Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • napsala jsem mu do předmětu you completely forgot for me!!! 🙂 ale chápeš to? já jediná nemám nic, prostě na mě kompletně zapomněl ... a to opravdu mám 4.8. svatbu ... to je fakt šílený!! Myslela jsem, že mi dojde dnes ráno už fotka a prd ...

• @radkaja  a kde najdem tu fotku? nevies cca obdobie, kedy to tu vesala? to sa musim len preklikavat stranami? ci je na to nejaky iny system? 😃

• @sylv1  sylvi, neboj, on to podla mna dneska vsetko porobi... naozaj drzim paste, aby to dnes dopadlo .. 🙂

• Sponzor fóra
  • @matyaah  jinak podle mě byl normálně na dovolené, protože on psal v mailu,že měl nehodu před 2 týdny a že byl v nemocnici , ale 14.7. ještě někomu psal, takže to nevychází ....

• @sylv1  sak mne poslal naposledy mail toho 15.6. sylv, ty si uz mesiac napred 😃

• @matyaah  ted tak 🙂, no ale každopádně to nevychází ...

• @sylv1  ja som uz pisala, ze pochybujem o jeho nehode.. ale napadlo ma skor to, ze to normalne nestiha a ze toto prisla ako vhod vyhovorka, este ho polutujeme..
    tak ci onak, nech uz konecne zacne makat..

• @matyaah  já vim, že jsi psala, proto ti přitakávám ...

• @matyaah  ty fotky jsou na stránce 654

• @sylv1  ach jaj.. 😞 zatial si nedostala ziaden mail? ani do spamu?

• @radkaja  ano, nasla som aj ja, dakujem..ale tam mi pridu tie volany uplne ine, ako mam ja.. su skor take pozdlzne /nie som krajcirka, neviem to pomenovat/ a moje su skor take do sirky..
    ale nic na tom, ze nie su take, ako na obrazku, ktory dostal ako predlohu..

• @matyaah  no huráááá, vidíš já říkala, že se ozve 😉 šaty jsou krásný i tak, u mě to upravování trvalo přesně tejden, ale nevim jestli přešíval komplet celou sukni. Jinak ono vždycky když se koukneš na originál, tak uvidíš rozdíly, já je na svejch taky vidim, ale kašlu na to, jsou moje, jsou doma a jsou krásný, to je důležitý ..

• @sylv1  určitě se ti taky ozve, podle mě dneska nedělá nic jinýho než vyřizuje maily, urgence a tak, asi chudák ani nešel spát 😃

• @rozzaarka  jasně že se podělím 🙂 zapnutý šaty jsem ještě neměla, včera jsem je jen oblíkla nezapnutý a teď jsem v práci, uvidím, jestli se s někým domluvím na dnešek nebo na zejtřek, pak zas pošlu foto 😉

• @matyaah  a máš někde ty originál fotky ať to můžem porovnat ? Ale samozřejmě pokud se ti nelíbi ,tak je raději nechej předělat ať jsi spokojená. 🙂

• Sponzor fóra
  • Holky, tak jsem mu napsala předmět you completely forgot for me from 25.3.!!! a zabralo to, sice na mě opravdu zapomněl, protože mi poslal fotku jenom závoje 🙂), ale komunikuje a poslal to do 3 minut od odeslání mailu 🙂))

• @sylv1  no vidis! parada.. tak zavoj je na svete 🙂 nemas vacsiu fotku?

• mám, ale teď mi tam nejde dát ... ještě to zkusím ... píše chyba při nahrávání fotky ...

• @sylv1  Tak snad se teď pochlapí a co nejrychleji šaty ušije. Já to tušila , že na tebe zapoměl. 😠

• @radkaja  kukni na predchadzajucej strane, vedla seba su moja a original.. a tam to vidiet, tie volany na originale su take splyvave, u mna su take, no sak vidis 🙂
    ano, poprosila som ho o prerobenie.. prave mi napisal, ze mu mam dat deadline.. tak som mu napisala, nech on napise, dokedy to zmakne.. a ze ked dodrzi co slubi, budem stastna.. podla svojich skusenosti s nim 😃

• Ahoj 🙂

Na našem facebooku http://www.facebook.com/media/set/?set=a.471676282860971.120138.158743084154294&type=1 právě probíhá hlasování o tu nej svatební fotografii beremese.cz!
    Zapojte se do hlasování a "lajkněte" tu, která se Vám líbí nejvíce 😉
    Třeba se další měsíc do soutěže zapojíte také 🙂

Pěkný den!
    Jennyska
    Asmira team

• @radkaja  on se na mě vykašlal,protože jsem ho nechala v klidu 2 měsíce, ať šije a vůbec jsem ho neurgovala ... tak se na mě prostě vykašlal ... od 25.3. ani fotka, chápeš to?

• @matyaah  Tak na těch originálech mi přijdou ty volány z jemnější látky , proto tak neodstávajído šířky, ale střihově mi přijdou stejné . Rozdíl je v té látce.

• @matyaah  teď mi poslal zbytek?! vow!!! to byla rychlost, pošlu, jenom mu musím odepsat, že se mi nelíbí mašle ... 🙂

• @sylv1To  je tim, že má v zakázkách bordel a taky jich má více než co zvládá ošéfovat. No celý Zimo. 😠

• @sylv1  mas aj saty??? tak posli fotky.. mail som ti napisala vyssie.. tak vidis! mame vianoce dnes 🙂

• @radkaja  ano, sak ja som s nimi spokojna, len tie volany sa mi nepacia, sakra.. myslis, ze je to latkou?
    mam mu to napisat? pretoze ja sa v tom naozaj nevyznam.. aby nesiel prerabat celu suknu a urobi to z toho isteho matrosu a bude to ten isty efekt..

• Přesně tak, pošlu, jen ta mašle je divná ... kazí to, to musí opravit ... je to důležitá věc tam ...

• @matyaah  podla mna sú tie volány normálne. Mne sa páčia viac šaty od zima ako tie originálne, ale tak je to vec vkusu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. St. Patrick, LA SPOSA, spoločenské, exkluzívne ručne maľované šaty,detské šaty, obleky