Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @andrejka1234  Najdi si fotku nějakých šatů ,které mají vršek tak ,jak bys ho chtěla a podle té ti to zkombinuje. Zimo už je zvyklý ,že šije šaty z kombinace více modelů. 🙂

• @andrejka1234  já mu jednoduše napsala, že se budu vdávat a že bych od něj chtěla šaty, poslala jsem mu asi 2 obrázky šatů co jsem vybrala a napsala jsem mu ať mi řekne za kolik je ušije.. To zvládneš 😉

• @andrejka1234  pisnu ti ,jak dorazim domu🙂)) cca 2 hodky🙂

• Sponzor fóra
  • @nikus30  Kujuuu 🙂

• @flowerbl  Ale dobře jsi mě nahlodala kočko 😃

• @andrejka1234  Ahoj! Já jsem mu taky poslala pár fotek s popiskem "takhle chci vršek" a pak pár s popiskem "takhle spodek" a popsala jsem mu to tam.. napsal, že pochopil. Uvidíme 😃 On než pošle ty šaty tak ti pošle fotku na schválení, takže pokud bys měla námitky, on to předělá.. jinak na ten paypal se snad jen zaregistruješ, budou chtít mail a musíš tam zadat číslo karty myslím, protože oni budou zkoušet jakože odebrat nějaké peníze (aby zjistili, že ten účet funguje) a ty od nich dostaneš heslo, které když tam zadáš, pošlou ti peníze zpátky.. takové bezpečnostní opatření. Aspoň to tak bylo, když jsem si to kdysi zakládala..

• @paki  Kuju za radu 🙂 a jde to udělat i přes někoho jiného kdo paypall má ta platba?

• Holky ja uz chci fotku.... a chci a chci a chci🙂 a Zimo furt nic🙂

• @rozzaarka  a psala jsi mu, že má zpoždění?

• @andrejka1234  Můžeš zaplatit i z cizího Paypalu, ale napiš o tom Zimovi ,ať ví ,že ta platba je tvoje a taky mu napiš ať pošle šaty ne na adresu z paypalu ale na jinou - tvoji.

• @rozzaarka  Musíš ho uhánět , ať na tebe nezapomene. Už toho asi začíná mít zase moc.

• @flowerbl  
    @radkaja  objednavala jsem to 27.9., takze bych to na zpozdeni jeste nevidela🙂 ale jsem desne natesena🙂

• @andrejka1234  jojo přesně jak říká @radkaja  akorát mu to ty napiš předem do mailu, že ta platba přijde od toho a toho a ať tam ten, kdo to zaplatí, napíše dolů do zprávy pro příjemce, že je to od tebe, ať zimo ví určitě, čí to je... pokud mu takhle píšou baby z celého světa, tak chudák malej 😃

• @werka7  tak co stíhly se doručít do "svatby" ? 🙂

• @mishka88  stále sú na colnici 😞 som im volala 100x a že mi nevedia pomôcť... chválabohu, že "svadba" není dnes, ako som spomínala, že som troška Zima popohnala termínom... lebo to by bola pecka teda 😃

• Sponzor fóra
  • @mishka88  ako je sranda, že z Hong Kongu prídu za 1,5 dňa, a na SR ich držia na colnici viac ako týždeň... 😞 ja si ich chcem už vyskúšať 😞

• @werka7  to chápem, .... nám dvakrát veci z Činy držala colnica viac ako 14 dní (ČR)

• Ved jasne, ze lietadlu to nebude trvat dlhšie ako den, dva 😉

• @monecka  pokial to neposielajú kontajnerom - vychádza to lacnejšie a potom je to cca tri týždne na dopravu

• Ahoj holky,tak jsem to prubla i ja a pred chvili jsem Zimovi poslala mail s mym vysnenym typem satu 🙂 jsem zvedava co odepise a trochu se obavam toho jeho nereseni terminu,ale proto radeji resim s predstihem 🙂

• @mishka88  Myslim, ze stale ide len letecky 😉

• Tak svete div se,ale na muj mail prisla reakce asi do 10 minut 🙂 kez by to tak vydrzelo 🙂

• @yannicka  Až ti je začne šít, tak komunikace bude minimální 😛 😉

• @rozzaarka  a odkedy si mu zaplatila prvu polku,aj sa ti ozval ze vsetko v poriadku?Alebo odvtedy ani chyru ani slychu? 😵

• @nanika09  1.10. mu dosly penize a pak jsem mu jeste psala 18., nez jsem jela na skolu v prirode a to mi odepsal jeste ten den🙂 nechci ho prave prudit, aby me nezacal ignorovat🙂🙂

• Nooo asi bych taky počkala, já mu taky psala, ať mi napíše, že mu došla platba a neozval se už, ale na ty objednávky odpovídá dost rychle a šaty pak nakonec pošle, tak mu taky musíme dát trochu času na to, je ušít.... 😉
    @werka7  to je šílený tohleto, opravdu se vyznamenali zavedením toho cla a všech těhle blbin.... 😦

• @paki  ze mu dosla platba ti nenapise. na to jsem se ho ptala po 4 dnech🙂🙂

• @yannicka  tak tomu bych neverila🙂🙂 i kdyz je fakt, ze mi prijde, ze komunikuje lepe nez tak pred pul rokem, kdy jsem na tuhle diskuzi narazila🙂

• @rozzaarka  ono to s tou mojí trvalo trochu dýl (můj paypal se vždycky nějak loudá 🤔 ), takže jsme si vyměnili pár mailů ve stylu:"už to přišlo?"........"ne" 😃 a pak už neodepsal, takže předpokládám, že už to přišlo, protože podle zkušeností tady to vypadá, že jakmile začne šít, odmlčí se 🙂

• Aaaaa tak my o vlku.... 😃 akorát mi napsal, že už mu to přišlo, takže začíná zítra šít 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov