Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @eliska1610  děkuju .-)

• @leeenca  nemas zaco..ja som si dala tam tiez sit saty a mozes si pozriet aj na facebooku na ich saty ako posili....su krasne ja cakam na fotecku.... 🙂

• Sponzor fóra
  • @eliska1610   jaká je s nimi komunikace? Odpovídají na maily, nebo komunikace vázne? Jak si platila , přes Paypal nebo jinak? Posilala jsi hned celou částku , nebo jen zálohu ? 🙂

• @radkaja  viesco tak poslali mi tri emaily asi a platila som len polku a platila som kartou ale mozes aj prevodom z banky ....ale ako v pohode a 16 maja mi maju poslat fotku mojich siat a volala s nimi jedna moja z nama anglicanka a povedala ze vyzeraju a aj komunikacia je v pohode...ja ich zatial nekontaktujem cakam do maja ak sa neozvu tak potom budem volat....ale zatial nemam dovod...inac co som pozerala na nete tak oni patria medzi najspolahlivejsich a pozri si na facebooku ich saty a komentare....dufam ze budes spokojna... 🙂

• @radkaja  komunikacia s Jasmine je fajn - odpisu na maily s opozdenim, ale su takmer stale online na FB a aj skype..nevyhoda drahí a neseriozne sposoby platby - len karta, prevod alebo western union - ziaden paypal..
    ale verim, ze ta kvalita bude stat za to!!!

• @eliska1610  kedy si im platila? ja mam mat saty hotova 20/5 ale foto neviem kedy.. 😞

• Já jsem platila 28.2. a fotky už mám od minulého pátku

• @1zv1  ja som platila 25 marca..teda teoreticky budem mat foto v 19.KT..well..I see 😎

• @1zv1  Dáš sem aspoň na chvíli fotky šatů až je budeš mít doma? 🙂

• Babulky, nedali ste si prosím niektorá šiť šaty od Maggie Sottero Giselle?

• @siiimka  niektorá nevesta ich mala....kikuska16....šil ich ZIMO

• @orgovan  ďaaakujem, skúsim pozrieť 🙂

• @wanilla147  viesco oni si zobrali peniazky zuctu asi tri dni od objednavky a foto siat poslu 16 maja....ty si este neplatila???

• Sponzor fóra
  • @eliska1610  ale ba..platila prvu polovicu 25.3

• @radkaja  Jojo🙂

• @ivanka_c  😃 ze protekciu, take konexie v cine este nemam 😉 foto sice mam, saty ale este nie su uplne kompletne, este riesime prechod medzi suknou a korzetom

• holky, které jste dostaly od Zima fotky v neděli, nemáte náááhodou už nějaká tracking number? 😃

• dievcata, prosim, je tu niekto, kto si ide objednat teraz niekedy saty u Zima + kedy mate termin svadby?
    dakujem 🙂

• @anet_  O tracking number ho musíš uhánět,myslím,že sám od sebe ho nepošle. Taky je možné ,že šaty ještě neposlal,vždycky mu to trvalo než je dopravil na poštu. 😉

• @radkaja  já sem mu psala hned v neděli, když mi psal, že šaty pošle až mu dorazí peníze, že tedy budu čekat na tracking number a dnes sem mu zkusila napsat jestli už ho náhodou nemá 🙂 uvidíme, jestli se večer ozve 🙂 ale první půlku peněz měl rychle.

• @anet_  Pokud jsi to platila Paypalem,tak už v den zaplacení vidí ,žes peníze poslalas. To on spíše zase nestíhá ,takže šaty pošle kdoví kdy. 😉

• @radkaja  budu věřit, že si pospíší 😃

• @anet_  saty se jeste dodelavaji, tak je jeste neposilal

• @janessa123   i lucky je z DHgate predajca?
    posli fotky, som velmi zvedava 🙂
    ja som bola odhodlana objednat od normalneho predajcu z DHG, ale teraz som zase nalomena na Zima.. a uz sa musim KONECNE rozhodnut, tak by mi pomohla nejaka referencia 🙂

• @matyaah  moc bych neriskovala jiný prodejce, který tu holky nemají ověřený, můžou ti přijít třeba z nekvalitního materiálu, nebo špatný střih atd., to už se tu taky stalo párkrát 😉

• @anet_  ved toho sa aj obavam.. aj ked je feedback 100% pozitivny, je to riskantne..
    len sa obavam, ze mi to zimo nestihne usit nacas..

• dievcata, este jedna otazka, nebola tu niekedy spominana nejaka stranka, odkial sa objednava bizuteria?
    prosim pomoc, dakujem 🙂

• @matyaah  já sem taky koukala všude možně a pak se mi to rozleželo v hlavě...když chtějí ty prodejci třeba 3000Kč za šaty, tak kolik z toho je práce a kolik látka? ale někdo třeba natrefil na pěkné šatky, ale je to risk 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov