne to malo byt 280 ale potom som si vymyslela ze chcem korzet krajkovy, tak mi napisal ze to bude o 20 viac. inak som chcela vysivany ale tam uz by stalo o 80 viac a to mi prislo moc.

• @laviva  mozno sa mu len do tych mojich - podla jeho slov "jednoduchych" siat nechcelo..alebo len zbadal model od V.W a vypytal si viac 🙂 to sa uz nedozviem..

• baby, našla som novú stránku so šatami. Svadobných tam nie je veľa, ale je tam hrba spoločenských, koktejlových, kabeliek, závojov, spodničiek, bižu, topániek....tvári sa to ako americká stránka, no kto vie..
    http://www.outerinner.com/little-black-dresses-cg-11.html 😎 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov