Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @nikus30  
    @dorispu  ono hodně záleží kterému celníkovi to jde přes ruce.... Některý to neřeší, a některý, co může rozbije a ještě k tomu napaří clo (bohužel vlastní zkušenost ale ne z hlediska šatů)

• @werka7  
    @rozzaarka  
    @mishka88  holkyy tak mi konečně napsal 🙂 za takové jak jsem tu dávala chce 390 dolarů... To je dost co? Asi mu pošlu ještě nějaké na nacenění...

• @flowerbl  Leni, málo to není, ale myslela jsem, že to tak nějak bude, přeci jenom ty šaty jsou hodně náročné na provedení 🙂

• Sponzor fóra
  • @mishka88  no na provedení ani ne, ale na množství materiálu na tu sukni.. Ještě mu pošlu nějakou volánkovou tylovku..

• @flowerbl  špatně jsem to napsala - měla jsem namysli zpracování- nejen teda ten material, ale i časově a pracně je ten model náročnější něž tzv "obyč splývavé šaty" 🙂. Ale to že jsou nádherné vůbec nepopírám 🙂

• Taky si myslím , že je ta cena odpovídající i podle ostatních šatů co Zimo šil. Myslela jsem si, že bude chtít ještě více.

• @hannahs  hej Hani, poslala som mu aj na ten - som si pomyslela, že hádam ma neošmekne - ale ešte nekričím hop, kým ich nemám doma 🙂 v piatok mi písal, že poslal a keď bude mať TN že sa ozve mailom 😃

• @werka7  potom poprosim aj ja 😃 chcela by som tiez saty od zima 😃

• Taaak už jsem si stihla zase vybrat šaty jiné 😃 ale když jsem psala zimovi poprosila jsem ho, ať mi pošle fotku jestli nějaké podobné šaty s takovou sukní už dělal, tak přikládám pro ukázku 🙂

• ja už chcem vidieť šatičky naživo 🙂 som nedočkavá 😃

• No to je ale luxusně hustá sukně.Zimo opravdu nešetřil materiálem. 🙂

• @flowerbl  tak tá sukňa nemá chybu 🙂

• Ahojte, chcem sa spýtať má Zimo nejakú stránku, kde sa dá pozrieť ako šije. Alebo mi prosím dajte nejaký aktuálny kontakt na Zimu, kde by som mu mohla zaslať foto šiat o aké mám záujem a požiadať o nacenenie. (snažila som sa čítať i diskusiu no nedopátrala som sa) Má niektorá z vás skúsenosť s tým ako vyzerajú šaty od Zimu s čipkou /krajkou , ja by som chcela maggie sottero natasha, no obávam sa. ďakujem.

• @gigibu177  ahoj, najlepšie sa s ním skontaktuješ cez email: zimo318@hotmail.com pošleš mu fotku šiat, a ti napíše či dokáže alebo nedokáže ušiť, a samozrejme napíše ti aj cenu 🙂 a potom si dohodnete všetko ostatné 🙂

• @flowerbl  vybrala sis ty, co ti poslal, nebo nejake uplne jine?🙂

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  aaaale, už jsem si stihla vybrat zas jiné 😃 zrovna takové, které jsem ještě neměla možnost nikde zkusit, ale tuším že to budou ty pravé...a už jsem si stihla vybrat zas i znovu madoru 😃 😃

• @flowerbl  😃😃 zenska nikdy nevi, co chce, ale neprestane, dokud to nedostane🙂🙂 nejsi nahodou ve znameni vah?🙂

• @rozzaarka  nee nejsem 😃 toš já chci super šaty, aby mi sedly, ale aby nestály balík.. Co mám dělat? 😃

• @flowerbl  😃😃 probudit se🙂

• @werka7  ahoj, po jake dobe ti Zimo psal, ze ma hotove saty? Uz to mam skoro mesic, tak jsem natesena jako blazen🙂🙂

• @rozzaarka  dík no 😃 kolik chce za ty tvoje?

• @flowerbl  300 i se spodnickou a zavojem

• @rozzaarka  to je dost dobrý, jakto že tak málo? Jsi s ním smlouvala? 😃 asi mu pošlu taky ještě nějaký teda, za tu cenu že bych to riskla? 😃

• @flowerbl  nesmlouvala🙂 ale asi si vybiram ne tak narocny saty😃😃

• @rozzaarka  hm hm, ale taky máš velkou sukni... Jdu mu napsat 😃

• @rozzaarka  Ahoj, tak ja som 10.9 objednala.. a s fotkou sa mal ozvať 15.10 podľa mojich výpočtov - a ozval sa 11.10 takže o 4 dni skôr 🙂 už sa isto môžeš tešiť aj ty, ale počítaj iba pracovné dni 🙂

• @flowerbl  co jdes psat???? jakoze smlouvat? podle me to je kvuli mnozstvi materialu. na tu tvoji sukni je toho potreba faaaakt moc

• @werka7  ja objednavala 27.9., takze uz je to skoro mesic, tak jsem zvedava🙂 moc diky za info🙂

• @rozzaarka  neeee neblázni 😃 poslala jsem mu jiné šaty, jestli mi může napsat cenu 😃 mně ty velké volánkové sukně stejně nesedí, takže už jsem vybrala jiné 🙂 jestli mi je nacení taky tak na 300 tak bych to možná riskla

• @rozzaarka  no to máš 21 pracovných dní 🙂 myslím, že čoskoro môžeš určite očakávať fotečku - och aj ja som tak zvedavá, snáď sa pochváliš 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov