Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @radkaja  ja ty nervy vlastne nemela (svatbu ma az v zari), jenom jak budou vypadat, kdyz jsem je poskladala asi ze 3 🙂

• @laviva  Joo na poskládané šaty je Zimo machr ,už to dělal vícekrát. 🙂

• @radkaja  jsou u mě v albu 😉

• Sponzor fóra
  • @anet_  Nádhera ,na krajkových aplikacích nešetřil,opravdu krása. 🙂

• @radkaja  děkuju 😉 jsem ráda, že se líbí 🙂 ještě aby mi sedly 🙂

• @anet_  Určitě padnou ,podle Zimovy figuríny jsi štíhlá,žádné enormní tvary 😃 ,takže žádný strach.

• @radkaja 😃 mno tak 90-60-90 to není no, do toho mám daleko 😃 ale v salonech jsem měla 36 velikost 🙂 jen jak na ně pořád čučím, tak mi přijde krátká vlečka, ale asi to jen zkresluje, už mi z toho hrabe, musím přestat 😃

• @anet_  Ta vlečka mi přijde dost douhá,teda pokud jsi nechtěla 2 metry 😃

• @radkaja  mno to asi neměla dva metry, ale i ve skutečnosti byla dooost dlouhá 😃

• @an3tka
    @orgovan
    @danulicek
    Už som ich videla!!!!!!! 🙂 konečne mi poslali maila 🙂

• @laviva
    @anet_ holky krásný šatky máte, jak je vidět, Zimo opravdu někde byl, že neodpovídal, během krátký doby dal všechno dopořádku. Už se těšte, až je budete mít doma, já se utěšuju představou, že někde na těch vašich fotkách vzadu už se šijou moje šatičky 🙂
    btw zas jsem si všimla číňanek v zimních bundách 😃

• @dominikusik  ukáž nám 😉 ja ešte stále nič....

• @an3tka  Mně právě přijde,že už zimní bundy nemaj, asi už jim Zimo topí-přivezl ze služebky uhlí,nebo radiátor. 😃

• @laviva  sú kráááááásne fakt 🙂budeš maťk nimaj vlečku typu train petticoat?

• holky to je bomba, konečně se hnuly ledy!!!!!

• Sponzor fóra
  • @laviva
    @radkaja  holky kdy ste tak zhruba objednávaly, resp. jako dlouho trvalo, než vám poslal Zimo fotky od doby kdy mu přišly peníze na účet? díky

• @matyaah  i-lucky. V stredu asi posle satky, idem pisat. Tak potom dam vediet.

• @orgovan  Tak tu su teda tie moje, šite podľa Fara Sposa 5007, plus je tam ešte odnímateľný opasok (ako na originaly), ktorý mám ale na inej foto 🙂 ja som veľmi spokojná, myslela som si, že tie kvietky budu úplne iné, ale čuduj sa svete, pekne ich spravili 🙂

• @mvmartina  ja som platila prvu zalohu cca 3.2 a včera mi poslal foto 🙂

• @dominikusik  Prosím,nemůžeš si dát tu fotku do svého alba,ať ji lépe vidíme ve větším ? 🙂

• takže po 2 a půl měsíci ti poslal foto? celkem mu to trvá...
    @dominikusik

• @dominikusik  vyzerajú krásne - tak jemne. skoda, ze sa ten obrázok nedá zvačšiť

• @orieska325  co to je za vlečku??

• @mvmartina  je pravda, že ja som si davala aj popolnočky, ale veľmi jednoduche, musi ich sice trochu prerobit, ale jemu to vadit urcite nebude 🙂)

• @mvmartina  já jsem platila 20.2. a včera poslal fotky 😉

• @mvmartina  A to má teprve začátek sezony,myslím,že se mu to podaří natáhnout i přes 3 měsíce. 😒

• @an3tka  přišlo jaro 😃

• @dominikusik  su nadherne!!!! oplatilo sa cakat 🙂 jaaj, tesim sa s tebou 🙂

• @danulicek  aj ja sa velmi vytesujem, lebo su presne take ako som ocakavala, stalo to teda za to 🙂 dakujem hlavne tebe za radu 😃

• @dominikusik  Tak šaty jsou opravdu nádherné,ty kytičky se mu fakt povedly. Tys chtěla sukni dole lemovanou krajkou? Protože na originále krajka není. 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.