Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @matyaah  Raději mu o té látce napiš , ať to sám zhodnotí jestli je to tou látkou.Doufám , že má na skladě nějakou podobnou. 😐

• @orgovan  jasnee, tisic ludi, tisic chuti 🙂

• @radkaja  tak to aj ja dufam.. napisala som mu a poslala este jednu fotku, na ktorej je vidiet, ako tie volany maju byt.. uuf..

• Sponzor fóra
  • @matyaah  mně se líbí víc originál ... taky bych mu poslal o předělání ... jinak to máš v mailu ...

• @sylv1  Prosím mě taky fotečky r.jansova@seznam.cz

• @sylv1  inak ti dakujem a mas tiez v maili odpoved 😉 mne sa tiez viac paci original.. chcela som take, tak nech mi ich take usije.. ak to nevie, ma napisat .. ale on to zmakne 🙂

• @sylv1  no paráda, Zimo dohání resty za poslední dva tejdny koukám 🙂 pošli mi taky fotky, můj mail máš ze včera 😉

• všem pošlu, jen musím vyplodit odpověď zimovi ohledně mašle ... 🙂 tak chvíli strpení 🙂

• už to tam máte, holky ...

• @sylv1  můžu taky poprosit fotečky šatiček?🙂 diky

• @meindzi  jasně, napiš mail ...

• @sylv1  Šaty jsou krásné ,elegantně jednoduché. Až spraví tu mašli tak budou super. 🙂

• @radkaja  ještě jsem si uvědomila, že mi tam udělal vlečku, která tam není anebo je malá, tak jsem mu ještě napsala, ať ji odstraní .. nechtěla jsem nic honosného, o to víc mě štvalo, že mu to trvá, tak dlouho ... motýlky jsou pro pejska nikoliv pro ženicha ... -), mašle je blbá ... snad to spraví ...

• až všechno opraví, tak to dám sem, ať má pozitivní reklamu ... 🙂

• @sylv1  podobne 😉

• Sponzor fóra
  • @gabika7  krásný jsou! jen ten přechod mi přijde moc výraznej, ale to možná na člověku pak bude vypadat jinak, jinak jsou fakt moc pěkný

• @radkaja   ... a veľkýýý dííííík 🙂

• @an3tka  no ... dúfam, že sa to stratí vďaka spodičke 🙂

• @gabika7  Není přeci zač,to vy jste byly statečné a šly do toho.Jsou to krásné šaty.Možná by ten přechod mohl zkusit spravit,ale i tak je to nádhera. 🙂

• holky tak jsem šaty zkusila zapnutý a jsou mi trochu větší, takže se pak krčej na zádech a trochu mi to odstává na prsou, snad mi to mamča trochu zabere, pak to bude super! Psala jsem Zimovi o těch knoflíčkách, ale nepochopil mě a psal mi o tom knoflíčku k vlečce, ale to už je jedno, nějaký zapínání na ně budem muset vymyslet, protože to odstává. Jinak jsem nadšená a rozhodně ho doporučuju! (až na tu komunikaci 🙂 )

• @an3tka  krasny🙂 moc ti slusi🙂 asi mu fakt radsi poslu prsa o 2cm min...🙂 uz to tu nekdo zminoval🙂

• Jinak Zimo mi poslal na vyzadani nejake saty z taftu. Tak @radkaja  jukni🙂

• @an3tka  Kráása. A jsou ty šaty nějak vyztužené ,třeba kosticemi?Ty by totiž měly zabránit tomu krčení. 😉 🙂

• @rozzaarka  Myslím,že je to pěkný taft ,co na to říkáš ? 😉

• @radkaja  právě že moc nejsou, mají ten všitý podprsenkový pás, ale kostice tam nejsou, pokud jo, tak jen nějaký hodně nenápadný, že jsem je nepostřehla. Šaty už mám složený ve skříni, aby je neviděl ženich, tak až tu nebude, tak to ještě prozkoumám.. naštěstí mamka umí dobře šít, učila na textilce, tak s tím snad něco provede..

• @radkaja  me se taky libi🙂 moc se tesim na svoje saticky🙂 nejradsi bych je objednala hned🙂

• @an3tka  Tak to je fajn ,že máš šikovnou mamku to je velká pomoc, to si s tím určitě poradí. Se mi zdá ,že Zimo moc nevyztužuje,což je chyba.

• @rozzaarka  No asi bys je mohla objednat už za chvíli-tedy na konci podzimu 😃 ať potom toho Zimo nebude mít zase moc. 😉 🙂

• @chci  objednat v zari, abych se vyhla tem nervum, co mely holky. to bude tak akorat, ze je dostanu kolem vanoc🙂 a pak budu pul roku posouvat cas, abych si je mohla oblect🙂🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov