Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @rozzaarka  Taka mala otazka.. Ty tam tie saty budes zehlit?? 😃

• @rozzaarka  Wow super!! Sedí ti dobře, akorát potřebují víc utáhnout jak říkáš a bude to super!! Fakt jak tady holky píšou, kolik by to stálo nechat ušít někde jinde.... jinde zase holky psaly, že jak si někdo může nechat dělat kopie z číny, s tim moc nesouhlasim, protože tady je většina těch šatů podle víc návrhů, že se člověku právě líbí něco, co nemůže sehnat v půjčovnách... a kdyby sis brala šaty s sebou na mauricius, v půjčovně se nedoplatíš... fakt moc hezké!

• @flowerbl  Nooooo moment moment ještě taky já!!! 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @paki  
    @flowerbl   a samozrejme ja 😃

• @rozzaarka  no teda vauuuuuuuuuuuu su uzasne.Kebyze neviem odkial ich mas,tak by som povedala ze su z draheho salonu 😉 Tak na colnici ti ich ani nedrzali?Rovno ti isli domov?

• @nanika09  Haha fronta na šaty 🙂) přesně no, kdybys to neřekla odkud jsou, tak to nikoho nenapadne..

• @nanika09  
    @paki  holky, kdy jste objednávaly? lépe řečeno, kdy jste je platily?

• @flowerbl   ja 29.10

• @nanika09  aaaa já taky 29.10. 😃 nooo tak to jsem zvědavá, která se dřív dočkáme 🙂

• @paki  moc ti dekuju🙂 jsou fakt skvele. ted akorat odjizdela mamka, ta me dosnerovala a bylo to jeste o 100% lepsi🙂 a to uz je co rict🙂🙂 zimo je fakt borec🙂

• @nanika09  moc dekuju🙂 sedi skvele🙂 ani nevim, dneska mi volal rovnou kuryr, jen jsem platila 266kc dph🙂

• Já mu platila 30.10., takže jsem ve frontě 😃

• @flowerbl  Moje platba mu došla 5.11. až.... a vzhledem k tomu, že odesílá šaty až potom, co obdrží tu další platbu, tak mě to vždycky nějakou dobu trvá, než ta platba projde, nevim proč... tak u mě to možná bude na delší lokte kvůli tomu.

• Ty jo představte si, kolik těch šatů tam ušijou, toto je jen od nás tady, ale to musí být dalších x holek bůhví odkud po světě.... 🙂)

• woooow!! 🤔 🙂 tie saty su prekrasne! 🙂 vynikajuco ti sedia 🙂 do krvi by som sa hadala ze su pozicane zo salonu za 500 evri 😬 zimo je fakt macher 🙂 ano tiez som tu x krat citala ako nevesty ohrnaju nos nad satami z ciny ale nie je cina ako cina 😛 niektore saty zo salonu vyzerali jak z trznice ako sorry, zasednute, zastaraly model 😐 budes za hviezdu na tom Mauriciu 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • dievčatá, vôbec sa mi nechce čítať týchto 600 strán. Môžete mi popísať postup, ako sa objednáva od zima? vôbec netuším, akú veľkosť, ako je to s clom...dik

• @rozzaarka  woooooooow, prenádherné sú tie šaty.. a krásne ti sedia, a tie čipky - no úžaaaasne!! 🙂 Zimo je PÁN 😃

• Ahojte baby, surne zhanam tieto saty, neviete nahodou znacku, resp kde ich zozeniem ? SUUURNE, strasne ich chcem , cena ke druhorada. dakujem

• @belenazza  To vypadá na značkové šaty, nevím,jestli ti tady někdo poradí . Raději dej tenhle dotaz do diskuze " Kde seženu tyto svatební šaty ".

• @werka7  moc moc diky🙂 jsem moc stastna🙂

• @belenazza  Tady máš co sháníš... Stephen Yearick by YSA Makino cena šatů je 3000dolarů...

• @rozzaarka  šaty máš parádní, a když jsem se dívala do Tvého alba na fotku originálů, které jsi zkoušela, tak v tom nevidím rozdíl. Prostě bomba! Uvažuju taky o šatech s krajkou od Zima. Můžeš mi prosím napsat do IP na kolik Tě vyšly? A taky jako sedí korzet a jak je ušitý? Díky

• @pett12  moc dekuju🙂🙂 jinak sedi perfektne, necitim moc rozdil oproti tem v salonu🙂🙂 cenu poslu di ip🙂

• tak jsem Zimovi poslala půlku peněz🙂...a teď budu měsíc napnutá, kdy mi přijde od něho fotka šatů..ale věřím, že šaty budou peckózní a určitě mi budou sedět líp jak v salónu🙂..

• @chuckina  To počítej,že to bude určitě déle jak měsíc :/ Já platila před měsícem a stále nic.A spousta holek byla ještě přede mnou...😞

• @andrejka1234  já vím, ještě musím počítat s dovozem do ČR...naštěstí tam nemají Vánoce jako my, takže je v lednu už očekávám🙂

• @chuckina  já platila taky před měsícem, on píše, že potřebuje 25 pracovních dní... já ho neotravuju, ale jakmile to bude už třeba měsíc a půl, tak mu napíšu jak šije.. 😃 to já budu ráda, když mi přijdou do vánoc, spíš v lednu... ale v čr jsou letadlem hned..

• @chuckina  V Číne majú v januári sviatky.

• @smirnoftka   čínský Nový rok se slaví až v únoru (1.den 1 lunárního měsíce nebo tak nějak)..většinou celej únor s nima není žádná řeč, tak doufám, že to do té doby stihne🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov