Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @smirnoftka  daj vediet...alebo daj na wall ci do IP..som zvedava.. 🙂

• @smirnoftka  pocuj..teraz som checkla a aj mne napisal, ze ak chcem realnu fotku, mam počkat..odpadnem..

• Sponzor fóra
  • @wanilla147  Samozrejme ziadnu fotku nemam, vraj dizajner povedal, ze v pondelok ich dokonci (uz minule boli hotove) odfoti a rovne posle, ja uz neverim nicomu 😒 Tebe sa nebodaj podarilo 😮

• Zdravím holky, po měsíci mi dnes přišly fotky hotových šatů od Zima a musím říct, že předčil mé očekávání.. jsou podle fotek ještě hezčí, než jsem si představovala 🙂 už se těším, až je budu mít doma

• @papicovi  Aj sa podelis s nami o foto? 😉

• @smirnoftka  nechci je tu zveřejňovat do svatby.. fotky jedině na email 🙂

• @papicovi  Můžu prosím také foto? A ještě prosím jak probíhala domluva? A jak dlouho trvalo ušití od potvrzení/zaplacení? Děkuju móóóc L.

• @mmisenka   Prosím, mohla bys mi poslat adresu, kde ti šaty šili do IP? Děkuju moc

• tak mne došli šaty dnes..neviem opisať to sklamanie.. 😞 hrozne..hrozne..hrozne..zly material..otrasne šitie..total nepouzitelne.. :😞

• @wanilla147  Jak to? 😞 To je mi líto 😞

• @lamorgaine  pouzita uplne asi ta najlacnejsia latka, podšivka vrch iny odtien ako spodok, totalne odflaknute a este aj s dierou .. 😞 😞 😞 som smutna presmutna..a to som mu posielala asi x obrazkov realnych šiat..ach..

• @wanilla147  a jak jsi platila? paypalem?

• Ano, uz som napisala Cinanovi, povedal, ze mu to mam vratit a posle mi spät peniaze..tak som zvedava..

• @wanilla147  nemas fotku tech, co jsi chtela a tech, co ti prisly?

• Sponzor fóra
  • @bolekat  mam.. podotykam, ze na foto vyzera ta cinska hroza asi 15x lepsie ako v skutocnosti

• @wanilla147  no nevypada to tak spatne, ale tyhle saty bych si rekla, ze jsou tezke na usiti tak, aby byly stejne.. je mi to lito. objednavala jsi pres ebay? tam bys mela mit moznost vratit.. nebo aspon neg. hodnoceni.

• @wanilla147  Ahoj, je mi luto, ze nie si spokojna😞 takto na fotke nevyzeraju zle. od koho si objednavala?

• @bolekat  a @sisanevesticka   objednavala som cez DHG a uz sme sa dohodli na vrateni..tak sa snad dockam aj vratenia penazi..

• @wanilla147  drzim palce!

• @wanilla147  Hmm,tak ty šaty jsou na ušití kvůli té sukni fakt složité. Ani se nedivím,že to ten číňánek nezvládnul a ještě to dorazil tím materiálem.Tak snad aspoň vrátí peníze. 😠

• @radkaja  a hlavne, ze ked som sa informovala..kazdy pisal, ze su to jednoduche saty.. 🙂ale ako vidiet aka som napalena na tej foto 😛

• @wanilla147  Jo ten výraz je velice výmluvný. 😃

• @wanilla147  Tak si stopni peníze na paypalu!!! Oni mu je automaticky vezmou a bude se to řešit 😉

• @lamorgaine  a to ako spravim??

• @wanilla147  tie šaty nevyzeraju dobre....ale pokial to zasa robil len podla toho jedneho obrazku, tak sa to da pochopit. Kvalitu latky a spôsob usitia ale nemozno ospravedlnit nicim....urcite si pytaj peniaze spat, pripadne sa pusti do dispute cez paypal...a ešte taka prakticka otazka - prezrad nam meno predajcu.....veľa stastia zelam...a pevne nervy

• caute baby...asi mam dost blbu otazku ale Zimo nie je asi čech vsak?...chystam sa objednat si satky u neho a nechcem sa strapnit hned prvym mailom, preto sa uistujem, v akom jazyku sa mam dohovarat 😃...dakujem...

• @majinka33  zimo je z ciny, takze po anglicky 😉

• @orgovan  nie, nerobil to podla jedneho obrazku, ja som mu poslala min. 6 dalšich podla reality a navyse deklarovar, ze take saty uz robil predtym 3x. Meno predajcu na DHG je Dress_beautiful_LTD

• @wanilla147  a včera mu pribudlo jedno škaredé hodnotenie....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov