Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @petuska86  hihi 😃 v pohodě 😃

• @goldinka6  Tak jak to pokračuje se šaty? Už máš aspoň tracking number ,abys mohla šaty sledovat?

• @anet_   potom sem napis ked ich dokonci nech si viem predstavit kedy budu moje 😉 snad sa neseknem zas 😃

• Sponzor fóra
  • @petuska86  psal mi že potřebují kolem 30 pracovních dní, mno tak to asi nestihne 😃

• @radkaja  po terajsich piatkovych telefonatoch do ciny normalne odpisali ten vecer a poslali foto mojich siat. Odpisala nejaka teta jednoduchou anglictinou a ze zimo nedavno odisiel na dlhu sluzobnu cestu. Tak sa teda este dlho asi nikomu nebude ozyvat. Saty teda uz existuju a zevraj su poslane, uvidime ci pridu tento tyzden jak som im pisala datum svadby 7.4. Este ze som ubrala 3 tyzdne, lebo by som sa asi psychicky zrutila nemat fakt tie saty par dni pred svadbou... Jaaaj uz sa tesim jak bude po svadbe a bude klud 🙂))

• @goldinka6  Tak to jsem ráda,že to snad dobře dopadne.Jak se ti šaty na fotkách líbily? 🙂

• @goldinka6  super 🙂 a co ta druhá polovina platby? 🙂

• baby neposlete mi prosim link na zima na ebay? ja to tam nejako neviem najst 😞 dakujem moc!!!

• @radkaja  krasne su 🙂 este som neplatila druhu polku, cakam ci saty fakt pridu. Ked pridu tak mu ju poslem, peniazky na to cakaju uz od januara 🙂

• @ta_nasa  Myslím , že by ti Zimo nestihl šaty ušít. Čekací doba je teď už skoro dva měsíce. 😉 Na Ebay má jen několik šatů, tam bys těžko vybírala. Holky mu pošlou svůj obrázek šatů a podle něho šije. Teď je ale na služební cestě , tak ani nekomunikuje.

• holky mě Zimo před 4 dny na mail odpověděl, poslal to z toho marklau.. ptala jsem se ho (opakovaně), jestli mu přišly peníze co jsem posílala a napsal že jo a že začnou šít co nejdřív to půjde. Tak teď budu čekat. Nicméně na maily teda ještě před pár dny odpovídal..

• @an3tka  mně psal úplně to samé, také sem mu psala, jestli má peníze a opakovaně sem se ho musela zeptat, kdy je termín dokončení, tak psal že peníze má a že co nevidět začnou šít a že potřebují kolem 30ti pracovních dní 🙂 To už je, tak sem zvědavá, sem objednávala 20.2.

• @anet_  já mu peníze poslala teprv minulou neděli, takže teď prostě čekám. Jinak mě psal na začátku, že bude potřebovat 25 pracovních dní. Ale radší počítám, že to bude trvat dýl..

• @an3tka  to si taky myslím, že teď toho bude mít víc, to mi přijde na tohle období hodně málo 25dní 🙂 taky čekám a čekám, ale už bych je chtěla vidět alespoň na fotce 😃 a až je uvidím na fotce, tak je budu chtít mít rychle doma 😃

• baby v tomto období počítajte 2 mesiace a viac..skrátka je sezóna..

• Sponzor fóra
  • @anet_  
    @orieska325  já od začátku počítala s tím, že to bude trvat dýl, říkám si, že si radši počkám, ale ať jsou ty šatičky kvalitně ušitý 🙂

• jojo, já sem to taky do teď nějak neřešila 🙂 ale teď už se nemůžu dočkat 😃

• baby u koho si to davate presne robit a aka je kvalita siat?? dakujem za odpovede a ak to je mozne poslite mi nejaky kontakt na toho cloveka v osobnej sprave,budem veeelmi vdacna!!! :-*

• Už sa niekomu v poslednej dobe ozval Zimo??? Ja už mam dosť, len čakam a čakam a nikto nič nepíše..

• @dominikusik  Neboj, až se vrátí z té služební cesty,tak se ozve. Však máš času dost. Vždycky šaty dříve či později poslal. 😉 🙂

• @radkaja  Ale mne sa zdá, že je na tej služobnej ceste už strašne dlho 😞 ja viem, času mám dosť, to teda hej 🙂 len ja som strašne nedočkavá, neskutočne sa teším na moje šaty.. asi umrem od šťastia keď mi príde od neho mail 🙂

• @dominikusik  Tak mu pošli meil . Myslím,že má toho moc,tak než to po té služebce všechno vyřídí... 🙂 To ti věřím,že se nemůžeš dočkat.

• @radkaja  Už som mu poslala 2x mail za posledny mesiac.. ja som platila prvu platbu cca 3.2, a uz 2 mesiace presli.. pockam este nejaky ten tyzden, dva.. ked sa neozve, tak mu znova napisem. 🙂

• @dominikusik  já dostala od zima poslední mail 30.3.

• @an3tka  no a ja som mu písala naposledy 29.3, že "my wedding is soon" bla blaaa.. ale nezabralo to, tak čakam a čakáám 😞

• @dominikusik  já mu psala na oba dva maily a odepsal z toho marklau.. pravda, urgovala jsem odpověď, chtěla jsem vědět, jestli mu přišly peníze..

• @dominikusik  uvidis, ze pride ten mail vtedy, ked uz nebudes cakat 🙂 vlastna skusenost 😃 kazdy den som asi 1000x kontrolovala mail a stale nic a potom si vravim, ja ta kaslem, mily Zimo. mali sme zrovna navstevu, tak som nechodila ako blazniva kontrolovat, ale potom mi napadlo, ze kuknem aspon cez mobil. no a tam mal od Zima, co mi poslal 7 minut predtym, nez som sa pozrela. to bolo krikuuuu 😃 😃

• @danulicek  danuli ja viem, ale vies sama ze to sa nedaaa, ja na to myslim den a noc, vkuse otvaram postu a nic, jaaaj zimooo uz napis!! .. no dobre, tak ja sa uz nebudem pozerat na maily, teda ich nebudem kontrolovat tak casto, slubujem 🙂

• @an3tka  mne hned v ten den ked som mu poslala peniezky, tak odpisal, ze dakuje.. a od vtedy nic.. ja pockam a ked nic nebude do dvoch tyzdnou tak napisem aj tam aj na marklau a uvidime 🙂

• @dominikusik  je pravda, že jsem taky kontrolovala mail každou chvíli, pak jsme odjeli na víkend do hotelu, kde byla wifi jen v restauraci, tak jsem se jednou při večeři taky podívala přes mobil a ha, mail byl tam, přesně jak píše danulicek 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov