Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @xrozarka  mne sa prave konecne ozval.. takze dufam, ze sa nejako dohodneme a coskoro budem mat saty doma..
    ty mas svadbu v 10/2012? ja tiez, a podla vlastnych skusenosti, ak ti napise Zimo nejaky datum, prirataj k tomu mesiac a dostanes skutocny datum, nech sa tyka cohokolvek..
    som zvedava, ake saty pridu a ci to cakanie a rozculovanie sa stalo za to 🙂

• @matyaah   ano 12.10.2012. Ty kdy? a kde?
    kdy sis šaty u něj objednávala? taky jsem moc zvědavá jestli budou podle mých představ🙂

• @xrozarka  ja 13.10.. ty mas svadbu v piatok? 😮
    ja som si saty objednavala 25.3., u zima..

• Sponzor fóra
  • to je na dlouhé povídání, nejprve jsem chtěla netradiční svatbu, tedy i v pátek, navíc 12.10.12 je pěkné datum. Postupem času se mi všechny moje představy tak trochu bortí, ale nějak to dopadne🙂

už 25.3.? tak tos mě teď trošku vyděsila, já 18.6....tak to fotky šatů asi jen tak neuvidím😃 tak pošli fotečky šatů...

• @matyaah  to je na dlouhé povídání, nejprve jsem chtěla netradiční svatbu, tedy i v pátek, navíc 12.10.12 je pěkné datum. Postupem času se mi všechny moje představy tak trochu bortí, ale nějak to dopadne🙂

už 25.3.? tak tos mě teď trošku vyděsila, já 18.6....tak to fotky šatů asi jen tak neuvidím😃 tak pošli fotečky šatů...

• @xrozarka  ked si prelistujes par stran nazad, su tam aj popolnocky, aj svadobne.. svadobne som dala prerobit, lebo spravil vlecku, ktoru som nechcela 😃 takze to chlapec cele prerobil..

no, ja som to poistila, radsej ich budem mat 2 mesiace doma v skrini, ako potom na poslednu chvilu mat stresy..
    a kedy si mu napisala, ze mas svadbu? ja som mu pisala termin okolo 8.8.

• @xrozarka  prepac, objednavala som 25.4.. o mesiac neskor, ako som ti napisala.. ten cas strasne bezi.. stracam niekedy prehlad 😃

• @matyaah  to je pravda, strašně ten čas letí....přesný termín jsem mu nepsala. Dal mi informaci ze po zaplacení zálohy potřebuje 30 dní, tak jsem mu odpověděla, že 30 dní je ok.... tak možná ho trošku pourguju, že je potřebuji do konce srpna....jinak na šatečky se jdu hned podívat 🙂

• @xrozarka  napis mu radsej o mesiac skorsi termin, aby si mala naozaj saty s predstihom doma..on urcite nedodrzi to, co napise.. sudiac podla vlastnych skusenosti.. ja som mala mat vsetko hotove 15.6., budem rada, ak to odosle 15.7.. 😃

• @matyaah  budu držet pěsti aby Ti co nejdříve přišly.....a v průběhu týdne napíšu Zimovi nějaký termín🙂

• @xrozarka  napis mu kludne aj hned.. 🙂 a ake saty si si dala sit? nejake "cukrove" alebo jednoduche? neposles link?

• @matyaah  nechala jsem si ušít jedny šaty ze dvou typů....trošku jsou podobné jako Tvoje. Korzet k květinami přes rameno, ale s rovným výstřihem a tylová sukně do A.

Jdu mu napsat 🙂 tak uvidíme

• Přišly mi fotky šatiček od Zima, jsou nádherné, absolutně nezklamal. Chci se tady zeptat jestli mu mám druhou půlku platit nadvakrát jako jestli má smysl se s ním domluvit na té faktuře za 30 dolarů a ja mu zaplatit těch třicet dolarů zvlášt, at mám doklad o zaplacení?

• @myza20  pokud nechceš platit DPH z půlky ceny šatů , tak si s ním opravdu dohodni tu fakturu na 30 dolarů. Myslím , že je to skoro na sto procent, že se to bez proclení neobejde. 😐 Dáš sem fotečky šatů, ať se můžem juknout ?

• @myza20  těšíme se na fotečky 🙂

• Sponzor fóra
  • @xrozarka  
    @radkaja  Díky za radu. Pokusím se během dneška fotky nahrát 😉

• Moje šatičky 🙂 Podle těch prvních mám střih, podle druhých zleva zdobení šatů a třetí čtvrté jsou ONY 😉 Celý den nedělám nic jiného než že na ně koukám. Už se těším až je budu mít na sobě 🙂

• @radkaja  
    @xrozarka  Máte je tady holky 😉

• @myza20  Krásné elegantní šaty .Budeš nádherná nevěsta. To zdobení jsou kamínky nebo perličky?

• @myza20  teda tie sú krásne.....

• @myza20  Jak dlouho od objednání jsi čekala, než ti poslal fotky?

• @radkaja  
    @maggy13  Děkuji, jsem opravdu nadšená! Objednávala jsem někdy na začátku května pak ještě ke konci psal email na upřesnění střihu šatů a včera v noci mám fotky na mailu 😉 Celou dobu bezproblémová komunikace, žádný stres jak tady nějaké holky píší. Hlavně jsem mu napsala, že se vdávám dřív než vdávám, proto mě nic nenervovalo 🙂 Zdobení jsou kamínky průhledné a stříbrné barvy.

• @myza20  jsou nádherné, věřím, že se nemůžeš dočkat až je budeš mít na sobě 🙂

• Holky, takže já jsem nakonec přes veškeré čekání spokojená ... přikládám originál a výsledek ... jsem opravdu velice spokojená, nebýt dlouhého čekání (více jak 3 měsíce), tak žádný problém ... ale teď již komunikoval skvěle ... takže vřele všem novým budoucím manžekám doporučuji 🙂

• jenom potřebují zkrátit, ale to je maličkost ... jinak mi úplně přesně sednou na těle ... nikde netlačí ... na to, že to fakt dělá jenom podle mír, tak fakt super!!!

• @sylv1  Tak to je super , že už máš šaty doma. Je to obdivuhodné jak se trefil s těmi mírami. Měla jsem obavy, že když nemáš šněrovačku , tak aby šaty byly akorát. 🙂

• HOLKY DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ PRO TY CO SE CHYSTAJÍ NEBO MAJÍ OBJEDNANÉ ŠATY OD ZIMA! PIŠTE SI MÍRY PŘES PRSA TAK O 5 CM MÉNĚ NEŽ VE SKUTEČNOSTI MÁTE! ZIMO ŠIJE ŠATY OBECNĚ VŽDY VĚTŠÍ! A JAKO ZPŮSOB ZAPÍNÁNÍ VOLTE RADĚJI ŠNĚROVÁNÍ!!!!
    mě šaty ušil tak, že mám šněrování stažení fest k sobě, a kdybych chtěla tak si tam můžu našít zip a pořád mi budou! Většina šatů nejde pak dodatečně zužovat díky našitým krajkám a korálkům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    s tímto má zkušenost již více nevěst, a tato informace je i někde na začátku diskuse, a nepředpokládám že to někdo čte celé, proto to opakuji a hlavně díky vlastní zkušenosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• @mvmartina  diky za info, jsem rada, zer se mi to potvrdilo. nekde jsem to zachytila, ale pak uz to nikdo neresil, tak jsem si nebyla jista🙂 a pravda i je, ze u snerovacky je vule narozdil od zipu🙂 a jinak saty dobry?

• @rozzaarka  jo, ale nesmim zhubnout 🙂

• @mvmartina  lepsi nez "nesmim pribrat ani gram"🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov