Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @an3tka  tak to je parada🙂 odpoved porad nemam, takze je asi fakt bez netu🙂 nebo je nekde na dovce a vyrizuje to za nej nekdo moc zmatený🙂

• @sylv1  
    @matyaah  
    @rozzaarka  právě volali z DHL - za půl hodiny mi je přivezou!! já asi puknu nedočkavostí 🙂

• @an3tka  jeziskomaria jozef! tak dufam, ze sa ti nesplni tvoj sen, ze zabudol pripojit zavoj a spodnicu.. potom cakame netrpezlivo fotky 🙂 DRZ SA!

• Sponzor fóra
  • @an3tka  to bude delsi pulhodina, nez hodina fyziky na zakladce🙂🙂

• už je máááám!!!! 🙂 páni to byl fofr, je to mini balíček, rozbalím to až doma, nevím jak bych je pak dostala domů..

• @an3tka  kedy budes doma? 😃 ak ich nechces sem zavesit, posli do mailu: matyaah@gmail.com
    uz sa neviem dockat, som taka napata, ako keby som moje saty cakala 😃

• @matyaah  v práci končím ve 4, pak rychle se psem (dneska to chudák bude mít venku ochuzený) a pak je hned rozbalím a nafotim.. foto určitě dodám 😉

• @an3tka  oukej, tak sa tesim 🙂

• @an3tka  me taky me taky🙂 jana_polaskova@seznam.cz🙂 nebo jestli se pochlubis verejne tady...🙂 Jůů, preju ti to🙂

• @matyaah  
    @rozzaarka  holky máte to tam..
    Jinak, šaty vypadají krásně, fakt se mi nechtělo věřit, že se vešly do tak malýho balíčku. Mám k nim pár připomínek, například výšivka pod pažema strašně škrábe, bojím se, že budu mít rozedřený ruce. Jak mi sednou nejsem schopná říct, protože je sama prostě nezapnu 😃 Poutko na vlečku Zimo sice udělal, ale zcela nelogicky na jiný vrstvě než je ta nejvrchnější, takže organzová vrstva připnout nejde. A knoflíček k tomu poutku už nepřišil 😃
    Jo a co mě pobavilo, přes ten zip jsem chtěla malý knoflíčky.. ty tam jsou, ale poutka ani dirky na ně už ne .. no aspoň to nedá tolik práce zapínat a rozepínat 🙂 Celkově jsem spokojená, nemůžu se dočkat, až je vyzkoušim u mámy a budu je mít zapnutý 🙂

• aj ja chcem vidieeť 🙂 siwonka@gmail.com

• velmi pekne ich spravil 🙂..potom ešte hod fotku kde ich budes mať zapnute a aj so spodničkou...

• holky psal mi Zimo!! Měl dopravní nehodu, poranění hlavy a nemohl používat internet.. tak teď už vám určitě všem odepíše 🙂

• cože? fakt? mně je taky pošli please ..
    tak to je dobře, že se z toho dostal ...🙂

• @sylv1  pošli mi mail 😉

• Sponzor fóra
  • sylvinka@email.cz
    tak doufám, že mi brzo napíše ...

• @an3tka  Anet moc moc krasny🙂 taky diky za dobrou zpravu o Zimovi🙂 Takze saty objednam u nej a Jasminesbridal si necham v zaloze🙂 Fakt jsou kraaasny. Budes nadherna nevesta🙂

• já jsem ještě stále nic nedostala ... čekám 🙂

• Taky jsem dostala mail od Zima, ale dostala jsem ho do spamu?! Tak doufám, že mi ty fotky taky nedošli do spamu?! 🙂 Protože to fakt nekontroluji, to byla vyloženě teď náhoda, že jsem se podívala ...
    for an3tka - čekám na mail 🙂

• a ja stale nic 😞 ziaden mail do zima.. ale citim v kostiach, ze coskoro to tu bude.. teda, ten mail 😃 na saty si budem musiet este nejaky ten piatok pockat 😞

• @sylv1  on mi to teď psal z toho marklau, tak možná jestli ti ho to nehodilo do spamu, hlavně že jsi ho našla, zkontroluj, jestli tam nemáš i ty fotky. btw. máš mail ode mě 😉

• @matyaah  já myslim, že teď tam má tolik nevyřízený pošty, že prostě jede podle urgentnosti, určitě se dočkáš, neboj 😉

• @an3tka  ahoj. pošleš aj mne fotky šatičiek???? rozmyšlam nad Zimom, tak aby som vedela, do čoho idem... zuzana.slezakova13@gmail.com dakujem

• @an3tka  @matyaah  tak me email od Zima spadl do spamů😃😃 tyhle šaty mi ušije za 275 USD, to je super, ne?🙂

• Ještě bych mohla přidat tu fotku😃

• Máte někdo zkušenosti s šatičkami z taftu?🙂

• @an3tka  díky, vypadají fakt moc pěkně!!! vypadají dost kvalitně! ... čekání se vyplatilo 🙂 i s nervama 🙂

• @rozzaarka  jsou to hezké šaty ...

• @rozzaarka  Je fakt ,že jsem snad ještě neviděla taftové šaty od Zima . Třeba mu napiš,ať ti pošle fotky šatů co šil z taftu. 🙂

• @radkaja  myslis, ze by ty saty byly hezky i z jiny latky? Jsem do nich zamilovana🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov