Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @zuzicek  su krasne, ja tam rozdiel voci originalu ani nevidim 🙂 tento typ si uz viacere nevesty nechavali sit a vzdy to dobre dopadlo, tak myslim ze taketo typy siat Zimovi idu 🙂 len som nepochopila preco zhanas na neho kontakt ked si si nechavala u neho sit 😉 aj tu cenu si mala dobru 😎

• @radkaja  To nevím no, protože kamarádka si je vesele vzala 🙂 říkala, že možná vypadaly malinko jinak, než na fotce, ale spíš, že to je tím, že jsou šaty jiné na těch profi fotkách než pak ve skutečnosti že jo, takže za těch 100$ byla hodně spokojená. Mají tam to vrácení napsané, že "if there is a quality problem", z čehož usuzuju, že to můžeš vrátit, pokud je třeba něco roztrzěný, nebo fakt blbě ušitý, úplně jinej rozměr nebo tak... ale asi to nejde vrátit jen proto, že se ti to nelíbí. Jako určitě to je risk, však taky pořád nemám objednané 🙂 jen jsem chtěla hodit do plénu další možnost...

• @claire767  protože chci od něj společenské šaty a kamarádka svatební. Bohužel jsem kontakt ztratila.

• Sponzor fóra
  • babuľky mne poslal zimo fotečku!!!! sú krááááásne 🙂 len ešte som mu dala upraviť ramienka.. och ja som taká happy 😉

• @paki  z tidebuy bych si saty urcite nekoupila... mam dojem, ze nebylo malo holcin, co si odtamtud objednaly saty a byly desne zklamane. jedna mela dokonce dvoje v jednom baliku - jedny krasne a druhe naprosto priserne... je to risk, u tidebuy to mas tak 50:50. zas kdyz budes mit dost casu, muzes to risknout a v nejhorsim - pujcit si je muzes vzdycky... taky si je nechavam sit s velkym predstihem, aby kdyby neco nebylo ono, bylo dost casu to napravit🙂

• @werka7  sem s ni🙂 ja chci taky fotku🙂 kdy jsi objednavala?🙂

• @rozzaarka  pošli mail, pošlem ti 🙂 presne 10.9 som platila prvú časť a 11.10 - ale som mu napísala, že sa vydávam 3.11😃 aby som ich mala skôr doma 😃

• @zuzicek  vedv pohode 🙂 spolocenske sa ale uz tak cenovo vyhodne nevyplatia dat sit ako tie svadobne, ale pekne sije aj spolocenske, jedna nevesta si davala aj popolnocky a pekne boli🙂

• ahojte, tiez uvazujem o objednani siat takymto sposobom, ale stale nie som rozhodnuta..
    @werka7  aky typ siat si si objednavala? a kedy by ti mali prist?

• @levandula00  ahojky 🙂 ja som si objednala také jednoduché, pod prsiami stiahnuté a voľne padavé dolu, tzv. "antický" štýl 🙂 objednala a zaplatila som 10.9 a 11.10 mi poslal fotku šiat, či som spokojná.. ale ešte som chcela niečo prerobiť, tak čakám kedy mi pošle prerobenú foto, potom doplatím a vraj do týždňa sú šatky doma - tak to odstopujem a dám vedieť 😃

• @rozzaarka  už jsem se i nich i stihla vdát🙂 všichni je chválili, až budu mít foto, tak ti nějakou pošlu

• @rozzaarka  no asi nikdy nevíš no, já usuzovala jen podle té kámošky, zase jsem na netu viděla nějaké šaty co posílali z té dhgate a to byla katastrofa, to se vůbec nepodobalo... jooo neni to lehký 🙂

• @werka7  Wow hoď sem pak kdyžtak fotku, kdyby ti to nevadilo, taky bych chtěla asi ten antický střih, tak když tu o něm všichni tak básní, možná bych to zkusila, aspoň nějaká jistota... 🙂 dík a doufám, že budou fakt povedené!

• @paki  to neni🙂 taky me napred lakaly saty za cenu DHgate, ale pak jsem se bala, aby mi neprisel hadr na podlahu, tak jsem radsi rekla, ze si priplatim za zima. Tam je jistota a porad je to levnejsi nez pujceni v salonu🙂

• @xrozarka  tak to je supeeer🙂 taky se tesim🙂

• Sponzor fóra
  • @paki  já je taky chtěla, ale je to hrozně nevděčný střih 😞

• @rozzaarka  Hmmm, to je asi docela dobrá alternativa no, taky nad tím přemýšlím teď... možná tomu zimovi zkusím napsat a uvidím co napíše on..

• @chris_n  Proč myslíš nevděčný střih? Možná na ušití na dálku, protože vlastně drží jen tím živůtkem, to jo. Mě se nelíbí takové ty klasické princeznovské moc, ale zase ani takové ty celé úzké a pokud bychom měli svatbu někde venku třeba na zahradě tak mi tento střih přijde super no. Uvidíme, jestli nám pak @werka7  řekne, jak jí seděly 🙂

• @paki  ja jsem si dneska zkoušela na jedno rameno, antický styl. Jsem dost vysoká, ale nejsem drobná. Mám nepoměl mezi vrškem a spodkem dost. A nebylo to moc dobré, přidávalo to dost kila. Takže u mě vítězí jednoduché korzetovky. Žádná bohatá sukně.

• @chris_n  Já jsem taky vysoká, celkem hubená, ale právě si myslím, že bych v těch nabíraných šatech vypadala jak obří dort... 🙂 ale máš pravdu, že ti ty šaty musí sedět, jakmile je ta sukně trochu balónková, vypadáš jak těhotná atd... nebo mít jakoby uplejší vršek a jen splývavou sukni no.

• @chris_n  viem, čo myslíš... ale ja už mám dvoje šaty toho štýlu, a myslím, že na mojej postave práve skryli to čo mali, že mi veľmi pekne sedeli - na dvoch svadbách som ich mala, a všetci chválili 😉 ale tak je to vec názoru, ako sa vraví sto ľudí 100 chutí 😎

• @werka7  pokud sedí, je to super. Mě neseděli. Přidala bych vám fotku, ale bylo by to sem OT.

• @chris_n  jasne 🙂 segra je štíhla a keď si oblečie také šaty tak vypadá v tom ako "tehotná" ja neviem mne to práve naopak aj skryje čo má byť skryté 🙂

• @werka7  já v tom nevypadám těhotně, ale celkově o dost kilo těžší.

• @chris_n  tak určite ti bude sedieť iný model šiat lepšie, držím palčeky, nech vyberieš tie správne 😉

• @paki  Zkusit to muzes - sice to neni za 100 USD, ale porad lepsi, nez 10000 v salonu🙂🙂 ale urcite si saty vyzkousej, nez budes objednavat, at vis ktere🙂 Moje vysnene podle obrazku mi v zaveru neslusely nejvic🙂

• @rozzaarka  Ty co se líbily mě byly i na tom tidebuy asi kolem 300$, ale to je pořád dobrá cena. Jojo to máš pravdu, člověku se to líbí na těch promo fotkách a pak sám v tom vypadá jak trubka 😃

• @paki  za 300 je budes mit od Zima i se spodnickou🙂🙂 urco zkus, vyber si model a pak mu posli fotky🙂 (teda jestli se rozhodnes pro nej🙂)

• @werka7  waau 🙂 tak ty uz mas foto? hod ho sem, ak ti to nevadi 🙂 alebo posli, som zvedava 🙂

• Zdravím nevěsty, tak se přidávám a asi zkusím též Zima 🙂 ještě něco vyzkouším v půjčovnách a pak uvidím za kolik by mi je ušil... Chtěla bych korzetovky a volánkovou sukni a jak jsem tak koukala, tak takové šaty mu krásně jdou. Jen se teda už teď hrozím co moje nervy, ale já bych měla nervy a mít šaty z půjčovny, že mi je přede mnou někdo roztrhá, nebo že já je pak nějak zničím... Jak dlouho mu cca trvá ušití?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov