Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @epilynn  platil mi to drahý cez paypal ... a šaty ma vyšli 275 dolárov a bolerko 50 dolárov, najprv som mu poslala prvú polovicu za šaty a začal šiť, a potom som si zmyslela, že by som aj bolerko chcela.. tak som sa mu znova ozvala, a potom som mu ešte zaplatila 30 dolárov a zvyšok 😃 a vlastne som sa s ním dohodla, že ak by mi mohol faktúru vystaviť na tú najnižšiu platbu - a potom som neplatila nič, iba ako sa hýbal kurz tak 30dolárov prešvihlo 22 eur, tak som platila DPH 4.64 eura 😃

• Ahoj, nevíte jak je to s DPH a clem v ČR? Jaká musí být částka, abych to neplatila? Děkuji! 🙂

• @page007   Pod 22 euro.

• Sponzor fóra
  • @werka7  no ano, kebyze sa vydavas vtedy, ked si mu povedala, tak mas infarktove stavy 😃 ale kedze vsetky vieme ako to so Zimom chodi... nie je sa co cudovat... a on tiez urcite vie, ze prehaname 🙂

• @werka7  ja som mu tiez pisala datum svadby na 26.januar.Tak som zvedava,ci to do "svadby" stihne 😉

• @werka7  jsou krasne🙂 ty se maaaaaas🙂 ja bych uz taky chtela🙂🙂 aspon fotku, Zimo prosíííííííím🙂 jsem rada, ze ti sedi🙂

• Děvčata, nenechávala jste si někkterá šít u Zima šaty s krajkou? Pořád nemám rozhodnuto a uvažuji i nad krajkovými, ale chtěla bych vědět, zda-li i takovéto šaty šije kvalitně a jaká je kvalita jeho krajek... Předem díky 😉

• @hannahs  tak tomu veeer, že by boli infarktové stavy 😃 ale asi by som zháňala "preistotu" nejaké iné šaty 😃
    @nanika09  ale tak dúfam, že to stihne dovtedy 🙂 však to je ešte kopec času, on to aj rýchlo pošle, ale tie colnice čo dokazujú, je sila 😃

• @rozzaarka  ďakujem krásne 🙂 ale ani na tých fotkách nie sú také krásne ako mi tu na dverách vysia 🙂 dúfam, že profi fotograf to spraví tak, že aj na fotkách budú tak úžasné ako sú naozaj 🙂 a dúúúfam, že už aj ty budeš mať skoro fotečky, však teraz je už viac-menej mimo sezóny, že by nemusel mať toho šitia tak moc 🙂

• @werka7  nááhera 🙂 ještě by to chtělo fotečku se šťastnou majitelkou 🙂

• @mishka88  som naozaj max. spokojná 🙂 ooooo bude fotečka bude, ale asi až na svadobných fotos 🙂

• @werka7  až do dubna nás necháš napnuté, jo? 🙂 ty jsi ale 🙂

• @mishka88  ale nechajte sa prekvapiť baby, nemôžete byť také zvedavééééé 🙂 ale budem v nich vyzerať podobne ako tu - mala som podobný typ šiat na svadbe pred mesiacom 😃

• @kecka28  ja budu mit s krajkou🙂 ale teprve se siji🙂

• dneska otvaram maili a co nevidim,zimo pisal 🤔 .Skoro som odpadla,som si myslela,ze do fotiek o nom nebudem pocut.Ale zistoval si len ci chcem vlecku.Ale aj tak to je pekne od neho,ze sa nato spytal teraz 🙂 .Aspon nebude musiet prerabat 😉

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  tak to už se nemůžu dočkat Tvé recenze potom 🙂))) Kdy čekáš zásilku?

• Dámy on z nás chudák musí mít škytavku dnem i nocí 🙂)) ale taky jsem dost zvědavá! 🙂

• @kecka28  objednavala jsem koncem zari, tak cekam fotky kazdym dnem🙂

• @kecka28  Taky chci s krajkou, teda celokrajkový korzet, na sukni krajku nechci, jen jemnou na vlečce...poslala jsem mu foto krajky zblízka a je to prý v pohodě 😃

• Jojo, musí z nás být uplně mimo 😃 Já ho taky pořád bombarduju, co si ještě vymýšlím na šatech za vychytávky... 🙂 Jen mi musí počkat na platbu týden, mám problém s bankou.. :/ tak snad pak hned začne šít..

• Jen mám teda strach - dva a půl měsíce držím dietu - pět kilo a pět cm v pase, chci pokračovat...A tak se bojím, že mi pak budou šaty velké...Míry už má a chci je na šněrovačku, tak snad to vyjde.. :/

• @andrejka1234  Pokud budou na šněrování tak to bude v pohodě si myslím. To prostě stáhneš víc kdyžtak. Holky říkaly tady předtím, že on tam nechává i třeba trochu látky na úpravy, kdyžtak zajdeš k nějaké svadlence, kdyby bylo jóó potřeba. Já budu mít na zip, k těm mým by se šněrování nehodilo, tak jsem teda mega zvědavá!! 🤔

• Ahoj holky, vím, že tady řešíte šaty a eBay. Ale toto je diskuze, kde mě napadlo, že by jste mohli vědět. Sháním přesně spodničku ,,viz. foto" Má ji na eBay pouze jeden prodejce a nemám možnost u něj spodničku koupit. Neznáte ještě jiného prodejce co by tuto spodničku měl nebo kde popř. i u nás by se dala koupit? Moc děkuji. Janča
    ---
    http://www.ebay.com/itm/3-HOOP-WHITE-BRIDAL-WEDDING-GOWN-DRESS-COSPLAY-COSTUME-PETTICOAT-CRINOLINE-SKIRT-/380507097047?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D3300782061260429967%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D380507097047%26

• @jennyexx  Možná bys si mohla koupit dlouhou 5ti kruhovou a pak ji jen ustřihnout na délku,kterou potřebuješ?

• @radkaja  mě by ani nevadilo kdyby měla více kruhů, jenže potřebuji, aby spodnička měla přesně stejný tvar, protože sukně šatů je princeznovský styl. Jenže ani více kruhovou spodničku jsem nikde nenašla takovou, které by odpovídala parametry a obvodem spodního kruhu této. 😞 Hlavně chci ať přes ts kruhy jsou 2 vrstvy tylu jako na této, protože tyl zabraňuje perfektně tomu, aby na šatech nebyly kruhy spodničky viditelné. 🙂

• Holky, jak dlouho tak Zimo šije? Četla jsem, že okolo 25 dní, ale nevím, jestli je to i s víkendy nebo jen pracovní dny. Šaty mám docela jednoduché, žádná velká sukně nebo krajky. Děkuji 🙂

• @jennyexx  Nepomohla by ti spodnička s nastaviteľnými kruhmi? Ja som mala takú.. 😵

• @page007  Těch 25 dní je jen teoreticky. Délka šití u něho je podle toho ,kolik má zakázek a jak je stíhá .Teď už mu začíná sezóna takže se to bude prodlužovat a ani nezáleží , jak složité šaty máš. Některé holky čekaly i tři měsíce.

• @smirnoftka  Máš prosím nějaký odkaz kde se mohu podívat jak taková spodnička vypadá? Popř. kde se dají koupit.

• @jennyexx   mrkni na stranky asapbay videla jsem tam uplne stejnou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov