Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @leeenca  Děkuju moc 😉 mám radost že se všem líbi 🙂 já jsem ten závoj měla na obrázku u šatiček, tak jsem napsala, že chci stejný a on napsal, že má 3metry a že je za 50USD, spodnička za 30. Někde jsem ho viděla asi za 800, ale zase by byla jiná krajka, to sem nechtěla 🙂 a spodnička byla tady zase o 200 dražší, takže to vyšlo na stejně 😃

• @radkaja  dobře 😃 tohle sem fotila rychle v kanceláři 😃

• největší sranda bude, jak je teď odnést k našim 😃 přišel jeden balík a já už mám v jedné igelitce nacpanou spodničku, ta byla složená a zabalená, že to vypadalo jak nějaké trčiko, do té tašky jsem jí málem nenacpala, v další bude závoj a šaty teda fakt nevím, to abych si je vzala na sebe 😃

• Sponzor fóra
  • @anet_  tohle taky budu řešit, šaty mi přijdou do Plzně a já je povezu k mamče do Liberce, navíc tak, aby je neviděl ženich 😃 pak dej tip, jak jsi to vyřešila 😉

• @orgovan  ani ja 😞 stale cakam, ci pride mail... 😢

• @orgovan  Mne sa zatiaľ neozval, napísala som mu dva krát mail - odpoveď žiadna. Tak som si povedala že to aj tak asi nemá vplyv a už nepíšem. Zatiaľ sa nestalo, že by na niekoho načisto zabudol a času mám este dosť. Ale samozrejme som už nervózna a mail kontrolujem neustále...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @cheaky  Spíše zapomněl. 😐 A prosím,dáš fotky?

• @an3tka  tak spodnice v jedné menší igelitce a šaty v druhé o hoooodně větší a dobrý 😃

• @cheaky  já jí mám 😉 takže zapomněl... u mě teda zapomněl na poutko na vlečku a to sem mu ještě psala a on mi odepsal, že to dělají automaticky, prošla jsem celé šaty já,mamka, kamarádka a nic.

• @anet_  a nemáš to poutko zespodu šatů?

• @ leeenca já prohledala všechno a kdyby bylo poutko, tak by měl být i knoflík ne? 😃 prošly jsme opravdu vrstvu po vrstvě a nic

• @lenosko  ahoj, kde si si dala upravovať šaty v BA? Kedy si si objednávala šaty? Si s nimi spokojná? Ja mám svadbu v auguste, začínam riešiť šaty, ale v požičovni sú strašne drahé, tak rozmýšlam o číne, ale mám dosť obavy. Mám to risknúť?

• @anet_  a už jsi si je zkoušela oblíknout? 🙂

• @an3tka  jj v albu jsou fotky, ale jen takový rychlý 😃

• Sponzor fóra
  • @wanilla147  Ahojky, tak foto šatů ještě stále nic? Já jsem odsouhlasila mezistupeň a teď čekám už 14 dní na mail🙂

• @anet_  To jsem taky řešila. První den jsem odnesla plesové šaty, druhý den spodničku s šatama a vypadala jsem jak vánoční stromeček! 😃 Snažila jsem se je opatrně složit a zabalit do fólie. A pak jsem je "narvala" do velké igelitky od kozaček. Ale ta spodnička - to byla sranda 😃

• @anet_  Myslím,že všem odpoví, že knoflík není problém, ale neví, o co jde. Taky knoflík na šatech nemám a co jsem tady dřív četla, nedal ho tam snad nikomu 😞 Ale snad to šikovná švadlena jednoduše zvládne 🙂

• u jedný slečny vím, že knoflík udělal.. mě ho taky slibuje, tak jsem zvědavá 🙂 Holky ale napadlo mě, když má ta spodnice ty kruhy, jak se to vejde do tak malýho balíčku? Šaty se zmáčknou, tomu rozumím, ale nejde mi do hlavy ta spodnice.. nejsou pak ty kruhy polámaný?

• @an3tka  ten kruh je vlastne jeden drát, ktorý sa dá zvinút do malického kruhu....ked som rozbalovala svoju spodnicku, tak mi normalne "vyskocila" z toho balicka 🙂 a uz by som ju tam nevedela narvat naspat.... 😎

• @orgovan  ahaaa, děkuju! 🙂 já to v salonu moc nezkoumala, z čeho ta spodnice je, prostě to na mě navlíkli a pak už jsem přes to měla šaty a nezjišťovala, z čeho ty kruhy jsou 🙂

• @orgovan  přesně to se mi stalo také, až jsem se lekla 😃

• @kristynka_l  hmm to mě štve, jak je tam hodně vrstev, tak to bude složitější vymyslet jak to uchytit :/ a běhat s vlečkou by bylo zlo 🙂

• @anet_   
    http://www.youtube.com/watch?v=v352_kO9k2s

je vela spôsobov ako to pripnut, mozno preto sa do toho Zimo nehrnie

• @orgovan  ha děkuji 😉 já sem to video nemohla najít 😃 a dokonce jsem našla vedle jak to udělat s vrstvenými krajkovými 🙂 tak snad to zmáknu 🙂

• @1zv1  čau..ja som si s nimi pisala cez skype - povedali, ze saty budu hotove 20maja, fotky poslu cca tyzden - dva pred dokončenim na odsúhlasenie a dorucene by mali byt prvy junovy tyzden..ty uz mas foto?

• @wanilla147  A prosím kdy jsi objednávala a platila? Dík 🙂

• baby asi som nejaka pribrzdena, lebo s tym nemam skusenosti, ale čo je to to tracking number, načo mi bude keď mi aj tak šaty dojdu?

• @dominikusik  to je pro nedočkavce, podle toho se dá sledovat, kde balíček zrovna je 🙂

• @dominikusik  Samozřejmně ho nepotřebuješ. To jen kdo si chce sledovat putování balíku , tak ho potřebuje. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov