Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @sylv1  Len aby potom Zimo neposlal fotky siat priatelovi na mail 😃

• @monecka  klidně, on je už stejně viděl, na mně je neviděl ... tak to stačí 🙂

• @sylv1  Ještě mě napadlo, že mu napiš už do předmětu mailu , že sis objednala v březnu a svatbu máš za chvíli.To si snad bude jistější, že si to přečte.

• Sponzor fóra
  • @radkaja  dík, zkusím to v dalším mailu, pokud na ten poslední nebude reagovat ... 🙂

• holky ozval se vám někomu v poslední době Zimo? Já mu už 14 dní od chvíle, kdy jsem zaplatila druhou půlku, píšu o tracking number a pořád nic. Ani na DHL pro mě žádnou zásilku nemají, tak začínám bejt celkem nervozní 😞 Navíc když si Zimo myslí, že mám svatbu 7.7., tak už je nejvyšší čas..

• @an3tka  anet, mne mal dnes poslat fotky svadobnych.. hmm, uvidime.. den este neskoncil..
    to je fakt blbe, 2 tyzdne a stale nic? to je nejake zvlastne.. baby, co tu pisali, tak saty prisli za par dni od kedy ich poslal.. napisal ti, ze ich uz odoslal?

• @an3tka  Jestli zas není na služebce a tak to ještě neposlal. Nedělal ti ještě po fotkách nějaké úpravy, to by je asi ještě neměl hotové. 😐

• @radkaja  na tych popolnockach ziadne upravy.. cakam fotky svadobnych..
    mne napisal 15.6., takze ma pristup k pc, tak asi neni na sluzobke.. bohvie..

• @matyaah  
    @radkaja  žádný úpravy už pak nedělal, 7.6. poslal fotky šatů, já mu hned ten den večer poslala peníze a od tý doby nic, ani potvrzení, že dostal peníze, ani že už je odeslal.. na DHL pro mě pořád nic nemají, tak já už nevím, ale fakt mě to štve a nevím jak ho přinutit k nějaký akci 😞

• @matyaah  Když byl minule na služebce, tak tam měl přístup k PC,takže i teď může být pryč . 😉

• @an3tka  je to hrozne s nim.. sak co mu to da za namahu, ked by napisal shipped a datum.. len aby si vedela..
    tak prajem este trpezlivost, snad sa ich coskoro dockas..

• @radkaja  jaaj, tak to som nevedela.. 🙂

• Zimovi jsem uz pred tydnem psala a chtela vedet cenu satu a porad nic... porad cekam a cekam... asi vam pilne sije holky a na nas cekatelky nema cas🙂

• @rozzaarka  takže ty ještě nemáš objednáno a teprv se s ním domlouváš? Pokud to tak je, tak to znamená, že opravdu není na internetu, protože nový zákaznice vyřizuje vždycky přednostně..

• mně se taky stále ještě neozval ... co když ho zavřeli za daňové úniky ... to budeme všichni v ... 🙂

• Sponzor fóra
  • @an3tka  to je pravda to vypadá nadějně ... když se novým neozval ... to může ale taky znamenat, že je fakt zavřenej 🙂

• @sylv1  nestraš!! už takhle mám nervy 🙂

• V Číně za delikty není vězení,ale hned provaz. Budiž mu země lehká. 😃 😃 Holky neblázněte ,takhle se už kolikrát neozýval. 😉

• @an3tka  já taky 🙂, já nemám taky nic, ani fotku 🙂

• určitě to dobře dopadne, vždycky to dopadlo ... 🙂

• @an3tka  presne tak. poslal jsem mu fotku satu s tim, ze chci vedet, za kolik mi je usije. Posilala jsem to 12.6. a cenu stale nevim🙂 holky ale chapu, ze jste na nervy... drzim pesti, at se vam ozve co nejdriv

• jemine, baby, to si nerobte takuto srandu.. totalne cierny humor 😃 ale ked tak nad tym rozmyslam, ak by mu prisli na nejake podvody, tak my sa to zrejme nikdy nedozvieme.. 😃

• tak jsem opět volala na DHL a pořád tam pro mě nic nemají, zase jsem psala Zimovi urgenci, už je to 14 dní od doby co mi poslal fotky.. holky já mám nervy a vy mě ještě stresujete těma řečma o tom, že ho zavřeli 😃

• to musí být nervy, šaty má krásný, ale já bych ho asi uškrtila na dálku, sama jsem nebyla spokojená s výběrem šatů tady ani cenama, pak člověk zkouší cizinu a vím sama, jak bylo o nervy kupovat šaty na poslední chvíli

• holky uklidněte mě někdo, že šaty přijdou včas 🙂 už je to 14 dní co jsem zaplatila a od Zima ani čárka, ani šaty.. přítel říká, že když už se s nima šil, že je pošle, ale začínám o tom pochybovat 😞 nemáte na něj někdo jinej kontakt než mail?

• @an3tka  no veru, nic prijemne.. ani mne sa neozval.. a to sa mal ozvat v utorok.. sice len 2 dni, ale po citani tuto toho vsetkeho fakt zacinam mat obavy.. 😒
    skusim na nete najst nejaky iny kontakt na neho.. neskusala si mu pisat na facebook?

• @matyaah  to jsem nezkoušela, většinou to všechno řeším v práci a tady mám facebook bloknutej. Pod jakým jménem že tam je?

• napisala som mu na fb na stenu, ze stale cakame odpovede a saty.. ze nech da vediet, co sa deje..
    nemyslim si ale, ze to bude mat nejaky efekt 😞 uvidime

• @an3tka  Zimo Lau - uz som mu prave napisala..

• @matyaah  tak pak dej vědět, jestli bude nějaká reakce.. má tam nějakou aktivitu na facebooku za poslední dny nebo tejdny? Co vím, tak v Číně maj většinou facebook zakázanej..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov