Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • holky chtela jsem se jen zeptat,zda nemate nekdo zkusenost se zpozdenim kvuli procleni. Cestuji ke mne saty z jasminesbridal, jsou poslany fedexem. Sleduji tracking nr. A status zasilky je ted zpozdeni z duvodu procleni,saty uz jsou v praze. Mam se sama iniciativne ozvat celnici,nebo radsi vyckat,jak si s tim poradi?

• @1zv1  ještě počkej , stejně by ti řekli, že to rychleji nejde. Fedex je dost luxusní poštovní společnost , ti to pohlídají a pak ti zavolají , až budou chtít papíry k proclení. 🙂 Dáš pak sem fotky šatů , jsem hodně zvědavá jak vypadají šaty od Jasmines , myslím ,že je tu ještě žádná nevěsta neukazovala.

• @1zv1  no mne jasmine zjavne meskaju s vyrobou 🙂 trosku..pisali sme si este skôr a potvrdili, ze saty budu hotove 20.5 a fotky posielaju cca 1tyzden pred dokoncenim..a teraz nevedia co je s nimi, ci budu hotove.. 😠 😒 a ani James nevie..ze vraj asi budu super-busy..

• Sponzor fóra
  • Ahojte dievčatá, jedna moja kamarátka si objednavala z Chiny šaty. Po dlhom meškaní konečne prišli ale už keď jej ich davali na colnici skoro sa zosipala. Prišla jej zákazka vo forme skôr listu. Chvala bohu boli tam 😃 , aleeee kvalita úplne hrozná. Najprv sme strávili mesiac nad došívaním a prešívaním a potom chudiatko tak schudla od nervov že jej aj tak nesedeli.Ja som jej šatičky kúpila za simbolickú cenu a chcem ich úplne prerobiť. Moja rada - nevymýšlajte. Svadobné salóny ponúkajú akcie a aj niektoré šaty na mieru vyjdu lacnejšie. V BA ked som si bola vyberať je bolo mnoho krásnych šiat na predaj do 200E. ale aby som upokojila aj tie z Vás, ktoré čakajú zásielku z tejto krajiny-moja kolegina dostala šatičky a je s nimi spokojná...ja som ich ešte nevidela. Držte sa a zapamatajte si - aj keby mala nevesta na sebe vrece, aj tak bude vo svoj svadobný deň najkrajšia 😉

• @lurapa   Naštěstí většina holek z téhle diskuze si objednává šaty od ověřeného číňana Zima, který má kvalitu excelentní,mnohdy srovnatelnou se značkovými šaty. Riskantní je objednávat u neznámého čínského prodejce, pak to dopadne špatně, tak jako u tvé kamarádky.Škoda,že kamarádka nečetla tuhle diskuzi,mohla dopadnout mnohem lépe. 🙂

• @wanilla147  tak to vypada,ze jsou poradne bussy,ale neboj,urcite to stihnou. Pak sem urcite hodim hotove saty

• @1zv1  uz poslali fotky.. 🙂))) su kraaaaaaaaaaaaasne 🙂 akurat im dam prerobit maslu..vsetko OK 🙂 aj em sooo hepi 🙂

• @wanilla147  Prosím,ukaž ty fotky. 🙂

• @radkaja  nehnevaj sa..nedam sem foto..ale podla mna su dokonale..na 98% ako original 🙂 este som zvedava na matroš..

• "zásielka je doručovaná kuriérom DHL" júúújky motýliky v brušku mám, neverím, že ja uvidím svoje šatyyy 🙂

• @dominikusik  Jak to dopadlo s tím clem?Budeš muset něco platit?

• @radkaja  dopadlo to perfektne 🙂 platím len 4,58€ daň 🙂 🙂 🙂 dnes o 14:30 príde kuriér 🙂

• zdravím,

písala som včera zimovi, že by som chcela vidieť šaty decadence od maggie sottero ak ich už šil. Povedal, že tie ešte nešil a na ukážku mi posielal tieto fotky.. tak sa s Vami o ne delím... veľmi pekné.

• @siwonka  brutálne "sukne" vedia oni spraviť!! nádherna práca 🙂

• @dominikusik  tak to je super že platíš jen tak málo.
    Nejvíce se mi líbí ty první krajkové. 🙂

• Sponzor fóra
  • @radkaja  
    @dominikusik  

čaute baby, tak aj ja mám fotky od zima - mám ich v albume....prosím, napíšte mi, čo si o nich myslíte, ale pravdu...lebo ja som čakala dačo dokonalejšie 😞

• @siwonka  Moc hezké 🙂 Ty první jsou moje fotky, co mi posílal a šil 🙂

• @orgovan  nevidíme fotky🙂

• @elisa1  tak to máš super šaty 🙂

• @orieska325  už som to sprístupnila všetkým registrovaným

• @orgovan  a ty si chcela taky top? lebo na origos je taky ten leskly a tvoje su matnejsie (mozno len na foto).. inac sukna je pekna, aj ten prechod. na zivo vyzeraju jeho saty lepsie.. ja moje uvidim dnes na zivo 1x, tak som zvedava, ci nebudem plakat 🙂

• @siwonka  teda ty první jsou parádní! 🙂

• @dominikusik  
    nechcela som nič inak. Je to fotené za umelého svetla, tak asi preto to tak vidno (dufam). Ani beading nie je vidno. Tebe tiez poslal len fotky v maily bez jedineho pismenka?

• @orgovan  aj podla mna je to tym svetlom.. mne tak isto, prilozil foto a ja kukam kukam, a tam ani pismenko nenapisal.. aj tak som potrebovala prerobit popolnocky, tak som mu napisala, a on vtedy odpisal ze ASAP ich prerobi.. presiel tyzden a nic, druhy .. tak som mu pisala, ze ci uz su a na dalsi den mi poslal foto opravenych, len tak na dlazke boli hodene a sfotene. uplne inac vyzerali, zdali sa mi kratke, siroke.. tak som mu napisala ze ci su podla mojich mier robene, ze sa mi zda, ze su kratsie a sirsie a on ze "dear friend, su presne podla tvojich mier, nemusis sa bat".. tak som mu poslala druhu polku dolačov.. a raz-dva ich poslal 🙂

• @dominikusik  presne toto je aj moj pripad - tiez mi ma prerobit popolnocne. Tak mu dám ešte týžden. Som zvedavá na tvoje dojmy dnes 🙂. Daj potom fotky

• @orgovan  ja len dufam, ze mi tam prilozil vsetko co mal, obe saty aj zavoj.. lebo ten balicek ma 3kg.. a neviem, ci to neni malo na 2 saty... ma trafi, ked tam nedal 2 saty... lebo aj z colneho co mi poslali papier, tak tam je ze jedne saty obsahuje balik..

• @dominikusik   no ja mam 2x saty, 2x bolerko a 1x pompadurku + 1x zavoj ako darcek ..A fotky som videla len 2x saty. Tebe poslal aj fotku zavoja? Ja som mu napisala, nech mi posle vsetko vyfotene, ale neviem, ci sa mi to aj splni.....

• @orgovan  poslal mi obe šaty aj závoj.. ale na šatách chýbal ešte taký opasok, nebol tam odfotený, tak som mu písala, pre istotu, že či nezabudol, a on mi obratom poslal aj opasok odfotený.. potom mu skús napísať, že tie bolerka či ma, že ich chceš vidieť.. a prikladám foto závoja, čo mi poslal - podľa mňa to nie je konkrétne moj závoj, ale taký všeobecný, a ten posiela na ukážku ako vyzerá..

• @dominikusik  dakujem. takze budem ho otravovat kym mi nanafoti vsetko co chcem 🙂
     a zavoj je pekny. Moj bude 3-vrstvovy bez krajky

• @orgovan  je dosť pokrčený 😃 asi tak ako keď ho dnes (dúfam) vytiahnem z balíčka 🙂 určite mu píš, že chceš vidieť to, čo si si objednala, on ti to iste pošle..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov