Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @jennyexx  Som rada, že som pomohla 🙂

• @smirnoftka  Pomohla a strašně moc, nedokážu vyjádřit ani slovy tu radost. Musela by jsi mě vidět. 🙂 Opravdu mnohokrát děkuji.

• Ahoj holky, chtěla bych od Vás taky moc a moc pomoct...V této diskuzi je toho tolik, že nevím kde začít..Chtěla bych také jedny šaty dle obrázku na modelce a obrázku kde mám šaty já. Kam mám poslat požadavek? Četla jsem nějaký Zima,ale vůůbec nevím vo co go... 😮 Moc Vám děkuji...
    PS: šaty si sice mohu půjčit, ale v salonu byla tak protivná holka, že jí nedám ani korunu a ty šaty mají jen oni...

• Sponzor fóra
  • Tady jsou snad vidět lépe...

• @renuska84  Číňanovi Zimo pošleš na jeho mejl obrázek šatů a pak ti napíše za kolik ti je ušije. Zaplatíš mu půl ceny přes Paypal jako zálohu. Když má ušito, tak ti pošle fotky na odsouhlasení .Zaplatíš zbytek a on ti je pošle. Je třeba u něho objednávat min 3 měsice předem, protože většinou nedodržuje termíny a mívá velké zpoždění. Taky se připrav na špatnou komunikaci v průběhu šití, má toho moc a tak nestíhá.Stejně ti doporučuji pročíst tuhle diskuzi , jsou tu ještě další informace, které ti pomůžou. 🙂 😉

• A má nějakou adresu a to mám psát v češtině? 😃 Děkujuuuu

• Mejl teď z hlavy nevím, ale opakuje se tu často, tak pohledej , alespoň si to tu ještě projdeš. No česky by asi nerozuměl, lepší bude anglicky. 😃

• @renuska84  Ty šaty jsou úžasné!!! 😵

• @renuska84  Ahoj, jeho mail je zimo318@hotmail.com Pošli mu na tento mail fotku šatů a on Ti je nacení, cenu Ti zašle v USD, je v tom už zahrnutá také doprava do ČR. Česky rozhodně nerozumí 😃 Takže anglicky.

• Moc děkuji!!

• Ja chci svoje tracking number. Hned.🙂🙂 a kdyby to nekdo nevedel, vcera bylo pozde a pred tydnem taky😃😃

• @rozzaarka  Tak co je nového se šaty? 🙂 Už se těším na fotky!

• @page007  Čekám a čekám a čekám🙂🙂 tracking number porad nemam😞 a to to posilal ve ctvrtek😞

• @rozzaarka  Fůůů úplně chápu Tvoje nervy, já už bych snad okusovala stůl 😃

• @rozzaarka  Jestli už má zase fofr, tak to třeba ještě ani neposlal. Minulou sezónu to taky takhle bývalo, že slíbil že už posílá a poslal až za týden a tracking ani nenapsal , protože nestíhal. 😐

• Sponzor fóra
  • @radkaja  nestras🙂🙂

• @kecka28  ja ani nejsem nervozni, spis se desne tesim🙂 v tehle dnech se nejak potrebuju mit z ceho tesit🙂

• Ahoj holky, doufám, že mě neukamenujete, že se ptám na něco, co už se tu řešilo, ale i když jsem diskuzi procházela (pravda ne na 100% důkladně), tak jsem na to nenarazila. Jak je na tom Zimo s vyztužením korzetu? Všechny šaty, co jsem zatím zkoušela měly korzet a prsa hezky vyztužené, takže držely tvar a i já v nich nějaká prsa měla. Uvažuju, že si u něj nechám šaty ušít a nerada bych je pak oblékla a neměla v nich žádná prsa 😞. Díky za rady.

• @pett12  ja som si objednala do zima a veru tiez nemam co dat do korzetu 😬 .Takze sama som zvedava ako to dopadne,ci nebudem musiet vypchavat ponozkami 😃.Inak ja som citala rozne skusenosti,vacsinou hovoria ze tie korzety do zima nie su az take pevne.Ale vacsinou su s tym spokojne tak neviem

• @pett12  Zimo korzety nevyztužuje .Nevím,jestli to opravdu nedělá u všech šatů, ale některé nevěsty odtud neměly v šatech žádné kostice. Můžeš se s ním domluvit, jestli by ti je vyztužil,ale myslím, že je neudělá tak pevné jako u značkových šatů.

• @rozzaarka  tak cooo, už ti je odeslal? máš tracking number? já už chci slyšet tvoje hodnocení, už se mi pomalu blíží 25 dnů, tak kdyby se náhodou ozval, že už je má... 😃

• @flowerbl  tak na to zapomen. napred ja, pak ty🙂 tracking furt nemam. na to, ze pred tydnem je udajne posilal a maji jit tyden... no, co nadelas....🙂 proste Zimo

• @rozzaarka  toš to je mi jasný, že napřed ty 😉 a nechávala sis na nich něco předělávat jak ti poslal fotku? protože od té doby už měl hodně času na poslání... uháníš ho, nebo klid?

• @flowerbl  nene, nechala jsem to tak, jak to udelal. libi se mi🙂 uz jsem mu psala v utery a dneska znovu. tak snad se brzo ozve...

• @flowerbl  Kočko a jak teď čtu to s tím korzetem..Ty jsi mu psala, že ho chceš vyztužit?Mě to totiž popravdě ani nenapadlo..

• @andrejka1234  nn nepsala jsem mu o tom nic, si nikdo zatím na korzet nestěžoval, co vím... Asi když bych měla nějaký oobr prsa, tak bych to řešila, ale takhle snad nemusím 😃

• @rozzaarka  popravdě se sem chodím dívat jestli už ty šatky máš🙂🙂🙂,jsem děsně zvědavá🙂 😃

• Pamatuji si u dvou nevěst, že jim korzet pod prsy a na břichu dělal faldy a bylo to kvůli tomu , že tam nebyly kostice, které by to držely rovně.

• @meluhelu  😃😃 jeee, to je mily🙂 Zimo na me prdi, mam chut si tam pro ne sama dojet🙂

• @rozzaarka  Ale werce to tracking number snad taky ani neposlal, ne? a pak uz byly saty na celnici.... ono to spis bude chvili trvat i te celnici, to vis, vanoce se blizi, maji hodne prace..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Svadobný salón Janette ponúka exkluzívne svad. šaty Enzoan,i Blue by Enzoanil,Vanilla Sposa, Sophia Tolli, David Tutera a spol. šaty , Ellie Wilde
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov