Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @an3tka  a on ti slubil, ze ti posle saty okolo nejakeho datumu? lebo mne slubil, ze mi posle termin definitivny 10.6., doteraz nic, urgovala som to asi 5x na oba maily .. a este kedysi, mi napisal, ze 15.6. budem mat obe saty hotove /aj svadobne, aj popolnocne/.. asi si dost robi srandu z nas..

• @matyaah  já platila 25.3. a to psal, že potřebuje 25 pracovních dní, potom slíbil, že budou šaty 12.5., pak že potřebuje o týden víc a nakonec poslal fotky 30.5. Mě se ale nelíbilo, jak udělal sukni, tak ji ještě předělával a definitvní fotky poslal minulý týden ve čtvrtek. Od tý doby čekám na tracking number nebo aspoň potvrzení toho, že dostal peníze a nic. Ale buď v klidu, kdyby jsi viděla naši emailovou komunikaci, tak to je 10 mailů já, jeden mail on a tak pořád dokola. Kdy jsi platila? Do svatby to stíháš?

• @an3tka  ale ano, stiham, len ma sere to, ze nieco slubi a nedoplni.. sak nech normalne napise realne, ako to vyzera a nie takto natahovat nas.. to co je?
    on sam od seba napisal, ze 15.6. budu obe saty hotove.. tak som sa ho 2X opytala, ci sa nepomylil, ze to je skoro.. a on ze ma plan vyroby a ze podla neho to bude 15.6. hotove.. som velmi velmi zvedava, ci za 2 dni posle fotky.. ale dost pochybujem..

platila som 23.4., 15.5. som doobjednala este popolnocky.. tak si to skusim preratat podla tvojich terminov, aby som vedela, aka bude realita..

aaach jaj..

• Sponzor fóra
  • @an3tka  cize, trvalo to okolo 2 mesiacov, ak som dobre ratala, od tvojej platby k fotkam.. cize, teoreticky, 23.6. by mohli byt aspon tie fotky na svete..
    inak, asi necakaj na tracking no., podla skusenosti, co tu citam pridu skor saty, ako od neho mail s tracking no.. 🙂

• Ahoj chtěla bych poradit. Svatba je 10.8 a nevím jestli ještě stihnu objednat šaty. Myslíte že to ještě mám zkusit. popřípadě dejte tip na někoho kdo opravdu dodržuje dodací lhůtu. Moc děkuji 🙂

• No jak to čtu, tak ještě jsem objednala šaty nějak v prosinci. Opravdu jsem je cca po pěti týdnech měla doma. Očividně toho má teď chlapec hodně. Hlavně, aby jste to všechny stihly do svatby 🙂

• @1katarinka1  u Zima bych to rozhodně neriskovala, svatbu máš ani ne za dva měsíce, to bys měla akorát stresy jestli to stihne nebo ne..

• No jak to tady čtu tak si říkám jestli je ještě nějaká možnost.

• @matyaah  já jsem na tyhle průtahy byla tak trochu připravená po přečtení týhle diskuze, je pravda, že když sám od sebe napsal, že budou šaty hotový 12.5., byla jsem mile překvapená, ale nakonec to od tý doby trvalo ještě skoro měsíc.. To tracking number od něj potřebuju, nemáme doma zvonek, tak potřebuju vědět, kdy to budou doručovat 🙂 No uvidíme, budu doufat, že kdyžtak DHL bude volat..

• @an3tka  DHL volá. Mě teda i při jiných balíčcích, ale i od Zima, když šly šaty, tak volali s tím, ať si připlavím tolik a tolik za clo.

• @filovna  tak to je super, jedný holčině totiž bez varování a jakýhokoliv předchozího upozornění přivezly šaty, tak to by právě u nás nepochodili.. no čekám je každým dnem, tak snad 🙂

• @1katarinka1  Nešla bych do toho. I kdyby ti slíbil, že termín dodrží, je to nejisté a dost na rychlo. Co ty pak s šatama pár dní před svatbou(když by přišly), pokud by bylo třeba ještě nějakých úprav? Radši bych půjčila v salonu, jak se znám, měla bych z toho hrozné nervy, já musím mít vše v připraveno v předstihu.

• S úpravou šatů narychlo není problém. Jen jsem chtěla vědět jestli má každý takovou zkušenost že šaty přišli hodně po dohodnutém termínu. Nebo to je pár výjimek.

• @1katarinka1  řekla bych, že pokud objednáváš v sezóně (což je teď), tak je to pravidlem

• @1katarinka1  Opravdu bych to u Zima neriskovala. Termín dodržel naposledy snad v lednu,od té doby má spoždění minimálně měsíc.

• Sponzor fóra
  • @1katarinka1  mne prisli po troch mesiacoch od objednania

• Ty jo tak to je dobrý... napsala jsem prodejci mail jestli to stihne tak uvidím co napíše.

• @1katarinka1  Určitě ti napíše že jo. 😃 To on je takový optimista. 😃 Jo ale pak ta realita je jinde. Já bych mu fakt nevěřila. 😛

• jo to mě už napsal že příští měsíc by to bylo a když tak mám jedny šaty v záloze kdyby něco ale tak když to nezkusím tak by mě to pak bylo líto že jsem to nezkusila tak uvidím 🙂

• jo a nemám to od Zimi je to někdo jiný tak to třeba vyjde, já jsem takový optimista 🙂

• Pokud je to jiný prodejce,tak to vyjít může, ale to bych se zas bála o kvalitu. Neviděla jsem tu v poslední době,žeby holky dostaly od ostatních prodejců slušně vypadající šaty- tedy kromě Jasmines,ale to je za ně jiná cena 😛 .Možná ,že ony samy jakž takž spokojené byly,ale ty šaty ve skutečnosti nebyly nic moc 😐 .

• @1katarinka1  Taky myslím, že neověřený prodejce je příliš velké riziko co se týče kvality.Riskuješ co se týče času dodání a riskuješ i to, že ti přijde hadr..Asi bych v tvé situaci volila půjčovnu, nebo českého výrobce Madoru, která je spolehlivá, má slušnou kvalitu a termíny také dodržuje...No nicméně přeji hodně štěstí pokud ten risk s časem a kvalitou u neznámého prodejce i přes naše varování podstoupíš.Dej pak určitě vědět jak vše dopadlo

• No koukala jsem na preference a dobrý tak uvidím jestli to vyjde. když tak podám zkušenost dál

• @1katarinka1  ja som objednavala saty z dhgate.com, koncom minuleho roka, saty prisli cca. za mesiac. Tak skoro som ich ani necakala. S kvalitou siat som spokojna.

• @an3tka  takze priratam mesiac k tomu, co slubil.. to by mohlo byt este OK.. svadba je az v oktobri, ale aj tak.. proste ma serka ten jeho pristup, ze vie, ze to nestiha a napise, ze NO PROBLEM, ved ma plan vyroby, co sa ho to pytam.. on vie, co pise.. myslim, ze kazda by ocenila to, ze by vedela realny termin..
    no co uz, dufam, ze to bude apson stan za to 🙂

• @matyaah  tohle přesně štve každou, co od něj objednala, ale on to prostě nechápe, radši slibuje a pak se pro jistotu neozývá 🙂

• @an3tka  snad to raz pochopi.. 😃 zatial ti neprisli saty? 🙂

• @matyaah  nepřišly, zatím ani nevím, jestli už je odeslal. ale doufám že jo, už je to tejden, co jsem zaplatila druhou půlku, tak je čekám každým dnem.. napadlo mě i zavolat na DHL, jestli tam pro mě nemají zásilku, že by mi to vyhledali podle jména bez tracking number, asi to zítra zkusím 🙂

• @an3tka  Kdo ví, jestli je už poslal,tohle mu taky moc rychle nejde. 😛 😃

• právě jsem volala na DHL - nevíte někdo, odkud Zimo ty zásilky posílá? Bez toho mi to totiž podle jména nevyhledaj. Myslela jsem, že Honkong, ale odtamtud pro mě žádná zásilka neodešla 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov