Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Taak, jdu poslat Zimovi na nacenění styl těchto šatů 🙂

• @flowerbl  jsem zvědavá, co ti napíše 🙂

• @mishka88  já taky 😃 tuším, že ta sukně bude hodně drahá 😃 ale tak spokojila bych se i s nějakou míň volánkovou..

• Sponzor fóra
  • @flowerbl  tak se pak poděl o info,....já se furt houpu jako váha, jestli půjčit nebo nechat ušít,....😃 ohledně svatby posledni dobou jsem taková nějaká až moc váhavá 😃

• @mishka88  jasný 😉 to já měla jasno hned, že si šaty půjčovat rozhodně nechci, chtěla jsem si nechat šít u madory, ale přeci jen takové by tam vyšly už taky na ranec, tak to risknu 😃

• ten zimo nepíííše 😞

• @flowerbl  kedy si mu písala? mne 11.10 poslal fotku šiat, ale chcela som niečo zmeniť, hneď som mu odpísala, neozval sa.... a tak včera 16.10 som mu písala znovu, a neozval sa tiež... a pritom mi "horí" termín - som mu povedala, že šaty "potrebujem" na 3.11 😒

• U Zima je to skoro normální ,že několik dní neodpovídá. Většinou je buď na služební nákupní cestě ,nebo prostě nestíhá ,protože má většinou více zakázek než zvládá. Tady v diskuzi je o tomhle jeho nedostatku hooodně přízpěvků od holek. Jo a taky většinou nedodržuje termíny ,někdy i o měsíc( i více). 😠

• @radkaja  ja som čítala diskusiu - viem, že neodpisovanie pár dní je jeho špecialita 😃 lenže mne už poslal fotky hotových šiat, len som chcela čosi prerobiť - tak teraz neviem, či už mám poslať peniaze, alebo čakať ešte na foto prerábky, alebo čo vôbec mám robiť 😃 a vlastne mi šil aj bolerko, a to mi neposlal na foto... tak mám právo vidieť za čo platím vopred, nie? 😎

• @werka7  Určitě ještě počkej,měl by ti poslat fotku předělaných šatů. Raději se mu upomínej mailem,ať na tebe nezapomene.

• @radkaja  písala som mu včera večer, no odpoveď zatiaľ žiadna - ak neodpíše dneska, tak zajtra znova napíšem.. a uvidím 😉 len ako ja neviem čo potom ak nestihne ten "vymyslený" termín svadby - že čo potom akože so šatami... 🤔

• @werka7  Třeba mu napiš ,že sis musela pořídit jiné,ale že je i tak potřebuješ ,že se v nich bude vdávat tvoje kamarádka dva týdny po tobě. 😉

• @radkaja  to je skvelý nápad, ďakujem moc krásne!! 😃 ak by náhodou nastala táto situácia, tak pekne vykľučkujem z toho supeeer, si zlatá 🙂

• @werka7  
    @radkaja   psala jsem mu v pondělí 😃 je pravda, že jsem četla, že dlouho neodepisuje, ale myslela jsem, že spíš když mu hoří termín a on to nemá hotové... no tak budu čekat teda trpělivěji 😃

• @flowerbl  jeste se koukni, jestli to nemas ve spamu. me prvnich par mailu od nej slo do spamu - nez seznam pochopil, ze to spam neni🙂

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  kontroluju to a nic, aaachjo 😃

• @flowerbl  aoj, mne teraz odpísal a poslal aj fotky prerobeného čo som chcela 🙂 vyzerá to úžasne 🙂 hádam aj vám kočky už poodpisuje 🙂

• Holky kamarádka se taky vdávala nedávno, nechala si taky tak ušít levněji šaty....a uz před obřadem měla skrčenou vlečku,která nešla nijak narovnat, prostě nebyla hlaďoučká,ale taková umačkaná,umuchlaná z auta...a nepřirozeně se leskla...to jsou ty materiály. To bych si radši koupila šatičky od někoho z bazárku nebo si je nechala ušít od švadleny nebo půjčila....

• Žienky, čo ste si dávali šiť u Zima šaty - keď ste platili poslednú platbu - neposlal Vám taký zvláštny paypal účet? Odo mňa chce zvyšok sumy sem - 95212313@qq.com

• @flowerbl  napsal mi Zimo🙂 tak to tam mas asi taky🙂

• @rozzaarka  co ti napsal? Už máš fotku?
    @werka7  mně přišlo zatím jen potvrzení o přečtení..
    Holky ale jste zlaté jak mě tu informujete 🙂

• @flowerbl  nemam fotku, ale psal, ze jde vsechno hladce🙂🙂 hura🙂 tak drzim palce, at je cena dobra🙂

• Ahoj, jsem tady nováček 🙂 Po přečtění příspěvků do toho asi půjdu taky 🙂 mám svatbu naplánovanou na 27.7.2013 ale pro klid bych asi mohla objednat už teďka, kdybych náhodou potřebovala šaty ještě v ČR předělat 🙂
    Jaké jsou teďka u Zima cca dodací lhůty?

• Holky, tak 9.42 mi poslal e-mail, že moje šaty odoslal, a pošle mi tracking number 😃 juchuuuu, teším sa 🙂

• @werka7  takže si poslala peniažky na ten zvláštny mail? akurát som ti chcela poradiť, aby si kontaktovala cez IP nejakú holku, ktorá pred časom dostala šaty. ale vidím, že ti ich už odoslaaaaal 😎

• kolko stoja saty, ked si ich date usit v Cine? ale aj naklady s tym spojene ma zaujimaju, nielen cena za saty. vdaka za odpovede

• @cherryblossom  ja som si davala sit v Cine, vysli ma aj s dovozom 130eur..za clo som neplatila, som v Irsku totizto.

• @dorispu  ja si je taky necham poslat do Irska,pokud se rozhodnu si je usit teda pres internet 😉 mas je taky od zima? nebo s nejake stranky,muzu Te poprosit o tip,dekuji 😃

• @nikus30  ahoj, ja som objednavala z tidebuy.com a som spokojna..ale pozor, druhykrat ked som objednavala popolnocne, tak tam som platila clo 30eur.neviem, preco prvykrat nic..

• @dorispu  aha 😞 diky moc ,mrknu na to 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov