Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Nádhera ,mají překrásné zdobení.

• @nanika09  Superkrásné!!! 🙂

• @andrejka1234  
    @radkaja  
    @page007  dakujem,zajtra pride mama tak ma do nich navlecie poriadne a pofotime 😃

• Sponzor fóra
  • Holky máte některá z vás zkušenosti s tím, jak moc velký problém je upravovat šaty, které jsou vzadu na zip a s knoflíčky místo klasického šněrování? Děkuju 🙂

• @luccyla  Jestli myslíš předělat je na šněrovačku,tak se musí vypárat jen ten zip a našít poutečka na šněrovačku.Pokud tam jsou knoflíkové dírky , tak to by byl větší problém , musel by se ten pruh s dírkami asi založit dovnitř , pokud by to nějak šlo. Pokud myslíš jen šaty zužovat nebo rozšiřovat, tak se musí zip vypárat a posunout.

• @radkaja  no spíš jsem to myslela tak, jesli když si objednám takové šaty (zip a navrch knoflíčky), tak v případě, že by mi šaty neseděly tak, jak bych potřebovala, jestli jdou nějak upravit. Mnohem víc se mi líbí zip s knoflíčky než šněrovačka, ale trošku se toho bojím...

• záleží na šatech.Možná by stačilo polevit nebo zůžit/ podle toho co je třeba/ na bocích a zip a knoflíčky nechat tak jak jsou.To by asi šlo.Ale pro případné povolní, tam musí být dost velké švy

• @ilonkaseda  ježiš povolení ne 😃 jestli tak doufám, že půjde o to zúžení 🙂)

• @nanika09  jsou nadherne, fakt se mu moc povedly🙂 jsi stastna, co?🙂

• @luccyla  Pokud volíš zip, musíš velice dobře měřit, aby šaty 100% sedly. Protože jinak je riziko, že by jsi musela nechávat šaty opravovat švadlenkou a platit další peníze.

• @rozzaarka  fuu,neskutocne.To cakanie uz bolo hrozne,hlavne ked som ani nevedela,ze kedy pridu.Len mi je luto,ze ich musim zobrat k mame a nebudem ich mat u seba doma :-S.Su totiz velmi velke a nemam ich kam schovat

• Ahojte dievcata, kto objednava saty od asapa, mala by som zaujem len neviem, ako na to , resp. mam obavy , poradi niekto ? Podujme sa na to niekto ? 😉

• @belenazza  Holky tady nešijí u Asapa ale u jiného prodejce Zima. Asap přestal být spolehlivý , tak už to nikdo neriskuje.

• Ahojky, bohuzel nemam cas projit celou diskuzi, ale chtela bych se zeptat, jestli nemate zkusenosti s temito satami. Mate je nekdo? Chtela bych videt jak vypadaji v realu, jestli jsou fakt tak pekne. Na aukru jsou za 3000, coz mi prijde dost malo na to jak vypadaji 😐

• @cracky  Já osobně bych to neriskovala objednávat z aukra... 3000,- jsou za takové šaty opravdu hrozně málo...

• Sponzor fóra
  • @stanka1717   Napíš mi emailovu adresu a pošlem ti foto.

• @miyajima  Nechcem sem davať foto, ale ked mi posles mailovu adresu, tak ti poslem foto. 🙂

• @andrejka1234  no ten prodejce tam ma vic satu a jedny byly na letacku z obchodu z polska, kde svatebni saty byly min. za 8tis 😐 takze by to melo byt asi od stejneho dodavatele, jasne ze v obchode si prirazi dost na cene. Ale i tak 3000 je asi moc malo. Pan nabizi vyzkouseni satu, ale je az z prahy a ja z moravy, tak mam strach abych nejela zbytecne 😞

• @cracky  Jestli si pán nestáhnul fotky šatů z různých webů aby měl co nabízet a šije mu to podle obrázku nějaký číňan z nekvalitních materiálů. Osobně si nemyslím, že ty šaty budou vypadat kvalitně , spíše to bude děs .

• Tak jsem je nasla na mmb za 3800. Pani ma na strankach i realne fotky. Co si o tom myslite?

• @cracky  mozna to dela blesk, ale prijdou mi hodne leskly.. aby to nebyla takova ta nekvalitni "sustiva" leskla latka...

• to ma byt akoze real foto tych siat co si dala ako original? 🤔 nebe a dudy 😐 toto tu akoze real foto je lacna nevelmi vydarena napodobenina. rozdiel materialu je markantny, ta vrchna latka je ten leskly sustak 😐 neber si ich 😛

• @cracky  promin ale ty saty jsou hrozne. Vubec originalu neodpovidaji. Staci ta sukne prisita ke korzetu...

• pritel rikal ze se mi to jen zda, ze to je urcite jen blbe vyfocene, ale vidim, ze nezda 😐 no nic, dekuju za nazory, jdu hledat nejake pouzite - ale kvalitni 😛

• @cracky  Přestup z korzetu na sukni je špatný - neodpovídá originálu. Vrchní materiál odpovídá materiálu, který je na originálu. Vrchní materiál je také leský - (není to svatební satén),ale když se fotky fotí na modelkách, tak se přes comp zmatní. Materiál, který neodpovídá je ten, co je pod tou sukní - na modelu mmb je organza, ale v originálu se volí šifón a nebo tyl. Díky tomu šaty vypadají hned jinak a ne tak jak mají. Zároveň cena 3 800Kč odpovídá ceně materiálů, který je na fotce z mmb zvolený.

• @cracky  Zároveň v reálu jsou šaty pěkné jako na modelce, pokud jsou zvoleny správné materiály. 🙂 Takové šaty se dají ušít přesně z materiálů, z kterých mají být již v rozmezí 6 000Kč - 7 000Kč. Ale opravdu za částku 3000Kč nemůže člověk čekat zázraky. 🙂

• Zdravím všechny...

prošla jsem si tak zběžně diskuzi, ale je tu opravdu hodně příspěvků a proto se chci zeptat, jestli by mi některá nepodala nějaké základní info ohledně objednání šatů o legendárního Zima. Vím, že ušije skoro všechno, i jak pracuje a takové ty technické věci ohledně platby, ale potřebovala bych vědět za jak dlouho je schopen šaty ušít, jestli se s ním dá i třeba za příplatek domluvit na rychlém dodání a hlavně jak ho kontaktovat a co mu napsat, aby nějakým způsobem odpověděl. Děkuji za rady.

Bau

• @baubaubau  Rychlost šítí se u Zima prodlužuje s blížící se svatební sezonou ,může trvat i tři měsíce. Myslím,že i přes příplatek by nezrychlil.Napiš mu na mejl ,který tady někde najdeš,pošli mu obrázek svých šatů a on ti napíše kolik budou stát.

• @andrejka1234  už mě to čekání na ty šaty nebaví 😐 co ty, taky nic?? už vymýšlím záložní plán co bude, když se mi nebudou líbit 😃

• @flowerbl  No já psala Zimovi minulý týden o tracking number a nepřišla mi ani doručenka, tak nevím, co zase dělá..Na to dhl napíšu přinejhorším příští týden ve čtvrtek znovu, zda tam nemají nějaký balík na mé jméno... Ale už mě to přímo deptá..Potřebuju si objednat závoj a boty a bez toho se prostě nehnu..A jelikož těch peněz není, tak si to musím ty platby nějak rozvrhnout... :/

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov