Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • oj, sorry za hrubky, su to preklepy a zial, uz mi neumoznuje opravu. 😐

• ty šaty jsou hrozné, pochybuju, že si je někdo koupí, tak nakonec je to i o vkusu nevěst...asi se budou líbit těm, co se navléknout do levné lesklé organzy...ale jinak škoda mluvit

• @jabadaba  tak si pozri obrazok, co som sem dala ja.. 🙂)) mne prislo šušťave čudo z DHgate.. Ked som objednavala (iny model - ten obraz pokazenych vysnivanych siat som uz z mysle nezmazala) z Jasmine´s mala som neskutočné obavy..ale riskla som to.. Nie je Čina ako Čina.. Komunikacia s JBS je diametralne odlisna ako s tymi predchádzajúcimi, poslali foto - na 99% rovnaké ako original..a este cakam ako padnu..budúci tyžden očakavam balik 🙂

• Sponzor fóra
  • @wanilla147  no idem pozriet, takze si objednavala dalsie? Moc drzim palce, aby neprislo sklamanie.

• @jabadaba  ja neviem najst tie sustave cuda 😞

• @matyaah  sustave cudo prislo wanilke vyssie, tiez to neviem najst ale zaujimalo by ma to. Tie moje skvosty nesustia. A su vyssie vyobrazene.

• @jabadaba  ano, tie tvoje cuda som uz pookukovala.. a pravdupovediac, poriadne som znervoznela 🙂

• @matyaah  jezismarja, objednala si uz od nich? Cakas na zasielku?

• @jabadaba  
    @matyaah  hodim to sem vecer na vystrahu..neviem to najst teraz.. 😛

• @wanilla147  dobre, dikes, len to sem pekne daj nech su baby v obraze.

• @jabadaba  nie, nie od nich, ale od zima.. tak dufam, ze dievcata, ktore ho tu vychvalili sa fakt neuspokoja s hocicim..

• @matyaah  aha, tak uz len dufat, ze referencie boli naozaj o kvalite a nie o nizkych narokoch. Ten Zimo, to je nazov firmy ci konkretny clovek?

• @jabadaba  ja som sa ta nechcela dotknut ani nic takeho, ale tiez si myslim, ze ocakavat za zlomkovu cenu original je trosku naivne. Je to o ocakavaniach, ake kto ma. Ked som si ja vyberala saty, tak som nepotrebovala nejaky konkretny model a necakala som ze mi usiju identicke saty, chcela som saty, ktore budu vyzerat tak ako na obrazku, saty prisli, sadli a vyzerali ako na obrazku, takze nemam co riesit, su fakt nadherne. Dam ich sice zuzit, ale to je moj problem ze som schudla. Dala som za ne aj s postovnym 120 eur a kupovala som ich aj kvoli nizkej cene, ak by stali viac, nesla by som do risku a dala by som si podobne usit niekde tu.

• @jabadaba  máš v albume tie šaty? Lebo tu vidím iba originál...

• @siwonka  pri originale mas prilozene moje fotky, zamerane na detaily. 😉

• Sponzor fóra
  • @jabadaba  jaaaj... ja som si to nejak nevsimla..
    tak nie je to uplne take strasne...taka klasicka čínština.. podla mna ked skusiť predať kupi niekto.

• @zuzx  v pohode, nedotkla si sa ma, len mam dojem, ze trosku sa nerozumieme o com pisem a co kritizujem. Ja som necakala nejake saty, ale konkretne. Pretoze konkretne modely siat ponukaju. Keby pisali, ze vyhotovuju saty inspirovane vyobrazeniami, tak je to jasne. Ale nic take na tej stranke nie je. Preto boli povinni dodat to co som si objednala. Ale nedodali a o to ide. Toto neobstoji po pravnej stranke. Ako som pisala, pravnik by ich zotrel jak siroty za par minut, stacilo by polozit niekolko otazok ako kde upozornuju na odlisnost od vyobrazenych siat, kde upozornuju na nizku kvalitu vyhotovenia vzhladom na cenu a cas...atd. Chapes? Oni si stanovili ceny, cas vyhotovenia a garantuju kvalitu. Ano, Tidebuy sa ohana kvalitou! Rovnako sa ohana zaujmom o spokojnost zakaznikov. Ale len na papieri. V skutocnosti su to profi odrbavaci ako su aj dalsi ich sukmenovci z rovnakeho fachu. Co som mala teraz moznost pozistovat, tak sa to hemzi zaujimavymi skusenostami. Kuk sem:
    http://boards.weddingbee.com/topic/wedding-dress-from-china

Potial si budu dovolovat pokial si ludia nechaju liapat na hlavy. Je mi smutno, ze som medzi nimi, stalo sa. 😠
    Ty si svoje peniaze tak malo vazis? Stale pises o zlomkovej cene, je to skutocne tak malo na to, aby Ti niekto poslal totalny ausus, ktory si bud musis dat opravit na vlastne naklady alebo je to natolko nenositelne, ze mozes handry svacnut do kosa? Keby si videla tie moje saty naozaj, mozno na tych fotkach nevidno celkovy efekt, tak zrejme zmenis, aspon dufam, retoriku. To je praca total amaterky, ktora sa zrejme na tych satach ucila sit. Za toto som neplatila. Prepac. Je to ich problem aku cenu si stanovili, raz sa kasaju kvalitou a neupozornuju na ziadne nedostatky tak su povinni sa toho drzat. A v pripade totalneho uletu su povinni vratit prachy, tak ako kazdy. Ak toto nerobia, je to znamka neserioznosti a ich stupidne argumenty o nizkej cene ma nezaujimaju. Ich problem, nie moj.

Vies co, keby aj neboli tie saty zrovna presnou kopiou, este by som to predychala, ale nepredychala som to ako odviedli krajcirsku pracu. Tu neobstoji ziadna zlomkova cena. Ked to nevedia nech to nerobia.

• @jabadaba  já nevím, ale mě ty šaty přijdou adekvátní ceně...třeba já když se podívám na fotky, tak vidím, že na tidebuy používají ORIGINÁLNÍ fotky salónů PRONOVIAS, SAN PATRICK a dalších luxusních značek, takže mě hned napadne, že ty šaty nebudou stejné..někde ten rozdíl musí být poznat, když originál stojí cca 60.000 Kč a kopie na tidebuy asi 2500 Kč,- .A ono ani když se podíváš na FOTKY pronovias a REÁLNÉ šaty PRONOVIAS, tak realita je taky trochu jiná. Fotky jsou naprosto perfektně vyfocené, nasvětlené, samá retuš, modelky mají počítačově prodloužené nohy atd...a když si je pak oblečeš na sebe, tak už to taková nádhera není...Tady je zbytečné se ohánět zákony, stačí zapojit selský rozum

• @siwonka  to je v poho. 🙂 no ano je to cinstina.......moj prvy a posledny internetovy ulet. 😛
    inak k tej cinstine - dnes sme zistili, ze nam tecie Chicco ohrievac flias, rovno do elektrickeho kabla. Vyrobene v Cine! Muz skonstatoval, ze nas to mohlo zabit, v lepsom pripade by sme len vyhoreli. Takze fajn, tolko ku kvalite.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @jabadaba   Čína = nízka cena = nižšia kvalita 🙂

• @jabadaba  selsky rozum je o tom, ze nenaletim dakomu, kto na základe opajcnutej originálnej fotky BMW ponuka AUTO za 500€....a potom budem este aj kopat nohami, ze sak ja chcem nové originál BMW. Všetci tu chápeme, že sii naštvaná, ale ak by si si prečítala túto diskusiu skôr, tak na predchdzajúcich stranách sa píše o tom, že tidebuy je riadny shit. A určite sme zvedavé, ako to doriešiš.

• @jabadaba  tak skusim pridat foto môjho cinskeho šušťaveho čuda z dhg..chvalabohu sa mi to podarilo vyreklamovat - teda čista strata "len" 70€ na postovnom

• @jabadaba  ja tiez chapem ze si nastvata, ale tak bol to nepodarok, co ti k tomu napisat. Aj v tejto diskusii sa pise, ze predtym nez ides objednat, treba prelustrovat recenzie aby si vedela co a ako a ono je to vzdy aj risk. Generalizovat ze vsetko z tej stranky je zle je smiesne, pretoze boli tu aj spokojne nevesty. A aj celkovo velmi spokojne nevesty so satami z ciny.
    Pre mna osobne je nepochopitelne dat 300 eur za saty z ciny, do toho by som nesla, prave preto, ze si tie svoje peniaze vazim. Saty z ciny su vzdy velky risk a za 300 eur ti usiju saty aj tu, takze nevidim zmysel toho, preco ich objednavat naslepo.... A opakujem, ja by som do toho isla znova, mam krasne saty za smiesnu cenu.

• @wanilla147  ://// neee chudatko, stihas si dat sit nove?

• @gabikaazet  ale ano..saty z Jasmine´s bridal shop su uz hotove..do dvoch tyzdnov aj u mna 🙂 a na fotkach vyzeraju uuuuuuzasne 🙂 sa tesim, ked pridu a som turbo zvedava, ako sadnu..
    Komunikacia v JBS bola skvela..mali trpezlivost, asi 20x som zmenila názor..chcela som hento a tamto..mala som na nich 2mailove kontakty, telefonicky, skype a este aj FB..na vsetkych odpovedaju..ja by som pri Zimovi bola daaavno šediva..ja nemam čas sa stresovat 🙂 takto som zaplatila mozno o 100-150€ viac ako Zimovi, ale bez nervov..stihali vsetko v terminoch, ktoré mi povedali na zaciatku..

• @wanilla147  super zlatko hlavne ze uz su hotove podla predstav a na ceste :-*

• Caute baby. Ja sa chcem podelit o moju skusenost.
    Chodila som po salonoch hore dole a nevedela som najst saty kt. by boli ze waw... Velmi velke moznosti som nemala nakolko vsade mali prolem s mojimi hornymi proporciami 🙂 a navyse tie do kt. ma narvali, kazde mali nejaku chybu. Obzvlast ked mi ponukali saty (podotykam v salone v BA) kt. bol roztrhane...
    Vtedy som zacala riesit ine moznosti.
    Kamoska mi poslala kontakt na Zima s velmi dobrymi referenciami. Samozrejme ze ma nezabudla upozornit na to, ze ak chcem saty s krajkou alebo vysivkami, tak tie cinske materialy sa nedaju porovnat s kvalitou na aku sme zvyknute my.
    No ja som chcela jednoduche saty, takze v tomto som problem nevidela... Poslala som mu fotku siat kt. som odfotila vo vyklade. Dohodli sme sa, koncom marca som mu zaplatila polovicu penazi a zacal sit. Termin na kt. sme sa dohodli nedodrzal, ale ukludnovala som sa tym ze este mam kopec casu a on ma isto vela roboty. V polke maja mi poslal fotku mojich siat. Boli presne take iste ako som chcela...
    Zaplatila som druhu polovicu penazi a do tyzdna som mala saty doma. Rozbalila som ich a su naaaaaaaaaaadherne. Fakt krasne, dobry material a su fakt dobre prepracovane.
    Teraz na porovnanie saty kt. som mu poslala poziciavaju v salone za 600€ a mna vysli 200€ No nekup to... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov