Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @flowerbl  neboj, u Zima to neni o risku🙂🙂 30 chce za spodnicku, ale tu si muzes koupit i tady. jsem zvedava, ktery si nakonec vyberes🙂 za kolik siji v madore?

• @werka7  taky jsem zvedava, hlavne uz se nemuzu dockat🙂 dam vam sem pak fotku🙂

• @rozzaarka  tešíme sa už všetky, že?? 😛

• Sponzor fóra
  • @werka7  ani mi nemluv🙂

• @werka7  
    @rozzaarka  Ahoj holky, chci se zeptat za čerstva zkušeným kupujícím od Zima. Opravdu stačí ho jen kontaktovat přes mail, poslat mu fotku atd? A kolik platíte za poštovné? Clo? Začínám přemýšlet že do toho půjdu také🙂 Díky moc předem!

• @kecka28  Stačí fotka na mail. Poštovné už má v ceně , kterou si řekne za šaty.DPH se platí od 25 euro . Přečti si ještě více tuhle diskuzi , jsou tu i fígle jak neplatit velké sumy celnici a další důležité informace okolo Zima.

• @kecka28  ted odjizdim, pisnu ti do ip behem dne, ju?🙂

• @rozzaarka  Ahoj, já bych taky poprosila do zprávy více info, děkuji ti moc 🙂

• @rozzaarka  Super, budu se těšit na jakékoli informace🙂 Díky předem 🙂

@radkaja  Také moc děkuji, hned jsem mu posla mail a do hodiny mi odpověděl. A není drahej! A míry apod to mu posíláte v cm?

• @kecka28  Míry v cm. To on vždycky nové zákaznici odepíše rychle - když ptáčka lapají.... 😃 Během šití budeš ráda, když ti odpoví do týdne.( mimochodem ,tyhle potíže se Zimem jsou tu dloouze popsané,radši si to pročti). 😉

• @kecka28  Ahoj, áno skutočne stačí ak ho budeš kontaktovať cez email, pošleš mu fotku šiat, ktoré by si chcela 🙂 a on ti zase obratom napíše, že či ich vie ušiť alebo nevie, a keď vie, tak ti navrhne aj cenu - poštovné je v cene. A na SR to je tak, že ak je tovar nad 22 eur platí sa DPH z ceny tovaru, a ak je nad 150 eur tak sa platí ešte aj CLO z ceny aj DPH.
    Ja už mám šaty v BA - verím, že budú úžasné!! 🙂 tak potom sem napíšem, že "šla by som do toho znova so Zimom" - ja som si prečítala obrovskú časť tohto fóra, aj som videla šťastné nevestičky v krásnych šatách od neho, tak preto som neodolala 😃

• Holky a co saty z topdressbag ( snad jsem to napsala spravne ) mela jste nektera ? Byli jste spokojene? Diky 🙂

• @werka7  
    @rozzaarka  Holkyy, tak jsem vytvořila obrázky s popisky toho jak to chci,přikládám zde... myslíte, že to pochopí a stačí to tak?

• A ještě dotaz, umí Zimo dát na záda pod šněrování takovou tu vsadku, aby záda nebyla holá pokud je chci do V ?

• @flowerbl  myslim, ze to urcite pochopi🙂🙂

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  A co říkáš na kombinaci šatků? A nevíš jestli umí na záda pod šněrovačku všít i vsadku?

• @flowerbl  jezis, to netusim🙂 ale vypada to hezky🙂 za kolik ti je usije?

• @rozzaarka  když jsem mu posílala první obrázky napsal 270 plus spodnice 30, teď mu to pošlu ještě takhle popsané a uvidím 🙂

• @flowerbl  tak to je dobry🙂 za to mela byt decadence🙂

• @flowerbl  tahle fotka co ti poslal, je polotovar mých šatů😉 nechala jsem si je u něj ušít🙂 máme stejný vkus...

• @xrozarka  tak to je dobré 🙂 a jaké byly ve skutečnosti? Byla jsi spokojená a seděly ti? Nemáš tu žádné fotky 😞

• @flowerbl  byly nadherné, všichni je moc chválili, seděli perfektně...fotky jsem dostala včera...nějakou sem dám, abys měla představu....citila jsem se fakt jak princezna🙂

• Nádherné šaty , překrásná nevěsta , úžasné fotky. 🙂 🙂

• @radkaja  děkuji, za mě všem Zima doporučuju, šaty byly fakt krásné, seděly parádně a vydržela jsem v nich až do rána...maximalní spokojenost.🙂

• @xrozarka  tyyjo, dodělané byly ještě parádnější 🙂
    @rozzaarka  Rozárky obě dvě, jsem otravná, ale poradíte mi ještě? Jak jste se měřily pokud jste chtěly na zádech šněrovačku do V ? Bylo tu už psáno, že si mám odebrat třeba 5 cm, ale udělat to tak, že přes pas si odeberu třeba 2 cm, pod prsama 4 cm a přes prsa 5 cm??? Nebo jak? 🙂 A jak s délkou, přidat nebo odebrat, to tu píše jak kdo... ?? A ještě dotaz, poslal mi jak se naměřit, ale neposlal mi nic kde bych si mohla vybrat jestli chci na zádech šněrování nebo zip, možná pochopil z fotky, že šněrování, ale jak mu to pro jistotu ještě napsat? Nebo mi na to ještě nějakej formulář pošle?

• @flowerbl  je cely formular, kde je jestli chces zipper nebo lace up. jinak jsem zasla ke svadlene, aby me zmerila a ubrala jsem kousek pres prsa. jinde jsem to nechala. uvidim. zas nepredpokladam, ze bych jeste nejak dramaticky zhubla, uz asi 10 let se motam porad v rozmezi 50-55 kg, takze si moc nemyslim, ze bych nejakym zazrakem sla pod to🙂

• @ladybird666  tak tyhle odkazy mě od kopií z Číny vyléčily🙂

• @flowerbl  Pošli Zimovi nějaký obrázek, kde je šněrovačka do V , takhle to nejlépe pochopí . Správně se šněrovačka do V šije už jinak než ta obyčejná rovná , takže ubírání cm není to nejlepší řešení, kdyžtak si uber v pase max 2 cm , protože šije celkově větší šaty. Pokud máš sukni dole jednoduchou na zkrácení, tak bych raději nechala větší délku a pak případně dala zkrátit, než aby ti poslal krátké šaty.

• @radkaja  a umí to do V? Ty jsi od něj taky měla šaty? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov