Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @kristynka_l   ja by som ich mala tiez najradsej doma.. tak budem dufat, ze to zimo stihne v predstihu 🙂
    nemas fotku siat? mozno si to tu pisala, prepac 🙂

• @matyaah  popůlnoční mi přijdou zbytečně drahé ušité, tak koukám na ebay, tam je výběr a za dobrý peníze, ještě když je doprava zdarma 🙂

• @anet_   pozeram na ebayi, ale ved vacsina odkazov je zase na tych krajirov do ciny.. a neusiju ti to podla tvojich rozmerov, ale iba podla "konfekcnych cisel"..
    ci zle pozeram?

• Sponzor fóra
  • @matyaah  asi podle toho jaké šatky hledáš 🙂 já jsem si už něco objednávala i mamce a všechno bylo jako hotové, jen jsem si vybrala velikost 🙂 pošli mi to do zpráv, já se na to mrknu 😉

• @anet_   ja som vlastne na ebyai nenasla ani jedny, ktore by boli tie prave.. na DHG mam vybrate.. mam poslat tie?

• @matyaah  tak jo pošli 😉

• Dnes ma zimo narodky 😃

• @smirnoftka  No tak aby týden neoslavoval . 😠 😃 😃

• @smirnoftka  ako vieš? 😎

• @smirnoftka  No opravdu - jak to viš? 🙂

• @orgovan  
    @leeenca  Z facebooku 🙂

• jooo šatičky jsou od rána v Praze jupíííí 😃 teď mi poslal až Zimo tracking number 🙂

• @anet_  Super 🙂

• a dokonce to prošlo celnicí 🙂 tak teď jen čekat kdy mi je DHL doručí 🙂

• @anet_  no vidíš, týzden od zaplatenia a uz sú v CR

• Sponzor fóra
  • @orgovan  mno ale v hong kongu si to vyzvedla DHL v pátek a ještě včera tam balíček byl, pak už to byl fofr 😃 takže to trvá tři dny, což je seuper 🙂 takže bůhví kdy to Zimo podal

• @anet_  paráda! tak hned jak přijdou tak šup sem s fotkama 😉

• @an3tka  doufám že rychle 😃 se jich nemůžu dočkat, ale vezmu je k našim, tak pak to vyfotím 😉

• @anet_  No vidíš, tak to bylo taky rychle!

• @kristynka_l  to teda bylo 🙂 a prosím tě, já je mám od 10,30 proclené a dál se zatím nic neděje. Kdy ti je přivezli, ještě ten den nebo až druhý?

• @anet_  Já jsem se trac.number nedozvěděla a ani jsem Zima o něj neurgovala, protože jsem si říkala, že je ještě čas (podle zkušeností ostatních). Takže vůbec pohyb šatů nevím. Ale z DHL mi volal kolem 9h ráno, tak si myslím, že zítra ti zavolá.

• @kristynka_l  jj už se to od té doby nehlo, tak to bude volat ráno 🙂 díky

• tak jsou u mě 🙂 a krááásný, mnohem hezčí než na fotce od Zima, dala jsem nějaké fotky ke mně do alba, ale prostě ty fotky nejsou vončo 😃

• @anet_  super 🙂 baby ja uz nebudem sem chodit, lebo potom mi je luto, ze ja este ani fotku nemam 😞 . Krásne šatičky máš 🙂 🙂 🙂

• @orgovan  děkuju 😉 to mi povídej, mně to taky mrzelo, že už mají holky fotky a já nic 🙂

• @kikusastar  
    @ivanka_c   baby, ozval sa vam uz zimo? ja som platila tak ako vy a zatial nemam ani fotky

• @anet_  Tak to je super, vypadají krásně! Vyfotíš si je i oblečené?

• @anet_  Jsou fakt krásný, gratuluju 🙂 Jak jsi mu nadiktovala délku závoje? Jako xy cm, nebo o xy delší, než šaty? Ten je taky krásný! Kolik si Zimo za závoj řekl? Děkujůůů 😉

• @kristynka_l  pokusím se 🙂 děkuju 🙂

• @anet_  Kráása ,ještě je vyfoť na sobě ,nebo aspoň na věšáku. 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov