Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @pouzarovaj  Tak to je skvělé že jsi spokojená . A jak ti sedí , jsou akorát nebo budou potřeba úpravy ?

• Ještě jsem je neměla pořádně zašněrované, ale vypadá to, že úpravy nebudou třeba.

• @lena.k  sú krááásne 🙂

• Sponzor fóra
  • @gabikova  ahoj, ja som tu nova. chcem sa spytat, ci tie saty mas cez candiny.sk alebo candiny.com a ze ci si spokojna? 😵
    dakujem

• Holky da se na asapbay poslat jen fotka satu, ktera neni v jejich nabidce?

• @lena.k  muzu se zeptat kolik takove saty stoji?

• ty moje byly za 280 dolaru

• @jesie12  tyhle staly 480$

• @jesie12  Tyhle šaty nejsou šité u asapbaye, ale u Zima. Asapbay takhle kvalitně nešije.

• Možná by bylo načase tuto diskuzi nějak přejmenovat...

• @ilonkaseda  Taky si myslím , zbytečně to pak mate. Mohla by se vyhradit jen Zimovi.

• a nejaky odkaz na stranky prosim?

• Už jsem napsala adminovi, tak uvidíme. 🙂

• @jesie12  Zimo nemá stránky , komunikuje přes mail( na str. 717 ) . Šije podle obrázku šatů co se mu pošle.

• @caliban  mam tie šaty cez ebay.co.uk od azalea.dress a som spokojná 🙂

• Sponzor fóra
  • Tak mi admin napsal, že měnit název nebude, máme si založit novou diskuzi. 😐 Myslím ale,že by to nebylo moc dobré,protože je tady spousta potřebných informací o Zimovi, které by v nové diskuzi chyběly.

• Tak dnes jsem si objednala své šaty, po dlouhém přemýšlení a pročítání...
    Jsem zvědavá, jak to dopadne😃

• @baubaubau  U Zima ? A jaké sis vybrala ?

• já mám velmi dobrou zkušenost s edressit. Objednávala jsem šaty dvakrát a vždy super rychlé dodání a kvalita ( sama šiju takže to dokážu ocenit.) Akorát mě vždycky dokážou naštvat ty české eshopy, kde přeprodávají jejich šaty mnohem dráž a vsázejí na lidskou blbost. Pavla

• @radkaja  JJ u Zima, no napsala jsem mu co všechno chci a pak poslala foto dvou šatu, s tím, že něco nechám na něm , ale že určité prvky tam prostě chci mít!😃 Tak jsem zvědavá, co mi na to řekne... Ale psal, že to zvládne. Teď jenom čekám na 100% potvrzení, že to udělá🙂 A budu doufám, že to zvládne. Pak sem určitě nějaké foto dám!

• @bohumilstejskal  Mohla bys sem dát fotky těch šatů co ti přišly?

• Můžete mi někdo prosím poradit, jak zaplatit šaty o zima. Mají stát 280 dolarů a psal mi dnes, že mám zaplatit půlku a ihned začne na šatech dělat... Jen mi neposlal žádné podklady k platbě 😞

• @3vsonka  Platí se u něho přes Paypal. Napiš mu, ať ti pošle jeho Paypal účet ,na který mu to pošleš.

• Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod.
    Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Nakupování u čínských prodejců nebo Výhody a trable s čínskými obchodníky . Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat).
    Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat.
    Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu.
    http://www.beremese.cz/fotoblog/jennyska/clanek/skupiny-na-beremese-rpwfvo/

• @radkaja  děkuji moc za radu... Už mám zálohu zaplacenou 🙂

• Ahojte kocky, chcem sa s vami podelit o skusenost. Vcera mi dosli saty od Zima a musim povedat, ze su naozaj nadherne, skvele prepracovane, ziadna "lacna cina", ako by si mozno niektori mysleli. Nemam im naozaj co vytknut. Komunikacia s nim bola skvela, hned reagoval na maily. 28.februara som mu poslala miery a 10.aprila som ich mala uz doma. Vrele odporucam vsetkym, ktore vahate! 😉

• @lucye11  tak to je skvělé, že jsi spokojená. Sedí ti dobře , nemusíš dělat nějaké úpravy? Fotečka by nebyla?

• @radkaja  Ano Radka, sedia mi akurat, aj tu toleranciu, ktoru som mu dala na vysku podpatku, dodrzal. Saticky som nenafotila, ale mozem. Daj mi email, poslem ti ich.

• Tak i já jsem dnes napsala Zimovi email a prosbu o nacenění šatů včetně bolérka. Chtěla bych si nechat dodělat i ramínka na odepínání a metr dlouhou vlečku. Snad z te mé chabé angličtiny něco pochopí 🙂 A ty stejné šaty si nechám nacenit i v topdressbag.eu - nemáte s nimi někdo zkušenosti?

• @lucye11  Ahojky 🙂 aj ja som posielala Zimovi peniaze 27.2., ale do dnes nemam este stale ani prve fotky...Kedy poslal tebe prve fotky?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.