Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @ajnif  Radím ti, nečekat až do května,Zimo bude mít nejvíce zakázek a už by ti je nemusel stihnout ušít. ( i když to vždycky slibuje 😛 )

• @nanika09  sikovnaaaaaaaaaaa 🙂 a pak ked Ti zimo posle kvety mozes ich pouzit na vyzdobu niekde 🙂 napr v sale🙂

• @orieska325  no on mi ich asi neposle,lebo zatial som sa unho pytala len tak orientacne,ze kolko by to stalo.Len mi zatial vobec neodpisal 🤔 .Tak ked mi aj napise,poviem mu ze uz netreba

• Sponzor fóra
  • @nanika09  no tak drzim palce nech sa tetuske kvety podaria tu ked mi skracovali saty v salone a som jej ukazala foto ako budu vyzerat vo finale s kvetmi tak povedala ze ona by take saty v zivote nevedela urobit aspon nie v takej cene ako som ja kupila 🙂))

• ahoj baby, poslite mi prosim jedna dobra dusa mail alebo akykolvek kontakt na toho zima co vam sije tak krasne saty🙂 dakujem pekne.

• @nanika09  Nebude problém sehnat na ty květy ,až ti je ta tetuška bude dělat , stejný materiál? Ono není vůbec jednoduché se trefit do kvality a barvy materiálu ,nemluvě o tom, že takové stejné látky tu ani neseženeme ? 😐

• @radkaja  no to moze byt.Ona hovorila,ze to bude jednoduche.Skusime zatial tak,aby vyrobili jeden kvet pre porovnanie a potom sa uvidi.No som strasne zvedava,co povie zajtra ked tie saty uvidi na zivo 😉

• Chci se zeptat, když jste mu psali o nacenění, říkali jste mu o materiálu, z kterého šaty chcete nebo jste to nechaly na něm?

• @janaradka   ja osobne nie, poslala som mu fotku šiat, a on mi odpísal z akého materiálu ich ušije a ich cenu.

• @janaradka  Zimo už má velké zkušenosti, takže je nejlepší to nechat na něm.

• @zuzannka10
    @radkaja
    děkuju, tak jsem mu poslala obrázek a připsala (přes google překladač) nakolik mi je nacení, tak doufám, že mi to nepřeložilo nějaký blábol 🙂)

• Juchů, tak mi odepsal, ohodnoceno na 300 USD i s poštovným, jéé, já mám radost 😬

• @janaradka  UUUfff tak doufám, že u mě se bude snažit protože mě si řekl o 360.. 😞

• Takže!!!!! Dlooouho jsem tu nebyla, ale dnes šaty přišly, takže jsem si řekla, že se musím podělit, protože přece jen jsem na Zima narazila jen díky této diskuzi! Pro bližší info jsem si dala pár fotek do alba, ať máte lepší představu, ale možná to album pak celé odstraním, tak koukejte rychle 🙂
    Šaty přišly v mini balíčku, ale byly krásně složené, s mega dlouhou vlečkou a dokonce i s náhradními peříčky na takové výztuži (asi kdyby se ty z korzetu polámaly nebo tak). Jsou nádherné.... upřímně řečeno jsem se bála kombinace toho peří a toho ozdobného pásu pod tím, ale to se mi právě strašně líbilo, tak jsem to riskla, nicméně jsem se před otevřením balíku párkrát zhluboka nadechla, to je jasný 🙂 bála jsem se, aby to nevypadalo levně.... ale je to krásné, právě ten ozdobný pás mi teda vyrazil dech. Šaty mi sedí, jsou hodně těsné okolo žeber (asi jsem neměla v mailech tolik zdůrazňovat, že se bojím, že mi spadnou 😃 ), ale vejdu se do nich a ani se nehnou, takže paráda. Jsou hodně dlouhé, mohla bych mít i podpatky, ale ty já určitě mít nebudu, takže buď je trošičku zaberu,ale spíš ne, jen je přidržím, když půjdu, alespoň to hezky splývá na zemi... Jdou trošičku ztuha zapínat, je tam zip a je hodně drobný a jak je ten korzetek hodně zdobený, člověk musí opatrně, aby ten zip nevyrval. Ale není to jakoby špatně udělané, ten zip je neviditelný, když je to zaplé. Celé mě to vyšlo na 280 dolarů, 260 šaty a 20 ta vlečka. 🙂

• Sponzor fóra
  • @paki  Tak to je krása. To zdobení je bomba, to muselo dát strašné práce, prostě úžasné a za ty prachy!!! 😮 🙂

• @radkaja  Jo taky jsem spokojená, mě se to nechtělo nějak moc řešit a hrotit a obíhat miliony obchodů a salónů... tak jsem to riskla a líbí se mi..

• Holkyyy vytvořila jsem album u sebe se šaty ZIMa, nahromadíme tak fotky zima do jednoho alba a bude se to projíždět lépe než v diskuzi tady 🙂 pokud nechcete ať tam některé šaty mám napište mi 🙂 http://www.beremese.cz/fotoblog/megulka1/album/zimo-saty/ nebo mi pošlete šaty, uděláme velkou kolekci!

• @megulka1  Skvělá práce. Jen mám obavu , že ho admini smažou , protože to není album konkrétní jedné nevěsty. Už tu totiž jedna nevěsta Zimovo album udělala a smazali to. 😐 😐 😐

• @radkaja  mm super tak to je fakt fér 😞 chci to usnadnit a oni tohle :-/

• @radkaja  jinak zimo mi psal že teď toho nějak moc nemají, spíše mají docela čas... všechny stresovaly a ušily si je dříve, navíc se všichni báli čínských svátků a zimo šije i tak dál... tak se těším 🙂

• @megulka1  tak to je super, tak tŕeba nebudeš muset dlouho čekat.

• @megulka1   tak já bych řekla, že si dává záležet na všech šatech nehledě na cenu 🙂 spíš mám strach, že se špatně změřim

• @janaradka  jooo já se zapotila když mi poslal tu tabulku co mám vyplnit... rameno prsa, prsa pas.... 😃 kde začíná rameno, myslí pod prsa nebo jak... 😃 ale nějak jsem to uplácala, v salonu vám jsou schopni dát šaty vel. 40 a zmenšit na 34 a je jim to jedno jestli máte vzdálenost bradavek 18cm nebo 24cm... 😃

• Ahoj holky, tak odpoved vcera od Zima - satky mi sije, sice mi nepotvrdil ani prichozi platbu ani ze zacal, hlavne ze sije..ale pisu info pro vas Cinsky novy rok 28.1.-18.2.2013 - takze v tu dobu jsou zavrene tovarny a nepracuje se. Jen abyste se pripravily, ze tou dobou fakt nebude k dostizeni....

• Tak to bude ještě zajímavý😞 Kdy jsi si nechávala šít? Už jsi mu prašule posílala?

• jj, penize jsem posilala asi pred 3 tydny, hned po Vanocich... s temi reakcemi je to fakt spatny,ale holt toho ma hodne, psal, ze denne mu pristane nejakych 400 mailu, tak to se pak nedivim, ze na vsechny neodepisuje 😃

• @yannicka  a zimo taky nešije v tom období? a sakra 😃

• @paki  ako dlho trvalo ušitie aj s dovozom?

• @stanka1717  Rekla bych, ze uplne se vsim vsudy tak max 2 mesice. Nepamatuju si to presne, protoze v momente, kdy on to dosil a chtel posilat, jsem ja jela na mesic pryc a poprosila ho, at s tim poslilanim pocka, az budu zpet doma. Ale to do toho nepocitam. Me se teda couraly ty platby pres ten paypal, pak jemu to trvalo trochu dyl, nez melo... urcite to nebyl ten mesic co mi napsal na zacatku, ale dyl jak dva to taky zas nebylo..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov