Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • tu su.Skoda ze je taka mala fotka a vraj su bez spodnicky 😃 Takze so spodnickou to bude uuuuuzasne.Hned vecer idem zaplatit

• @nanika09  tyyyjo, jsou úžasný! 🙂

• @flowerbl  vobec som fotky necakala.Som si akurat hovorila,ze pockam este dva tyzdne a potom ho pootravujem,ale netrebalo nastastie.Uz len aby s colnicou neboli problemy 😬

• Sponzor fóra
  • @nanika09  Noo takové štěstí 🙂 Doufám, že na ty moje nezapomněl, že nešil tvoje místo mých 😃

• @flowerbl  no to hadam nie 😃 .A ktore si si davala sit,mas ich v albu?

• @nanika09  Jéé já ti tak závidím 🙂 Doufám, že má dnes třeba den rozesílání mailů, že mi dojdou taky 😃 No já si nechávám šít tady tyhle, tady jsem je dávala tak jak jsem mu je poslala http://www.beremese.cz/diskuse/svatebni-saty/asapbay-a-cinsti-prodejci-satu-zkusenosti-a-nazory/?page=685

• Ahojík všem opravdu mě moc a moc nadchl ten Zimo.Prosím napíšete mi na nej kontakt.Jinak milé slečny 🙂 opravdu moc Vám to sluší.Prostě kočky

• @flowerbl  no tak tie by mal mat zmaknute raz dva 🙂 .Mne sa tie moje zdali take komplikovanejsie,tak preto som vobec fotky necakala.Tiez si myslim,ze ked sa ti tento tyzden neozve,kludne mu napis ako stoji so satami.Podla mna on obcas aj zabudne poslat fotky 😉

• @nanika09  no, snad se na mě fakt nevykašlal 😃 to je hrozný, já teď budu kontrolovat mail co 5 minut 😃 Do teď mi to bylo tak nějak šumák kdy budou, ale když už ty jako první z nás co jsme je objednaly ve stejnou dobu už máš, tak už mám i nervy 😃

• @flowerbl  tak to ti verim,ja som tiez doteraz vobec neriesila.Aj som sa cudovala ze som neaka kludna.Ale neboj, teraz len zacnu stresy ze kedy pridu aby som si ich mohla vyskusat 😃

• @nanika09  a budeš mu je hned platit, jo? Jsou přesně jak jsi chtěla? Nemusí nic předělávat?

• @flowerbl  nie nie su uzasne.Hlavne som chcela aby ta sukna bola bohata,no dufam ze aj nazivo bude.Takze som mu hned aj odpisala nech mi posle ten pozadavek ci co a zaplatim druhu polku a este potom zajtra zvlast zaplatim za spodnicku aby som mala doklad na 30$

• @nanika09   ahojík prosím prosím poslala by jsi mi odkaz nebo kontakt na Zima moooc děkuji.

• @flowerbl  Já bych řekla, že opravdu má den na poštu🙂 psala jsem mu asi před hodinou a už odpověděl 😉

• Ahoj holky, můžete prosím poslat www na Zima? díky

• Sponzor fóra
  • @wendy6  Zimo nema stranky. jen email. ten je na minule strance teto diskuze.

• Tak jsem před chvílí napsala Zimovi. Jsem zvědavá, kdy odepíše a hlavně jakou nabídne cenu...

• @rozzaarka  oki díky moc! a je nějaká galerie fotek s jeho tvorbou, pro porování? díky

• @wendy6  neni zac🙂 spis musi prolezt alba holcin, co si u nej sily🙂 muzes zacit u me v albu J&H😃 a pak prolezt tady diskuzi a koukat a koukat🙂

• @nathercie  A jdes teda do toho? nechas si sit tamty z posledniho zkouseni?🙂

• @rozzaarka  Ještě nejsem úplně rozhodnutá, chtěla jsem jen mít přesnou představu o ceně, abych věděla, mezi čím se rozhoduju 🙂 Ještě bych chtěla obejít pár salonů, jestli někde nenarazím na nějaký, který mě uhranou, a pak do toho asi půjdu 🙂 Ano, ty z posledního zkoušení, ale asi bych si je trochu poupravila. Chci je u Zima určitě objednat minimálně půl roku před svatbou, abych líp zvládala ten stres, až se třeba nebude ozývat 😉))

• Holky, tak mi dnes také přišla fotka...Ale jsem moc zklamaná..snad to ještě přešije..zaprvé to nevyfotil vůbec tak hezky, jako předchozí slečně, tj. nejsou vůbec stáhlé...Korzet je přesně podle mých představ, sukně taky...Ale co sakra ten přechod???!!!No hrůůza.. a tak jsem mu to také napsala, že mě to zklamalo a že to chci zadělat tou stejnou krajkou jako je na korzetu, aby nebyl vidět...tak uvidím, co mi odepíše...

• @rozzaarka  prosim ta ked som mu pisala ze nech mi posle ten pozadavek,to kde najdem?Ked si otvorim paypal ucet,kde to bude?Este som takto neplatila.A to staci na to kliknut?

• @andrejka1234  a fotky originalnych siat nemas aby sme mohli porovnat?No je to fakt divne,ale pamatam sa ze jedna baba mala presne tento problem ale tusim to nechala tak.Ale ked sa to tebe napozdava,radsej mu to daj prerobit

• @nanika09  No nemám, já je skládala z mnoha šatů...

• Proč moje reakce není taková jako tu máte všechny - jéééé ??? 😞

• @andrejka1234  Není to zrovna tím, že to je poskládané z vícero šatů, Že třeba pořádně něvěděl jak to má vypadat?

• @dashenka87   Je to možné 😞 Jak říkám, vše je tak, jak jsem chtěla...Jen ten přechod.. 😞 Tak snad si s tím poradí a já vám za týden pošlu fotku a budu u ní dělat - jééééééééé 😃

• @andrejka1234  Třeba ano... Ono je to naprd s tím vysvětlováním v angličtině no... ale dopadne to dobře uvidíš...

• @andrejka1234  byt tebou nakdu nejaky prechod satu, ktery se ti libi a napis mu, jestli by to neslo udelat trochu takhle. pripadne prisit tou krajkou. kdybys nutne potrebovala pomoct s aj, tak mi posli presny text do ip, prelozim ti to🙂 hlavu vzhuru🙂 moje taky vypadaly mnohem lip v realu nez na neutazene fotce na krive figurine🙂🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov