Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @dominikusik  tak to je normalka, ze to bude pokrčené, veď to je taký materiál. Ja rátam, ze aj saty aj vsetko bude dokrčené, ked to pojde v listovej zásielke 😉

• @orgovan  a ako sa to potom žehlí?? myslím šaty.. ja ich mam celé tylové dole, takže rátam, že to bude dokrkvané na maximum.. asi len s naparovacou žehlickou okolo nich budem chodiť, alebo mam cez uterak celu suknu žehliť??

• @dominikusik  ja ich dam do cistiarne a snad vydrzia do svadby pekné 🙂...ale asi fakt len naparovacia zehlicka, pripadne cez uterak

• Sponzor fóra
  • @orgovan  myslíš? mam skúsiť aj ja čistiareň? no uvidím aké dojdu a podľa toho sa rozhodnem.. bala by som sa dať do čistiarne či mi ich nezničia ešte pred svadbou.. nemám totiž veľmi dobré skúsenosti s čistiarňami 😃

• @dominikusik  no ja vsetko nové najprv vyperiem a tak....vraj chemická čistiareň je v pohode. Mohli by tu napísať baby čo mali takto šaty od Zima že ako to riešili 😎

• @orgovan  presne tak, čím viac nápadov, tým lepšie 🙂

• @dominikusik  baby ja som moje saty vyprala sama..poradila mi krajcirka..do vane vlaznu vodu, nie horucu!!! prijemne teplu az vlaznu, lanolin/ja som pouzila perwol + lanolin/ a nechala som ich macat cca hodku, torsku presla rukami len tak "pohladila" pak som ich vysprchovala nechala stiect a su krasne cistulinke vonave..sice som mala svaloffkuuu ako som sa mocovala s nimi ale stalo to za to..pri spomienke na to mi asi ujde kutik ked budem kracat k oltaru ale..... 😃 😃 😃

• @orieska325  a ako to bude so zehlenim?

• @orgovan  moja sukna je taka kvetovana takze som nezehlila 🙂

• @orgovan  ano ten lanolin, ja som mala konkretne tusim tekuty NORIT.ale zmiesala som ho s perwolom.

• @orieska325  vidíš, dobrý nápad, musím vyskúšať takto, dík za radu 🙂

• @orgovan  já myslím, že když budou ty šaty mokrý a pověsíš je nad vanou, tak se svojí vahou jakoby vyžehlí..

• tak mi dnes dorazily šaty od jasminesbridal a jsou naprosto nádherné! Kvality zpracování je naprosto úžasná a kvalita látky taky. Jen jsou mi trošku širší, takže se ptám, jestli nevíte o nějaké krejčové, která by byla schopna zúžit svatební šaty (Olomouc nebo Kroměříž).Jinak se omlouvám, ale foto šatů sem nedám, ale kdo chcete, napiště mi zprávu, pošlu vám ji mailem.

• já objednávala šaty od Zima a jsou úžasné. Perfektně sedí a jsou hezčí a zářivější než co jsem zkoušela v salonu. prostě podle mých představ.

• Sponzor fóra
  • @siwonka  ja mam pocit ze tie cipkove od Zima som tu uz niekde videla. su fakt krasne, podla mna na nerozonanie od originalu, ta cipka vyzera super. s cipkou je to loteria, lebo od inych predajcov co som videla niektore cipkove saty, tak boli fakt jak zaclona 😐 . najviac idu Zimovi podla mna tie hladke zo satenu ci jak sa to vola, nie take leskle jak z Ukrajiny, a take hodne skladane ci naberane. tieto 3 co si sem daal su vsetky pekne 🙂

• @1zv1  Díky za fotky. Šaty vypadají opravu velice kvalitně. Sice to není můj styl, ale jsou krásné ,netradiční .Myslím,,že za ty větší peníze u Jasmines stály opravdu za to.Nevím,jak by si s tou složitě skládanou sukní poradil třeba takový Zimo. 😉 🙂

• @1zv1  ahoj ja som si tiez objednala saty od jasmine a mali mi poslat foto 16 a este nic pisala som im a povedali ze mi poslu ze este musia doupravovat....poslala by si mi na moj email tie tvoje ako vyzeraju,lebo normalne mam strach ked snimi meskaju...dakujem...e.dudasova@seznam.cz 🙂

• @claire767  elisa1 písala, že to sú jej šatky..už ich sem dávala... ja si raz dám u neho ušiť tiež take kvázi satenove 🙂

• @siwonka  aha tak dobre som si pamatala 🙂 su naozaj krasne 🙂

• @dominikusik  Tak aké sú šatočky? 🙂

• zimo poslal fotky🙂

• @mvmartina  krásne...ten vrch je dokonalý

• @mvmartina  Podobný vrch jsem ušila dceři na šatech na maturiťák. 😉 😉

• ono to asi na fotce nevynikne ten lesklý satén a výšivky a korálky...ale doufám že to bude pěkné, většina fotek co pošle je takových nemastných neslaných

• @mvmartina  Presne. Ja tiež mám v albume fotky od Zima a teda neviem čo mám čakať, ale ked som dnes videla fotku od @laviva čo má v albume, tak som kľudná. Videla som jej šaty na fotkách od Zima a boli pekné, ale keď som ich videla na nej v skutočnosti, tak to je iná sila 🙂. Určite budeme aj my spokojné. Inak o koľkej ti poslal tie fotky? lebo on asi nespí - minule mi odpisal o 15tej, inokedy o 23tej,...on je asi stále v práci 🙂 🙂

• @mvmartina  Na živo jsou šaty vždycky mnohem hezčí než na fotce. I teď jsou krásné ,určitě můžeš být moc spokojená. 🙂

• Ahoj holky,
    mohla by jste mi některá dát kontakt na Zima, kdyby náhodou 🙂. Moc děkuji 🙂

• @orgovan  napsal mi v 17.14

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.