Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @andrejka1234  No a podle čeho ti to na dhl řekli, že tam nic nemáš? já jim tam psala a jen moje doručovací údaje jim nestačili, chtěli by i o adresátovi.. máš nějaké jeho údaje někde??

• @andrejka1234  taaak jsem mu teď ještě jednou psala a napsal mi 🙂 napsal, že šaty poslal minulý týden a že mi TN může poslat zítra.. Tak jsem mu napsala ať ho teda pošle.. No čekám, že už tento týden snad teda budou 🙂 Takže to on určitě poslal ty tvoje taky beztak zároveň, tak se těš 😉

• @flowerbl  Jůůůů 🙂 Mám mu taky napsat?

• Sponzor fóra
  • @flowerbl  Néé, já jim napsala, že jsem objednávala z Hong kongu a zda tam pro mě nemají nějakou zásilku a napsali mi, že to vše projeli, ale na mé jméno nic.

• @andrejka1234  jak chceš 😉

• @flowerbl  
    @andrejka1234  Jé holky, máte někde šaty, které jste si nechali ušít?(třeba fotku, kterou vám poslal).. Já jsem mu včera poslala zadání mých šatů, tak doufám, že se povedou 😵

• @janul_iii  V diskuzi o pár stránek zpátky...

• @andrejka1234  pak jsem to tu docela projela a všimla jsem si, že je tam máte obě dvě 😉

• @jimousek  Ten ZIMO je fakt šikovný 🙂 kolik ti stály ty šaty? Celkově ?

• Je nejšikovnější 🙂 Jen mě štve ta jeho nespolehlivost...Už tři dny mi na dhl píšou, že ještě šaty nepředal kurýrovi... 😞 a to jsme mu je platila 27.12. ....

• @nanika09  kolik tě celkově stály šaty jsou nádhernééé

• @zdenkaemi  350$ bez spodnicky 🙂

• Ahoj holky, až Vám dojdou dáte sem fotku prosííím 🙂

• holky,prosím Vás písněte my odkaz ,kde ho na ebay najdu,děkuji.

• @kkaaace  myslim,ze Zimo na E-bay moc neni,holky ho kontaktuji pres mail 😉

• Sponzor fóra
  • a jak je na tom s cenou,komunikaci atd.....

• @kkaaace  Projdi si tuhle diskuzi a získáš o Zimovi potřebné informace ,někdy je to s ním totiž složité. 😉

• No,to je to.Nechtělo se mně to číst,ale co už 🙂

• @kkaaace  no já to taky jen proletela ,moje saty ocenil na 260dolaru ,ale jednoduché ,bez velké sukně . Ale na konec do toho nejdu ,jak pisou holky je to s nim asi fakt složité a stejne si ty saty většina musela upravovat . Ze zacatku ti napíše hned,přece jen jsi nova zákaznice 🙂) , ale pak se tempo zpomalí 🙂

• Tak holky,vcera jsem objednala u Zima satky 🙂 uz se noooc tesiiim 🙂

• @nikus30  myslela jsem si to,že to nebude úplně nej,děkuji Nikus

• mrkněte na www.paulastyle.cz,nakonec to bude má volba,nechávám si šaty také ušít,recenze dobré a komunikace česka 🙂 ,šaty si nechává ušít podle obrázku

• @kkaaace  nemáš vůbec za co 🙂

• @kkaaace  Paulastyle má ale šaty mnohem horší kvality než Zimo, ale je to tvoje volba.

• nečekám úplný zázrak,ale pro mne bude lepší si zaject do Ovy než čekat a nakonec si nechat šaty ještě upravovat.

• @janul_iii  tak taky Zimo?🙂 kdybys chtela videt jeho praci nazivo, klidne si muzeme dat rande🙂 uz tu byly Kacka a Mishka🙂

• @rozzaarka  Mishka říkala 🙂 No, klidně bych se na ně podívala 😉 Říkal, že by měly být hotový na začátku března 🙂

• @janul_iii  tak se muzeme nekdy domluvit🙂 pocitala bych spis se zacatkem dubna🙂🙂 napsala jsi mu datum svatby aspon o mesic driv?

• Ahojte nevestičky, chcem sa podelit o skusenost. Objednala som si saty cez indicku spolocnost www.dressbraw.com.
    Maju obrovsky vyber a krasne modely.
    Hned ako som si saty objednala mi pisali aby si upresnili material a odtien bielej. Dokonca mi poslali fotky latky a cipky aby som si saty vedela predstavit. Do 2 tyzdnov boli saty usite. DHL mi ich doviezla za 4 dni a uz su doma. A su nadherne. Kvalitne, precizne usite doslova luxusne saty. presne ako na fotkach. Staly 200 EUR + 65 EUR som musela zaplatit clo.
    Velkost sadla uplne presne az na dlzku. musich ich dat skratit.
    Ak planujete objednavat saty cez web, DRESSBRAW mozem len odporucit. Nemusite sa toho bat. Fakt to za tu cenu stoji.
    Sussan

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov