Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @rozzaarka  No je vlastně možný výběr mezi saténem a taftem,ale myslím,že ze saténu by byly moc těžké a ta sukně by nebyla taková nadýchaná,vzdušná.Takže asi je lepší taft,který je lehčí.Ještě to můžeš probrat se Zimem 😉 😃

• @radkaja  ja velky odbornik na latky to radsi necham na nem🙂😃 napsala jsem mu, jestli mi muze poslat nejaky satky, protoze taft obcas vypada umele🙂 a ze tim rozhodne nemam problem s jeho praci, jen malicko s tou latkou🙂 je to jediny, ceho se na tech satech bojim. jinak jsou DOKONALÝ🙂

• @rozzaarka  ja som sa ho tiež pýtala presne na tieto šaty a čakám kedy sa tu niekto ukáže kto si ich náhodou objednal 🙂 keď som sa ho pýtala nech mi pošle na mail podobné..tak poslal tie čo som tu minule dala...

• Sponzor fóra
  • Baby pridávam moju skúsenosť so Zimom ... nemusela som mu posielať výhražné správy ... včera mi poslal krásnu fotku šiat čo som objednala pre neter ... max. dodržal čo sľúbil ... do konca júna mal poslať fotku šiat a ešte mal na to 3 - 4 dni ...

• @gabika7  tak to je super.. mne tak poslal tie popolnocky, vobec som na neho netlacila.. potom slubil poslat o 3 dni svadobne a nic..

• @matyaah  on měl pak nejspíš tu nehodu, myslím, že teď to dá všechno do pořádku 😉

• @an3tka  tak to dufam, mne stale neposlal ani slovko! uz ma to pekne zacina stvat.. musim len cakat.. nic ine mi nezostava :-/

• @matyaah  a dívala jsi se, jestli to taky nemáš ve spamu?

• @gabika7  jé tak to je dobře , že ti už posal fotky.Můžeš mi je prosím poslat do IP ?To víš ,jsem zvědavá ženská. 😉 😃

• @an3tka  ano, nic tam nemam.. je mozne, ze mi nieco do spamov poslal, ale mne sa to automaticky po nejakej dobe vymazava.. hmm.. neviem teda, co..

• @matyaah  zkusila bych mu napsat něco v tom smyslu, že víš, že měl nehodu, ale že doufáš, že teď už s tebou bude komunikovat.. a uvidíš, určitě se ozve

• @an3tka  uz som mu napisala dnes 2 maily.. 🙂 musim ho nechat rozdychat to vsetko.. ma toho zrejme mrte vela, takze musim byt len trpezliva, co sa lahsie pise, ale tazsie robi 🙂

• @matyaah  to jo, ale zas tebe čas netlačí, zas tak velký zpoždění taky nemá, tak tě asi zatím "odsunul" za urgentnější případy. Jak je ale vidět, zodpovědný tam jsou, jak mi psal, nějakej jeho kolega za něj odeslal 11 balíčků co hořely, zatím co byl v nemocnici. Proto taky asi nedal DHL moje telefonní číslo.

• @an3tka  fiha, to ti vsetko pisal? tak to teda ano.. 🙂
    ja som ale clovek, ktory vecne pochybuje a tak pochybujem i tu, ci naozaj nehodu mal, ci to nebola len dobra vyhovorka pre to, ze to jednoducho nestiha a ma toho vela 😃

• @matyaah  já bych mu to i věřila, ono to do sebe všechno zapadá.. bylo mi divný, že nereaguje - nemohl, byl v nemocnici; když jsem konečně na DHL zjistila, že to odeslal, nechápala jsem, proč tam nedal moje číslo - k tomu se ten kdo to odesílal nedostal, protože zřejmě nemá přístup k zimovu paypalu .. prostě mu věřit musíme 😉

• Sponzor fóra
  • @an3tka  ano, ked sa clovek nad tym zamysli, tak ano.. ale ja aj tak pochybujem 😃 som proste taka..
    prajem mu vela zdravia a nech da do poriadku vsetko, co bolo slubene 🙂

• @matyaah  jakej jsi mu napsala, že máš termín svatby?

• holky ještě dotaz na ty z vás, kdo už máte šaty doma.. určitě vám taky přišly zmačkaný a smradlavý, nechávaly jste je čistit někde v čistírně? Nebo jen doma namočily do aviváže a nechaly vyvěsit? Nebo co jste s nima dělaly, aby byly voňavoučký a vyžehlený?

• @an3tka  8.8. tusim.. 🙂 ale tak hadam to posle coskoro.. sak to by bolo za mesiac aj kusok, keby to tak bolo 😃
    co sa tyka toho zehlenia/prania, to som aj ja zvedava.. fakt prisli smradlave??? 😃

• @matyaah  jj mě to smrdělo, prostě jako nová věc z číny no 😃

• tak som sa dockala, saty mam nafotene na maily.. a idu sa upravovat.. 🙂
    spravili mi vlecku, ktoru som nechcela, volany su akesi obrovitaaaaaaaaanske, som zvedava, co mi odpise 🙂

• @matyaah  Hurá tak ses dočkala. Tak teď počítej asi tak s dalšími třemi týdny, než ti to upraví a pošle. 😉 Fotky sem nedáš ?

• @an3tka  prosim te, az zjistis, jak se to cisti, podelis se?🙂 a co zapnute saty? dobry?🙂

• @an3tka  Pokud má Zimo celkem dobře přišité aplikace a korálky, tak bych se nebála je vyprat v ruce ve vaně.V jiných diskuzích už se rešilo ,jak šaty čistit a nevěsty s praním v ruce byly spokojené. Dokonce se ozvaly i pracovnice ze salónů, že takto šaty perou. 🙂

• tot 🙂

• cože, ty už jsi dostala taky fotku? A já nedostala nic .. .jenom ten spam ... 😞

• @sylv1  ano, napisala som mu dnes 2 maily a pred chvilou som to tu mala.. bez slova 🙂
    ale budu sa upravovat.. chlapec mi prave odpisal, ze musi usit suknu nanovo.. omg, takze to cele zacina nanovo 😠

• @sylv1  - napis mu do predmetu len WHAT IS WITH MY WEDDING DRESS - u mna to zabralo

• @matyaah  Já nevím , ale mě ty volány přijdou akorát velké.Někde tady měla nevěsta podobné volány na sukni, tak si to s jejími fotkami třeba porovnej. Jinak jsou to moc kráaásné šaty ,velice luxusně vypadající. 🙂

• @radkaja  zavesim fotku original a to, co usil on.. mozno je to fotene zle, zospodu, neviem.. ale ked sa pozries na tu fotku, tak uvidis..
    a ak by som sa aj zmierila s volanmi, tak som nechcela vlecku.. cize..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov