Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @radkaja  
    @chris_n  diky holky, uz to chapu🙂 nad timhle jsem uprimne ani neuvazovala, proste snerovacka😃😃😃 Hlavne ze to neni zip🙂

• @andrejka1234  mam svatbu presne mesic pred tebou🙂 neni brzy🙂 ja chtela mit jistotu ze a) Zimo to v pohode stihne a nebudu se nervacit kvuli terminu b) kdyby mi to nesedelo, tak je cas s tim neco delat🙂 teda jinak doufam, ze treba neotehotnim😃😃😃

• @rozzaarka  to bys asi ani na ten mauricius neletěla 😃

• Sponzor fóra
  • @chris_n  podle toho v jakym mesici bych byla🙂 kdyz to bylo presne 9 mesicu do svatby, byla jsem fkat nervozni😃😃😃

• @rozzaarka  krasne su satocky,uz len vyckat aby dorazili 😃 .A posielal ti aj viac fotiek alebo to vzdy kazdemu posiela len dve?

• @rozzaarka  Ty jo jsou krásné!! Oni ty šaty od něj většinou nevypadají jako z těch čínských webů a tak, ty vypadají fakt levně, materiály nekvalitní... ty jeho asi taky nejsou materiál jako od návrhářů, ale na ten jeden den, že... myslím, že to je super kompromis mezi tím platit mega peníze ze salónu a platit sice málo z číny, ale mít to ošklivé... vypadají fakt super, líbí se mi ta elegantní linie. A možná ta šněrovačka byla taky do V na těch fotkách, cos mu poslala? Nebo to možná dělá schválně širší, aby byla vůle, pokud by ti to bylo větší/menší. Každopádně, má to tam nenarovnané, to asi dělá ten dojem, ale jinak bych to nenechávala přešívat na tu rovnou, protože tohle je detail a když už, udělá ti to dojem krásné siluety zezadu, jakože úzký pas a širší ramena víš? Jsou moc hezké, uže se těším na ty moje!!! 😉

• @nanika09  Mam jen tyhle dve, ale nadchly me.Ani nevis, jak moc je chci mit doma🙂🙂

• @paki  Diky, jsem rada, ze se ti libi🙂 drzim palce, at to mas taky co nejdriv🙂🙂

• @rozzaarka  Noo ještě to asi pár dní bude... ale hodně jsi mě teď navnadila, furt koukam na email!! 😃

• @rozzaarka  tie saty su uzasne 🙂 original je Pronovias Triana? Ak ano, tak fakt sa mu to podarilo. Inak, on ti k tomu este dava spodnicku alebo si si ju objednavala u neho samostatne? Lebo niekto tu spominal, ze automaticky dava k satam spodnicku 🙂

• @hannahs  mam ji k tomu objednanou za 30🙂 a moc dekuju🙂 s originalem mas pravdu🙂🙂 doufam, ze padnou stejne jako v salonu🙂

• @rozzaarka  kráááááásne šatičky 🙂 tak konečne si sa aj ty dočkala, daj vedieť potom ako ti sedia 🙂 sú úžasnéééé!!! ten Zimo je ozaj frajer 🙂

• @werka7  dekuju🙂 a jak dlouho k tobe putovali? Desne uz je chci zkusit🙂

• @rozzaarka  24.10 odleteli z Hong Kongu, a 5.11 mi ich doviezol kuriér, ale mohli byť už aj skôr,len zbytočne to colnica naťahovala... 😐

• @werka7  ja uz chciiiiii🙂 kez je dneska posle a treba pristi patek uz je mam🙂

• Sponzor fóra
  • @kecka28  ahojky, zrovna minulý týden jsem po něm chtěla velice podobné a odepsal mi, že bohužel není schopný tento typ šatů ušít... 😞

• @kristinasaxi  to je zvlastni... napsal ti proc? mozna jde o material... strihove jsem myslim podobne videla. ale tezko rict...

• @kristinasaxi  Ahoj, nééé jsem zklamaná😞 také jsem zvědavá, nenapsal proč?

• @rozzaarka  a mozem vediet kolko ta stali? 🙂 dakujeeem

• Ty moje jsou potažené krajkou a tu prostě nemá a prý nemá ani podobnou, kterou by mohl použít.

• Tak Zimo mi napsal, ze zitra saty odesle a jde to tyden. Takze kdyz pan buh da, mohla bych je mit na konci pristiho tydne🙂 jupijej🙂🙂 tak drzte palce, at jde vsechno rychle🙂🙂

• @rozzaarka  drzime drzime 😃

• @kristinasaxi  Zimo opravdu nemá krajkové látky, ale místo toho může celé šaty pošít jednotlivými krajkovými aplikacemi. Už tady takové šaty od něho byly a vypadaly krásně . 🙂

• @radkaja  A nevzpoměla by sis, která holčina je měla? Ráda bych je omrkla 😉

• @kecka28  Myslím, že Elis1 ,ale mám dojem , že nemá album. Je ale tady obrázek těch šatů , ale musíš je pohledat doost stránek dozadu. 😐

• @kecka28  Našla jsem je , stránka 601- 603 🙂

• @radkaja  tééda ty jsi zlato! 😉

• Ahoj, nemáte někdo, prosím, zkušenost s prodejcem shanghaijie888?

• @smirnoftka  Tak paní mi dnes poslala fotečky spodničky, je nádherná, báječná, úžasná, skvělá. Přesně to co jsem chtěla. Opravdu moc šikovná paní. Moc děkuji za kontakt a zájem mi pomoci. Opravdu jste zlatíčko. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov