Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • kto je to Zima? 🙂)) ma aj nejaku internetovu stranku? kedze nemam cas čitat cele toto fórum poslite mi prosim vas nejku internetovu stranku na Zima.... dakujem

• Ahoj holky,
    ja Zimovi poslala ve stredu prvni platbu a psal, ze co nejdrive zacnou sit, tak jsem zvedava 🙂. O terminu jsme se zatim nebavili. Svatba je v zari, takze nespecham. Vlecku budu mit jen 50 cm, takze snad ani neni treba pripinat. Saty budou tylove. Cena 330 $ 😉.

• Sponzor fóra
  • ahoj holky a neměli jste strach, ze Vám saty nebudou? ja bych nervama asi umrela🙂

• @lucianna11zimo  nema stranku, nevesty mu pisu na mail, poslu mu fotku ake saty by chceli a on sa im ozve ci ich vie usit a za kolko. ja byt nevestou tak si ten cas najdem-obetujem 1 vikend a prestudujem 😉 svadobne saty su pre nevestu dolezite- ved nemusis citat vsetko, je tu vlozenych aj dost fotiek, tak si pozri najma tie a komenty k nim od nich-ostatne ako objednat ti tu urcite uz poradia 🙂

• @nininka23  Šaty od Zima se musí někdy zužovat a zkracovat. Ještě nikdy se nestalo , že by byly malé , takže vždy se dají dobře upravit. Jen u některých náročně vyšívaných korzetů může být problém, ale když si to nevěsta u Zima vykomunikuje, tak si myslím , že to ohlídá a ušijí je přesně.

• Ahojte, jdu se k vám přidat 🙂. Taky mám vyhlídnuté čínské šatky, ale z Alibaby. Máte tu někdo zkušenost? Jsem domluvená s tímhle prodejcem http://lyzlsz.en.alibaba.com/

• ahojte robil niektorej z vas zimo pevny uplne hladky korzet?

• @ivi_kiwi  Myslím, že má většinou korzety bez vyztužení.

• Přihodila jsem k sobě na profil fotku jak už je opravil, nevím proč ale jsem z toho nějak vyděšená 😞

• Ahoj 🙂 Poradí mi někdo, kde pana Zima kontaktovat? Prošla jsem tu několik stránek, ale nenašla a přiznám se, že celá diskuze se mi procházet nechce... Moc děkuju

• @morgyn  mail str.717.

• @megulka1  nebud vydesena, memas byt preco, podla mna to spravil dobre a vyzeraju super 🙂

• @radkaja  Děkuju 🙂

• Ahojky, tak jsem také poptala svatební šaty od Zima a ocenil si je na 330, což mi přijde celkem fajn...jen se ještě pořád bojím, jestli budou k něčemu vypadat 🙂 Co myslíte, nemáte některá zkušenost s podobnými??

• Sponzor fóra
  • Tiez som rozmyslala, ze si dam saty usit, ale nakoniec mi to vyhovorili. Saty su nadherne, ale pravdepodobne ta napodobenina by vyzerala lacno. Hlavne cipka. Pisala som si s pani z firmy co tiez tak davaju sit saty a na rovinu mi povedala, ze ak by som chcela identicke, stali by ma 10x viacej, oni robia len kopie, tak aby som nebola sklamana. Preto ak nechces vyzerat lacno, neodporucam ich davat sit. Radsej ked tak model vygoogli v shopoch v USA alebo UK a si ich objednaj. 🙂

• @foofee  U Zima šaty lacině nevypadají( podívej se tady na jeho šaty). Zimo je jeden z mála číňaňů, co šije kvalitně. Ostatní to opravdu odbydou.

• @foofee  tak v tomto pripade plati ze existuju aj svetle vynimky. vacsina jeho siat vyzera velmi dobre a najma podstatne lepsie ako 10x pozicane vysednute a pozatrhane zo salonov, za ktore za pozicanie nevesty zaplatili par stoviek eur. samozrejme nezovseobecnujem, su salony kde si prevezmete cistucke vonave satky 🙂 aj tieto ti pridu ao lacna napodobenina? mne teda nie 😉 zimova praca 🙂 snad to nevadi ze to sem dam, nevesta ma verejny album 🙂 ja len chcem pokuazat na to ze nie vsetko co je z ciny vyzera lacno. treba si vediet vybrat od koho usit 🙂
    http://www.svatba.cz/svatby/galerie/?wedding_id=3465&gallery_id=1428

• ak je overeny, je to ine, nepoznam ho, len tak vseobecne dat si sit saty na blint je riziko, hlavne ked pre nas nevesty su saty posvatne 😃
    @radkaja

• @claire767   uznavam, su krasne, asi mas pravdu, je to svetla vynimka 😉

• @foofee  ved presne, sit na blint by som urcite neodporucala, tiez som tu videla take saty a teda fakt nic moc. ale este aj od jasminebridal su krasne, nevesty co si tu dali sit mali naozaj krasne prepracovane saty 🙂 ja netvrdim ze od zima su najkrasie ale urcite je na jeho pracu velka spokojnost. zaregistrovala som obcas ze niekotre saty od neho este museli upravovat ale celkovo si myslim ze ma velmi vysoku uspesnost a spokojnost. take cipkove si dala sit jedna nevesta z beremka, ked si spomeniem na nck, dam sem 🙂 a su podla mna krasne 🙂

• @kriscule   nasla som 🙂 tiez Zimova praca, cipkove. ziadna lacnota podla mna. krasna praca.
    http://www.beremese.cz/fotoblog/rozzaarka/album/moje-saty/

• teda nie su uplne cipkove ale taky podobny styl, proste nie hladke ci nazberkane satenove. davam to sem kvoli predstavivosti 🙂

• @foofee  Na straně 652 téhle diskuze jsou fotky šatů od Zima a jsou tam i krajkové.

• Zdravím znovu. Pročetla jsem asi sto stran diskuze, shlédla milion fotek, vyměnila si se Zimem pár mailů a jdu do toho 😎
    Ráda bych tyhle http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/364159606/LWD001_2010_new_designer_bridal_wedding_dress.jpg
    tak držte palce 😃
    A obrovský díky všem holkám, co sem neúnavně přispívají a píšou svoje zkušenosti!!! Původně jsem je chtěla risknout z Alibaby, ale po důkladným studiu radši tisícovku přihodím a jdu na jistotu, páč Zimo je teda fakt borec 🙂.

Ještě mě napadlo, kolik dělá to poštovný? Nestálo by za to se dohodnout třeba dvě nevěsty a hodit do do jednoho balíku, a pak si to rozposlat po čechách?

• @crazzi  Držím palce ,ať se šaty povedou, ale myslím si, že s nimi Zimo nebude mít problém. Pak sem prosím dej fotky , ať víme, jak to dopadlo. 🙂

• @crazzi  nooo s tím poštovným, poštovné je v ceně... docela mě dostalo že balík do čr přes službu kterou používá stojí kolem 4 tisíc, mě šaty nacenil na 8 tisíc takže mají vlastně jen hodnotu 4 tisíc.. fotky mám v albu a myslímže za 4 tisíce si dal záležet 🙂

• @megulka1  Slyšela jsem , že Čína má pro své obchodníky nějaké dotované poštovné, tak je možné , že Zimo tolik neplatí.

• Tak jsem o víkendu podruhé zkoušela šaty od Zima- trošku se doupravovaly nedokonalosti..drobné došívání, ale můžu říct, že jsem fakt absolutně spokojená. Ušil mi je akorát, jsou krásný..Jediný problém je, že jsou mi delší a ta jeho spodnice nato prostě nestačí. Takže abych je nemusela zkracovat,musím si pořídit větší spodnici.🙂 Ale spokojenost !

• @chuckina  Tak to je super, že jsi spokojená. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov