Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Holky, mám fotky upravenej šatů!! 🙂 Bez jakýkoliv předchozí reakce Zimo po týdnu poslal fotky, upravil to přesně jak jsem chtěla, jsem nadšená 🙂 Už jsem mu poslala peníze a teď budu jen čekat na track number, případně rovnou šaty 🙂

• @an3tka  To je super ,vypadají opravdu dobře. Tak ti přeji ať je máš co nejdřív doma ,ať už se z nich můžeš těšit . 🙂 🙂

• Holky, prosím, můžete mi někdo poslat kontakt na Zima? ještě se zeptám - někde jsem tu četla, že si ubíráte na prsou cm - kolik a proč?🙂 A ještě stupidní dotaz - vlečka je train? A šněrovačka?🙂 Sice jsem anglictinarka, ale tyto termíny jse mopravdu nikdy nepoužila🙂 Merite se doma nebo jste sly ke svadlene?🙂 Moc děkuju🙂

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  má dva maily, lepší je mu psát na oba dva: zimo318@hotmail.com a marklau318@hotmail.com
    Já si na prsou cm neubírala, ani jsem nečetla, že to holky dělají. Poslala jsem mu míry tak, jak jsem se naměřila doma s pomocí přítele, mamča oděvářka mě pak pro jistotu přeměřila a naměřili jsme to dobře. Vlečka je train a šněrovačku nevím, já je mám na zip s knoflíčkama 🙂 Ale on ti na začátku pošle takovej seznam věcí který potřebuje vědět a tam je i způsob zapínání, takže jeden z těch dvou to prostě je.

• @rozzaarka  Zimo často posílal šaty trošku širší, takže když si je holky utáhly, šněrovačka byla utažená úplně ,nedělala jim takové to véčko.Všeobecně počítej s tím, že šaty nebudou úplně přesně podle rozměrů. Raději si přidej na délce, protože už několikrát poslal kratší šaty. 😉

• @rozzaarka  no já sem to tu nikde nezaregistrovala, že sem si měla ubrat přes prsa, a je pravda, že kdyyž zapnu šaty, tak je musím fest stáhnout na doraz- tedy bez véčka- aby mi dobře seděly...máte zkušenosti s úpravami? mám strach že mi to nebude chtít nikdo zabrat a přišít poutko

• baby tak po troch mesiacoch a troch dňoch mi vola dhl, ze maju pre mna balicek z hong kongu 😎. nech zije zimo a jeho 25 working days 🙂

• @orgovan  co ty vies..mozno z tych troch mesiacov pracoval len 25dni 🙂)))

• @orgovan  tak šup sem s fotkama 😉

• @rozzaarka  pres prsa a boky si urcite uber tak cca 2cm, jinak mas snerovani na fest. Co se delky tyce, merim 188cm a zadny problem, saty byly naprosto OK. Jen jsem mu psala, ze jsem opravdu tak velka, tak aby si dal na dylku pozor.

• @rosny  dekuju🙂 a merila ses sama, nebo svadlena?

• @rozzaarka  kamaradka svadlena 😉 ale myslim, ze sikovna maminka ci kmaradka to zvladne taky, on zas tolik tech nameru nechce

• @radkaja @an3tka  tak fotky mám v albume. Šaty sú veľmi precízne ušité, dokonca tam dal aj 2 vrstvy tvrdého tylu - akokeby všitá spodnička. Tie som odpárala, lebo sú dosť nadýchané. Ale čo ma sklamalo, tak to je dĺžka - sú stráááásne dlhé a trošku aj široké. A takéto šaty neviem, kto mi skráti.....
    Poradte prosím dakto, čo s tým 😞

• @orgovan šaty jsou moc krásný! A přesně jak ti píše někdo v komentáři pod nima, zkoušela jsi to se spodničkou? ono to v dýlce udělá dost.. a kdyby ne, tak jedině odpárat krajku, zkrátit a našít znovu, zkušená krejčová by to měla zvládnout. Za jak dlouho po tom, co jsi mu poslala peníze, ti šaty přišly?

• @an3tka šaty už mám na sebe aj so spodničkou...sú strasne nadýchané, už som aj odpárala tyl čo bol našitý v polovici dlzky. šatky som mala doma do týzdna.

• Sponzor fóra
  • @orgovan  tak to mě mrzí, že nejsi spokojená, ale určitě seženeš někoho, kdo ti je upraví 😉

• @orgovan - saty su uzasne! perfektna praca

• @orgovan Šaty jsou krásné a jak už jsem ti napsala v albu ,tak ani to zkrácení nevidím jako velký problém. 😉 🙂

• Tiez uz mam saty od Jasmine´s. Su skvele..oproti tym prvym z DHG sa to neda porovnat..dedia mi na chlp presne..teda trochu volnejsie na bokoch, ale ak by boli uzsie, bola by som odsudena na non-stop statie 🙂 je tam par drobnych chybiciek, ale tie si vsimla len moja sesterka (modna navrharka-takze oko profesionala) 😎

• @wanilla147  Tak jsem moc ráda, že jsi spokojená! Já je mám u našich na půdě a chodím se na ně koukat🙂 Každopádně - jak budeš řešit žehlení? A necháš je ještě před svatbou vyprat? Úpravy tedy neřešíš vůbec žádné, i s délkou se trefili?

• @1zv1  su trochu dlhsie..tak ich budem musiet pri chodeni nadvihnut, ale ak by boli co i len o kusok kratsie, uz to straca ten efekt..a bude to chciet push up-ku..bo nemam kozy 😛 😃

• @1zv1  fotky mam v albume 🙂

• @wanilla147  Ahoj, já je v tvém albu nenašla 😞 Vidím 2 alba - Oooo saty a some ideas... Dík

• @orgovan  To snad vypadá na hedvábí. 🤔

• @radkaja  takze satén? a vrchná čast sukne zo sifonu?
    a aká látka je taft? nemoze to byt z taftu?

• @orgovan  já bych teda řekla šifon, ale ten píšeš, že to není. Z taftu to není, ten je takovej tlustej a těžkej, aspoň co jsem měla na sobě..

• baby, dakujem, asi to bude satén a vrch sukne šifón 🤔

• ahojte dievcata, ozval sa vam v poslednej dobe zimo?

• @matyaah  mě naposled minulý týden ve čtvrtek - poslal fotky šatů, od tý doby nic

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    spoločenské oblečenie
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline