Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @rozzaarka  jj napsala jsem mu červen 😃

• @janul_iii  tak to by mohlo klapnout🙂🙂 a jake nakonec objednavas?

• @rozzaarka  Kombinace Neridy a Giselle (Maggie), tak snad to bude tak hezký alespoň tak, jak si to představuju.. Ale co, i kdybych z nich nebyla nadšená (myslím, že budu), tak když to tak na beremku vidím, tak zdaleka by to nebyly nejošklivější šaty 🙂 Doufám, že se teď někdo neurazí až si to přečte...

• Sponzor fóra
  • @janul_iii  😃 nejosklivejsi rozhodne ne🙂mas pravdu v tom, ze obcas tu jsou k videni hruzy🙂

• @rozzaarka  tak dnes jsem poslala první část peněz, tak se mi začnou šít (snad).. Už se moc těším na fotky 🙂

• @sussan81  Mohla bych tě poprosit, jestli by si mohla šaty vyfotit? Také o této firmě uvažuju, i proto, že to je rychlé (svatba je už v půlce dubna), ale dost jsem se bála... Díky moc recenzi! 🙂

• tak už mi došly fotky od Zima, šaty mám hotové 🙂..ani jsem nečekala, že je bude mít skoro přesně na termín.. 🙂

• @chuckina  Dáš sem prosím fotky ? 🙂

• I já máfoto od Zima

• @chuckina  Jsou moc krásné. 🙂
    @dashenka87   Tak sem s nima !!! 😃

• @dashenka87  Taky jsou moc krásné . 🙂

• Koukám, ze Zimo se cini🙂 povedl se mu holky🙂

• @chuckina  ,
    @dashenka87   Tie šaty sú super! Máte sa na čo tešiť. Chcem sa spýtať, kedy ste si zadali objednávku, resp. zaplatili. Nech viem koľko mu to tak trvá 🙂

• Sponzor fóra
  • @gigibu177  já jsem platila asi 28.11. a psal mi, že ušití šatů trvá 25 pracovních dnů a když to tak počítám tak je to 30dní a s našema svátkama 26🙂 , jejich svátky neznám🙂 ale i tak je to super čas.

• Ahojte kočky, čo si dali šiť šaty u Zima, dala som si ušit tieto šaty, a zaplatila som mu polovicu penazi 7.1.2013. Poprosila som aby mi potvrdil prijem penazi a cas dodania siat.
    Doteraz sa mi neozval, ani mi nič nepotvrdil. Vo fore som vyčítala, ze v komunikacii nie je velmi spolahlivy 🙂 ale predsa len, mam ho urgovat nech mi potvrdi ze obdržal peniažky a začal robiť na mojich šatách, alebo ho nechat v klude a veriť, že šaty sa mi už šijú? 🙂 Vám sa ozval hneď?

• @zuzannka10  Jak sis už přečetla,tak většinou nepotvrzuje příjem platby ani začátek šití. Šaty začne šít ,až bude mít volnou švadlenu,takže to neznamená ,že hned po zaplacení šije. Počítej, že moc komunikovat nebude a šití mu bude trvat dlouho,třeba i dva měsíce.Mám dojem,že číňani slaví celý únor svůj Nový rok,takže v únoru asi nějakou dobu ani šít nebude,tak i to se projeví na délce šití tvých šatů. 😐

• Tak holky, já už mám šaty i doma 🙂 Vkládám foto ...Na jeho fotkách vypadal korzet malinký, ale i když jsem ho poprosila ať je o číslo zmenší - je mi veliký, jak můžete ne fotce vidět, takže se musím domluvit se švadlenou, jak to uděláme (já si vymyslela kostice na obou stranách boků,snad se to povede a bude to fajn). No a vlečka je šíííleně dlouhá 😃 nedá se s tím moc chodit, takže budu zkracovat...Dal mi tam ještě jednu spodnici navíc - dohromady 15 vrstev!!! ta půjde pryč, jelikož je v tom děsné vedro.. Jinak spokojenost 🙂

• @andrejka1234  Moc ti to sluší jsou to krásné šaty. To oni si asi číňani myslí,že my v Evropě jsme všichni tlustí a vysocí , proto má asi Zimo šaty vždycky větší. 😃

• @radkaja  To je fakt 😃 a myslíš si, že postranní kostice pomůžou?

• @andrejka1234  Myslím,že už jen zůžení korzetu ti pěkněji vytvaruje postavu. Ty postranní kostice jsou hlavně dobré ,když korzet na břichu a pod prsy dělá varhánky. Ty kostice tomu zabrání, ale můžeš je mít dlouhé jen kousek pod pas,aby sis pak mohla sednout. 😉

• radkaja můžu se zetpat - jsem tu nová - ty jsi švadlena? nic proti, jen jsem si všimla, že jsi se tady v téhlé čínské diskuzi našla 😉 je to až neuvěřitelné, kolik času tomuto tématu dáváš, vůbec co se týče témy šatů a rad nevěstám .

• @katkamici  Šiju jen amatérsky, ale máš pravdu , tahle diskuze mě baví. Ráda sleduji jaké pěkné šaty holkám Zimo šije a při té příležitosti i sem tam něco poradím, co jsem tu už nasbírala. 🙂

• neobjednávala si náhodou niektorá z vás z ebay niektoré z týchto šiat ? chcela by som vediet ako vyzerajú naozaj a či niektorá také nemáte. Dakujem 🙂

• @rozzaarka  prosim ta mozem mi poradit s anglictinou 😉 ?Tuto na obrazku mam saty a na nich take kvietky,ktore su prisite v strede koralkami alebo co ja viem co to je.A to potrebujem prelozit.Cize kvety bez toho stredu s koralkami.Neviem ci vies,co myslim? 😃

• @nanika09  jako myslis jestli je mozne udelat ty kvety bez tech koralku?🙂

• @rozzaarka  ano potrebujem od neho,aby mi poslal este cisto kvety bez toho stredu,bez koralok 😉

• @rozzaarka  Ahoj, to si mala šaty od Zima ? a kolko ta vyšli ? su krásna 😃

• @nanika09  Is it possible to do these flowers without the beads in the middle? 🙂 mozna se te bude ptat, co bys tam chtela, protoze po podle me je v tom stredu nejak prisite a koralky to maskuji...ale ja nejsem svadlena ani za zlaty prase🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov