Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @mona12071  Tak feedbacky nejsou úplná 100% záruka. Nemohla bys od té známé získat nějakou fotku a dát ji sem ?

• @radkaja  jasne spytam sa jej ja cez ebay nakupujem uz 5 rokov zijem v anglii a ked sa ti nepacia stale ich do 7 dni mozes vratit

• presne tie saty co dala mona12071 link som si ja tiez objednala, uz cakam na dorucenie, len je to od ineho dodavatela.... 😉

• Sponzor fóra
  • @sylv1  já sem se ho přímo ptala na oblek a prý nešijou.... 😉

• Babulky,este sa opytam,ako je to momentalne s clom na Slovensku?Kolko asi vyjde na jedny svadobne saty?

• @bubblinkka  ja som od zima napriklad neplatila nic za clo 🙂

• @bubblinkka  Zimo na balík píše malé částky, kolem 30 dolarů,takže když se do balíku celníci nebudou moc dívat, tak by ti to mohlo projít i bez cla. V česku se platí clo nad 22 euro , nevím jak je to na slovensku. 🙂

• @radkaja  nad 22 eur sa plati dan, clo nad 120 euro aj v CZ aj v SR

• @smirnoftka  V ČR se platí clo nad 150 euro . V předchozím příspěvku jsem myslela daň. 🙂 😃

• @radkaja  pardon, myslela som 150 nie 120 😉

• @radkaja  není ten limit náhodou upraven od ledna 2011 na 22 eur? Myslím, že ano.

• baby co mate saty od ZIMA- davali ste si k nemu robit aj bolerko a zavoj?

• @lamorgaine  Od 22 eur sa plati a aj platila daň, ale nie clo.

• @petuska86  nie a celkom lutujem. lebo bolerko som si objednavala inde pred 2 mesiacmi a doteraz neprislo... a zavoj som tiez objednala inde, ale ten je krasny 🙂 len som si povedala, ze som to mohla vsetko u zima a mala by som pokoj...

• @danulicek  no ja mam u neho saty objednane a rozmyslam co s bolerkom a zavojom 😃 skusim mu napisat aj cenovo kolko by to bolo

• Sponzor fóra
  • ahojte all! pls ktora si nechala šaty robit cez Jasmines bridal shop??? skusenosti??? platba?

• Já jen vím,že šaty z Jasmines jsou ještě větší kvalita než od Zima.U nich bych se nebála objednat. 🙂

• @radkaja  tu som nasla aj ja..ale chcela som, ci nahodou nejaka babena odtialto neobjednavala...americanky ma netrapia 🙂 ide o to, ze neponukaju paypal, iba prevod, western alebo kreditku...co mi pride dost riskantne..preto som chcela nazor niekoho, kto odtial objednaval...raz som sa uz popalila (DHG) a nechcem opat.. 😠

• @wanilla147   Jedna nevěsta odtud ,šaty o Jasmines měla a byla velmi nááročná a přesto byla spokojená. Její přezdívka byla nějak jako Bubagumb nebo tak nějak. Budu se snažit ji tady najít. 🙂

• @radkaja  si poklad.. 🙂

• Jo a přímo její šaty má Jasmines vystavené na svém FB jsou to "Pronovias Opera pro Irenu" 🙂

• Už jsem jí našla http://www.beremese.cz/fotoblog/bubbagump/ 🙂 Nebo tahle diskuze str. 472

• @wanilla147   Budeš si objednávat ty stejné šaty jako předtím od Very Wang ?

• @radkaja  nie nie..este mi nevymizla z pamate ta šuštava kopa latky..brr... 😦

• @wanilla147  ahoj,ja som si dala robit cez ne este cakam ale videla som kopec siat od nich a su krasne a presla som na internete vsetky company a jasmines bridal asi najlepsia na 99percent,tak uvidim a platila som debitnou kartou ze polku si zobrali teraz a polku az na koniec,a platila som debitnou kartou a ani som nezadavala to cislo na zadnej strane...ak chces vidiet saty od nich chod aj na facebook a tam si ich vyhladaj..su tam a maju tam aj saty...ja som v uk teraz a moja jedna znama anglicanka tam aj volala a kontrolovala ci su v pohode ale boli velmi mily a ze super,inac volala mi aj tu do obchodou a kde volali tak vsetci beru saty z ciny....a stoja par tisic libier...v maji my maju poslat fotku tak ti dam vediet,ale ja som sa tiez bala ked som videla tie tvoje saty ako ti dofusovali ale potom som to presla vsetko na nete a tam som nasla tuto stratnku a dufam ze bude ok.

• @wanilla147  a este oni beru aj pay pal,western union a aj karty...

• @eliska1610  pay pal neponukaju..nebolo to v moznostiach 😒

• joj prepac to bolo ze prevodom na ucet

• @wanilla147  joj prepac to bolo ze prevodom na ucet
     ale idem najst ten papier co mi poslali a dam ti este vediet

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov