Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @andrejka1234  Najdi si fotku nějakých šatů ,které mají vršek tak ,jak bys ho chtěla a podle té ti to zkombinuje. Zimo už je zvyklý ,že šije šaty z kombinace více modelů. 🙂

• @andrejka1234  já mu jednoduše napsala, že se budu vdávat a že bych od něj chtěla šaty, poslala jsem mu asi 2 obrázky šatů co jsem vybrala a napsala jsem mu ať mi řekne za kolik je ušije.. To zvládneš 😉

• @andrejka1234  pisnu ti ,jak dorazim domu🙂)) cca 2 hodky🙂

• Sponzor fóra
  • @nikus30  Kujuuu 🙂

• @flowerbl  Ale dobře jsi mě nahlodala kočko 😃

• @andrejka1234  Ahoj! Já jsem mu taky poslala pár fotek s popiskem "takhle chci vršek" a pak pár s popiskem "takhle spodek" a popsala jsem mu to tam.. napsal, že pochopil. Uvidíme 😃 On než pošle ty šaty tak ti pošle fotku na schválení, takže pokud bys měla námitky, on to předělá.. jinak na ten paypal se snad jen zaregistruješ, budou chtít mail a musíš tam zadat číslo karty myslím, protože oni budou zkoušet jakože odebrat nějaké peníze (aby zjistili, že ten účet funguje) a ty od nich dostaneš heslo, které když tam zadáš, pošlou ti peníze zpátky.. takové bezpečnostní opatření. Aspoň to tak bylo, když jsem si to kdysi zakládala..

• @paki  Kuju za radu 🙂 a jde to udělat i přes někoho jiného kdo paypall má ta platba?

• Holky ja uz chci fotku.... a chci a chci a chci🙂 a Zimo furt nic🙂

• @rozzaarka  a psala jsi mu, že má zpoždění?

• @andrejka1234  Můžeš zaplatit i z cizího Paypalu, ale napiš o tom Zimovi ,ať ví ,že ta platba je tvoje a taky mu napiš ať pošle šaty ne na adresu z paypalu ale na jinou - tvoji.

• @rozzaarka  Musíš ho uhánět , ať na tebe nezapomene. Už toho asi začíná mít zase moc.

• @flowerbl  
    @radkaja  objednavala jsem to 27.9., takze bych to na zpozdeni jeste nevidela🙂 ale jsem desne natesena🙂

• @andrejka1234  jojo přesně jak říká @radkaja  akorát mu to ty napiš předem do mailu, že ta platba přijde od toho a toho a ať tam ten, kdo to zaplatí, napíše dolů do zprávy pro příjemce, že je to od tebe, ať zimo ví určitě, čí to je... pokud mu takhle píšou baby z celého světa, tak chudák malej 😃

• @werka7  tak co stíhly se doručít do "svatby" ? 🙂

• @mishka88  stále sú na colnici 😞 som im volala 100x a že mi nevedia pomôcť... chválabohu, že "svadba" není dnes, ako som spomínala, že som troška Zima popohnala termínom... lebo to by bola pecka teda 😃

• Sponzor fóra
  • @mishka88  ako je sranda, že z Hong Kongu prídu za 1,5 dňa, a na SR ich držia na colnici viac ako týždeň... 😞 ja si ich chcem už vyskúšať 😞

• @werka7  to chápem, .... nám dvakrát veci z Činy držala colnica viac ako 14 dní (ČR)

• Ved jasne, ze lietadlu to nebude trvat dlhšie ako den, dva 😉

• @monecka  pokial to neposielajú kontajnerom - vychádza to lacnejšie a potom je to cca tri týždne na dopravu

• Ahoj holky,tak jsem to prubla i ja a pred chvili jsem Zimovi poslala mail s mym vysnenym typem satu 🙂 jsem zvedava co odepise a trochu se obavam toho jeho nereseni terminu,ale proto radeji resim s predstihem 🙂

• @mishka88  Myslim, ze stale ide len letecky 😉

• Tak svete div se,ale na muj mail prisla reakce asi do 10 minut 🙂 kez by to tak vydrzelo 🙂

• @yannicka  Až ti je začne šít, tak komunikace bude minimální 😛 😉

• @rozzaarka  a odkedy si mu zaplatila prvu polku,aj sa ti ozval ze vsetko v poriadku?Alebo odvtedy ani chyru ani slychu? 😵

• @nanika09  1.10. mu dosly penize a pak jsem mu jeste psala 18., nez jsem jela na skolu v prirode a to mi odepsal jeste ten den🙂 nechci ho prave prudit, aby me nezacal ignorovat🙂🙂

• Nooo asi bych taky počkala, já mu taky psala, ať mi napíše, že mu došla platba a neozval se už, ale na ty objednávky odpovídá dost rychle a šaty pak nakonec pošle, tak mu taky musíme dát trochu času na to, je ušít.... 😉
    @werka7  to je šílený tohleto, opravdu se vyznamenali zavedením toho cla a všech těhle blbin.... 😦

• @paki  ze mu dosla platba ti nenapise. na to jsem se ho ptala po 4 dnech🙂🙂

• @yannicka  tak tomu bych neverila🙂🙂 i kdyz je fakt, ze mi prijde, ze komunikuje lepe nez tak pred pul rokem, kdy jsem na tuhle diskuzi narazila🙂

• @rozzaarka  ono to s tou mojí trvalo trochu dýl (můj paypal se vždycky nějak loudá 🤔 ), takže jsme si vyměnili pár mailů ve stylu:"už to přišlo?"........"ne" 😃 a pak už neodepsal, takže předpokládám, že už to přišlo, protože podle zkušeností tady to vypadá, že jakmile začne šít, odmlčí se 🙂

• Aaaaa tak my o vlku.... 😃 akorát mi napsal, že už mu to přišlo, takže začíná zítra šít 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov