Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @monli  myslím, že žádné webovky nemá

• @radkaja  no akurat som nasla fotky podobnych siat.Dobry priklad toho,ako nechcem aby to dopadlo

• @nanika09  Tie saty su z taftu. Zimo za ne pyta 300 dolarov, mne prisli minuly tyzden, objednala som z DHgate..

• Sponzor fóra
  • @nanika09  Ten vršek šatů a krajka na sukni u té kopie není tak špatné,jen nařasení sukně je horší. 😉

• @smirnoftka  aj mi posles foto??? 🙂 Myslis tie prve co som dala obrazok ze,tam hore.Nie tieto dve tu dole

• @radkaja  presne,tu sukna.Mne sa najviac paci na tom prvom obrazku co som dala,ze je taka pekne nariasena,vzdusna a nie taka prilepena

• @nanika09  ano decadence - tie prve som myslela, ale uvazovala som trochu aj nad tymi druhymi - ambrosie 🙂 len mali malu suknu.. Az zajtra mi pride spodnicka, sama som zvedava, ako to bude s nou vyzerat 😉

• @smirnoftka  a ake je inak latka,neni moc leskla?Mas biele alebo ako na obrazku?Lebo ja by som asi chcela biele,len neviem ci uz potom tak dobre vyzeraju

• @zuzicka220  tak predsa su to presne tie iste, co aj mne sa pacia. kedy mas svadbu Zuzi? zeby som si ich od teba pozicala alebo kupila? my mame svadbu 22.9. odkial si ak sa smiem spytat<

• @papicovi  mozem poprosit o fotky siat od Zima mimca@centrum.sk dakujem

• @orieska325  tak tie su zaujimave, velmi pekne...mas niaku originalnu foto? na porovnanie...

• @radkaja  dakujem za odpoved Radi. Tomu Zimovi staci dat len obrazok? nie vsetky su detailne viditelne, co som pozerala, tak neviem, ako by to usil, ked sa tu pise, ze nema stranku. odkial ste natrfili na Zima, ked nema web? cenovo vychadza kolko v eur priblizne?

• @mimi_11  no na nete si najdi emmi mariage flower a mrkni...ja som na 200% spokojna🙂

• @nanika09 podívej se na album nevěsty zuziiiiicek . Má šaty Ambrosia od Zima . Vyšívaní a krajky má teď Zimo ještě propracovanější. 🙂

• Sponzor fóra
  • @mimi_11  Dobré je jít do salonu a šaty na sobě detailně vyfotit , nebo mu můžeš třeba poslat i detaily fotek z podobných šatů , aby měl alespoň nějakou představu.Přečti si více tuhle diskuzi je tu hodně informací o Zimovi a všem kolem. 🙂

• baby nemate prosim vas niekto telefon na Zima? svadba sa mi blizi a on neodpisuje a neodpisuje..

• @goldinka6  fuha, no nemame len mu pis a nezufam podla mna ti ich uz poslal..aj tak sa raz stalo..ze sa neozyval a zrazu boli saty tu ..

• @orieska325  jaj on ti nedal ani vediet ze ich poslal uz? ja som myslela ze ked posle tak ti napise ... 🤔

• @petuska86  nie nie mne normalne napisal ale myslim ze som tu niekde citala ze sa neozyval a zrazu boli saty na ceste🙂

• @orieska325  aha.lebo ja cakam tiez ze mi napise.aby som mohla cakat pri dverach najblizsi tyzden 😃 😃

• @petuska86  mne sa ku koncu neozyval asi tyzden pak sa ale ospravedlnil poslal foto siat uz definitivne a o tyzden som ich mala na colnici a o 2 dni aj doma.

• @goldinka6  Kdy máš svatbu ? Musíš pokračovat v bombardování meilama ,taky mu napiš termín svatby( uber aspoň dva týdny) 😉 .
    Zimo totiž, když začne mít hodně zakázek ,tak nestíhá a nekomunikuje. V loni to dělal taky, ale nakonec všechny nevěsty šaty dostaly. 🙂
     Holky, které si chcete u něho objednat,tak už počítejte s dodací lhůtou více než měsíc ,v loni dotáhnul i na 2 měsíce. 😐

• HOLKY A KDO JE TEN ZIMO JÁ CHCI TAKY ŠTIČKY KTERÉ MAJÍ V ČÍNĚ

• @goldinka6  nasla som toto
    Telefón: 13773211942
    QQ: 95212913
    MSN: marklau318@hotmail.com
    dokonca s s nevestou odtialto 😮
    http://item.taobao.com/item.htm?id=10916341679

tu stranku ti google chrome preloží z čínštiny do slovenčiny

• @alucca  Tak si tady více projdi diskuzi,stejně potřebuješ o něm víc informací a tady je najdeš. 😉

• @mimi_11  ahoj ahoj 🙂 ja mám svadbu 25.5. takže ak by si chcela kúpiť tak sa isto dohodneme 🙂))

• @orgovan Super stránka, přes ni jsem se dostala i na jeho další nabídku šatů a jsou tam i jejich reálné fotky. 🙂

• dakujem, uz som si tiez nasla cislo, ale je pre istotu vypnute... svadba je 28.4. ja som ich objednavala 17.1. a pisala mu termin svadby 7.4. co je akoze buducu sobotu pre istotu ak sa to zdrzi. Skusim ho dalej bombardovat mailami, zistila som ze ma 2 na hotmaili zimo318 a marklau318. Odpisuje vam na niektory?

• @goldinka6  Jedna nevěsta mu pohrozila,že chce vrátit peníze a že o něm dá ostatním špatné reference a hned Zimo reagoval a pospíšil si. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné šaty svetoznámej a populárnej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY v Banskej Bystrici!
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín