Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @gabika7 jasminesbridalshop.com Poslu ti aj vzorky cipky,takze si mozes vybrat sama,ktoru chces. 😉

• @murinko60  Eset tu stranku blokuje..

• @smirnoftka  tak zkus jiný antivir,nebo nějaké jiné nastavení.

• Sponzor fóra
  • ... aj mne ju nechce otvioriť aj ked to zadám cez google 😞

• @an3tka  mám fotkyyyyyy! 😃

• @janessa123 u koho si si objednavala saty, ak sa mozem opytat 🙂
    dakujem 🙂

• mam taky fotky!!

• @anet_
    @laviva babyyyy neprovokujte a ukazte!!! 😎 😎 😎 Ja stále čakám - pisal, ze v pondelok da vediet, tak snad uz budu aj fotky 🙂

• @anet_  super, tak šup sem s nima! 😉

• jeste tam chybi jedno raminko a pisu, jestli je mozne trochu zjemnit ten prechod mezi sukni a korzetem

• @laviva  kolik jsi za ně, prosím tě platila?

• @lamorgaine  300 USD

• @orgovan  mas to tam 🙂

• @laviva  děkuju 🙂

• Sponzor fóra
  • @laviva Škoda ,že jsou ty fotky tak malé,nemůžeš si je dát do alba-tam budou větší. 🙂

• a dokonce si teď normálně píšeme 🙂 najednou to jde ta komunikace 🙂

• @radkaja  mam je tam

• Tak to je nádhera,je vidět ta kvalita. Přeci jen to asi stojí za ty nervy se Zimem. 😉 🙂

• @anet_  Posíím dej ty fotky taky do svého alba ,ať je více vidíme. 🙂

• @anet_  krásné 🙂 waaaaw, baby, ja vam tak závidím, aj ja uz chcem svoje vidiet 😃 😃 😃
    Este si na nich nieco davas menit? alebo uz komunikujete len ohladom odoslania?

• U Zima je vlastně už pondělí 😃 ale teda brzy ráno 🙂 ranní ptáče 😃

• @anet_  dnes asi ani nepojdem spat......

• @orgovan  to mi povídej, já tu taky všem záviděla, že už je mají a já čekala a čekala 🙂 myslím, že na nich není co opravovat, střih je stejný a 100% stejný nebudou, je to můj originál 🙂 chyby na nich nevidím a krajku srovnávat nemůžu 🙂) už jsem mu psala jen že jsme poslala platbu a on odepsal, že hned jak dorazí, odešlou šaty a ještě sem se ptala na spodničku, jestli je taky připravená, protože poslal šaty a závoj 🙂

• @anet_  Zdá se mi (teda moc to není zřetelné na té malé fotce) ,že to nařasení na prsou je takové celkově vyšší ,než na té modelce u tebe v albu .

• @anet_  tak tak, podla mna su usite super a fajne, ze teraz uz komunikuje normalne....o tyzden mas saticky doma a mozes si ich hladit 😉 a tesit sa z nich 😎

• @radkaja  asi to dělá to, že to je focené z jiného úhlu, já mám fotku ze svatebního salonu a vypadá to taky širší než na modelce 🙂

• @orgovan  děkuju 😉 to mi povídej, už aby tu byly 😃 doufám, že to bude teda jen ten týden jak říkáš 😃

• @anet_  Super ,tak to je faj ,že je to v pořádku.Ještě že už se Zimo vrátil z cest a už bude posílat krásné šatičkyyy.Jo ,ale pro jistotu počítejte déle než týden,vždycky mu trvá ,než se rozhoupe a dá šaty na poštu.

• @radkaja  s tím tak nějak počítám, že se zdrží a občas balík někde i uvízne, objednávala jsem už jsem párkrát z ebaye a stane se 🙂 tak doufám, že teď zimo bude posílat šatičky holkám tak jak má 🙂 já čekala skoro dva měsíce, ale prvních 30 pracovních dní, jsem byla v klidu, až teď těch 14 jsem byla nervózní 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.