Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @petuska86  od platby to bylo 8 dní 🙂 a šil je měsíc

• @petuska86  zimo ich posiela kurierom, do tyzdna od odoslania ich mas doma

• @papicovi  
    @orgovan   dakujem len ked ich bude sit mesiac tak vlastne ich posle koncom aprila. ty kokos to bude natesno 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @petuska86  Raději mu ještě napiš ,že na ně opravdu spěcháš,protože mu to někdy trvalo i více než měsíc.

• @petuska86  hej, napis mu termin svadby - o tyzden skorej -, ze ich naozaj potrebujes mat doma dovtedy a nech ti to potvrdí, ze ich do vtedy spraví.podla mna nebude problem, len mu to treba povedat

• @orgovan  uz som mu pisala teraz, sad to bude ok. dakujem 😉

• @radkaja  uz som mu napisala, dakujem

• @orgovan  objednávala jsem i spodnici za 30dolarů, a šněrovačka je přesně tak, jak jsem ji chtěla.. jen šaty, mohly být o 3cm kratší, ale díky spodničce nezavazí, takže jsou ok.. materiál přesně takový, jaký jsem chtěla, vršek upravený podle mých požadavků. Jsou z několika vrstev, nepamatuju si přesně, ale tuším že 4, dají se nosit i bez spodnice, ale přišlapávala bych si je. Jsou přesně na míru, takže jedinná nevýhoda je, že nesmím zhubnout. Pokud máš v plánu shodit nějaké to kilo, jako jsem chtěla i já, tak si pár centimetrů uber, ale pokud je chceš na zip, tak bych se nebála mu poslat přesné míry, šaty jsou opravdu přesně ušité

• @papicovi  no ja som asi rovnako nadsená ako ty 😃 ... tiež, ich budem mat na šnurovačku, ja som si ubrala 2 cm, takze pohodkaaaa 🙂.....

• @orgovan  jsem ráda, že moje šaty, udělaly radost i tobě 🙂

• kocki mozete mi poslat do ip adresu, alebo stranku cez ktoru ste satky objednavali, 😉

• @papicovi  saty su peknucke, velmi ma potesil dalsi pozitivny feedback 🙂

• Tak už je mám taky 😃 a musím potvrdit, že Zimo má opravdu zlatý ručičky!!!!! Je to nádhera!!

• @jimousek  chceme fotkuuuuu

• @papicovi  ahoj aj ja chcem vidiet...ak mozem dakujem

• Sponzor fóra
  • @jimousek  Prosím taky o fotku. 🙂 🙂

• @rozzaarka  Zajtra budem mat saty konecne doma 🙂 Dufam, ze nebudu mat hodnotu, aku mi napisali na balik - 16 USD! 😃

• @smirnoftka  Jůůůů, tak to drzim palecky, urcite se vyfot a posli🙂 urcite budou naaaaadherny🙂

• tak fotka ze salonu a od Zima

• ještě na modelce

• @jimousek  vyzeraju OK, aj ked z tej fotky toho vela nevidno-- koralkove detaily a tak....ale peknucke 🙂

• @jimousek  Mám dojem ,že tyto šaty už Zimo jedné nevěstě šil, takže mu asi šly jak po másle. 🙂Ten korzet s perličkami je opravdu nádherný .Už je tedy máš doma? Dáš sem fotku jak ti sluší? 🙂

• no ty koksoooooo kráááása.....to ti poslal zimo sám od seba, tieto detailne fotky, alebo si si ich musela vypýtať?
    @jimousek

• @radkaja  
    @orgovan  
    Zimo mi sám poslal tyto fotky, o nic jsem ho neprosila 🙂 Už je jednou šil, měla je klarakatzova, fotky má u sebe v albu.
    Jinak ano, už je mám doma a jsou opravdu nádherné. Daleko lepší a krásnější než z půjčovny, ale fotky sem dávat nebudu, možná až po svatbě 😉 Ty z půjčovny mají takovou neukončenou vlečku, já si nemůžu pomoct, ale připadá mi to jak kus hadru co vláčíš za zády (fotku mám v albu). Zimo to vyřešil moc pěkně, vlečka vypadá tak nějak jemněji, elegantněji.
    Jinak šatičky výborně sedí, jsem z nich nadšená!!

• @jimousek  Zimo je frajer, ja mam od neho saty tiez a su nadherne 🙂 a tiez sa mi paci to, ze je ta vlecka ukoncena elegantne bez toho, aby som mala pocit, ze taham za sebou nejaku handru 😃

• @danulicek  tak jsem se dívala na tvoje šatičky a jsou také moc krásné! V podstatě je to skoro to stejné, jen jinak nazdobené 😉
    Ale chválíme tu pouze Zima, ale ony to šijou určitě ty ostatní číňanky 🙂

• @jimousek  Ja som mu pochválila aj jeho zamestnankyne 🙂 dokonca sa mi na šatách podarilo ešte pred svadbou odtrhnúť 1 kvet tak mi ho zdarma poslal ešte raz, nepáčil sa mi bol iný ako ostatné tak som mu napísala a on aby som sa nehnevala ze posle dalsi🙂) to je pristup. 😃

• @orieska325  s mozme si tvoje šaty niekde pozrieť? 😉

• @orgovan  dávam ich sem ale len na krátko, máme spoločný PC s drahým tak aby ma neodhalil 🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov