Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @andrejka1234  Raději před platbou mu napiš ,že ji rozdělíš na 30 dolarů + zbytek ,aby věděl ,že mu pošleš více plateb.

• @lenkanr  Ja z 30 USD platila DPH 266 Kc

• @andrejka1234  jinak platila jsem i za tech 30 a z celnice mi je rovnou poslali, nikdo to neresil.(266kc) Ten balicek byl fakt malickaty, takze jim to asi divne neprislo... jinak ti kvituju krajku - je to mnohem hezci🙂 a satky jsou moc krasne🙂

• Sponzor fóra
  • @rozzaarka  Děkuji moc za info i pochvalu 🙂 Snad to nikdo nebude řešit jako u @nanika09  😞

• @andrejka1234   Já mu poslela 30 dolarů. ve druhé platbě zbytek a napsale jsem mu, že je to kvůli celnici. On mi pak poslal na Paypalu fakturu (na těch 30), ať si jí vytisknu pro celníky. A dnes je prý bude posílat, ale tracking number mu to prý přidělí až to bude u DHL. Tak nevím, jestli je to pravda nebo to pošle později a jen se vymlouvá 😃

• @page007  tracking number dostanes buhvikdy🙂🙂 ja mela driv saty nez tracking number, tak nebud nervozni, ze ho porad nemas🙂 najednou mi volal kuryr, ze pro me balik z hong kongu🙂🙂

• @page007  Opravdu mu tracking number dají až později, jenže stejně i tak nebude mít jako obvykle čas ti ho poslat. 😉

• @page007  no podla mna to dneska neposle.Vacsinou mu to trva aj tyzden.On napise ze akoze ich uz poslal a ked dostanes tracking number zistis,ze ich poslal po tyzdni.Umna to tak tiez bolo 😉

• @nanika09  
    Tak to jsem zvědavá. Zdůrazňoval mi, že to dnes pošle, abych to včas dostala 🙂

• ten týden je ještě optimistický , spíše počítej i se dvěma. 😃

• @radkaja  asi tak nejak 😃

• To mě nestrašte! Já je potřebuju než odjedu 🙂 Nevím, jak se to pak řeší, jestli můžou zůstat na celnici přes měsíc, než se vrátím.

• @page007  Měsíc určitě balík na celnici ležet nenechají. To je jak s poštou - na všechno mají určité lhůty a pak se balík vrací odesílateli. Držím palce, ať stihnou dojít. 🙂

• @page007  a nemoze ti ich niekto z rodiny prebrat?

• @nanika09   To by šlo....S plnou mocí to snad můžou dát někomu jinému. Ale pořád doufám, že to třeba pošle brzy 😃

• Sponzor fóra
  • @page007  drz se optimismu, me psal, ze je posila ve ctvrtek a dalsi patek jsem je mela🙂

• @andrejka1234  tak jsem mu dala tu sukni předělat trošku nahoru, poslala jsem mu jeden obrázek co poslal on tobě, s tou kytkou a napsala jsem mu, ať mi tu sukni přišije taky tak, aby se jakoby zvedala už od začátku a pak ať tam dá zas to moje zdobení 😃 a napsal mi doslova, že jasně 😃

• @flowerbl  Tak ten musí být nadšený 😃 Ale určitě to zvládne s přehledem 🙂

• @page007  
    @nanika09  Holky, taaak co, máte už doma šatičky? Nebo máte už aspoň tracking number? Jsem zvědavá, která je budete mít první doma a jak budete spokojené 🙂

• @flowerbl   Zatím ani TN, ani šatičky... 😐

• @page007  A kdy jsi platila? Já budu platit dnes nebo zítra, podle toho, jak rychle budu mít peníze na účtu 🙂

• @flowerbl  tak ja mam saty uz tyzden na colnici 😐

• @andrejka1234  Před 10 dny.

• @nanika09  co tam s tim proboha delaji??? nechapu...

• @nanika09  A Zimo ti poslal tracking number?

• @rozzaarka  vlastne uz to budu 2 tyzdne pomali.Toto je bezny postup,hned mi pisali v prvom maily,ze preclenie trva do 14dni.Ale uz by mali dorazit v pondelok 😃
    @andrejka1234  no zimo mi poslal tracking number,ale vtedy som ho uz mala.Lebo mu to dlho trvalo tak som skusila napisat do dhl,ci nevedia nieco o mojom baliku len na zaklade mena a oni mi ho hned poslali.A na druhy den som ho dostala od zima 😉

• @nanika09  koukam, ze to na SK mate mnohem horsi nez my v CR... 😞snad uz vam je brzy daji holky

• @rozzaarka  podla mna to je rovnake,len oni na colnici niektore baliky prepustia rychlejsie a niektore otvoria a chcu aj papiere ako splnomocnenie,doklad o zaplateni a vtedy to trva dlhsie.Takze je to len o stasti,koho balik sa rozhodnu "prekutrat" 🤔

• @nanika09  tak to jsem mela peknou kliku🙂🙂

• @rozzaarka  Neřekla bych. 🙂 Já na to kolik objednávám zásilek co jsem dnes zažila s UPSkem, nevycházela jsem z údivu a jsem zvědavá co z toho bude. Hodně zajímavé. Stejnou zkušenost mám s FEDEXEM, ale ti mi jen zavolali, zeptali se co v zásilce je, otevřely ji a ptali se mě na zboží a pak řekli kolik doplatím za CLO a DPH. To s UPS jsem dnes bojovala skoro celý den. Neberou, že poštovné mám zdarma a řekli, že ho vypočtou podle svých směrnic, takže jsem zvědavá, kolik se bude doplácet. Šaty nejsou ještě tady a už mě UPS kontaktovalo kvůli proclení, chtěli zplnomocnění na to, že za mě mohou vyřídit clo a doklad o zaplacení zboží......... Ale přes Vánoce 100% zásilky šly pomaleji, protože toho bylo hodně. Teď to opět půjde rychle.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov