Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @pouzarovaj  Tak to je skvělé že jsi spokojená . A jak ti sedí , jsou akorát nebo budou potřeba úpravy ?

• Ještě jsem je neměla pořádně zašněrované, ale vypadá to, že úpravy nebudou třeba.

• @lena.k  sú krááásne 🙂

• Sponzor fóra
  • @gabikova  ahoj, ja som tu nova. chcem sa spytat, ci tie saty mas cez candiny.sk alebo candiny.com a ze ci si spokojna? 😵
    dakujem

• Holky da se na asapbay poslat jen fotka satu, ktera neni v jejich nabidce?

• @lena.k  muzu se zeptat kolik takove saty stoji?

• ty moje byly za 280 dolaru

• @jesie12  tyhle staly 480$

• @jesie12  Tyhle šaty nejsou šité u asapbaye, ale u Zima. Asapbay takhle kvalitně nešije.

• Možná by bylo načase tuto diskuzi nějak přejmenovat...

• @ilonkaseda  Taky si myslím , zbytečně to pak mate. Mohla by se vyhradit jen Zimovi.

• a nejaky odkaz na stranky prosim?

• Už jsem napsala adminovi, tak uvidíme. 🙂

• @jesie12  Zimo nemá stránky , komunikuje přes mail( na str. 717 ) . Šije podle obrázku šatů co se mu pošle.

• @caliban  mam tie šaty cez ebay.co.uk od azalea.dress a som spokojná 🙂

• Sponzor fóra
  • Tak mi admin napsal, že měnit název nebude, máme si založit novou diskuzi. 😐 Myslím ale,že by to nebylo moc dobré,protože je tady spousta potřebných informací o Zimovi, které by v nové diskuzi chyběly.

• Tak dnes jsem si objednala své šaty, po dlouhém přemýšlení a pročítání...
    Jsem zvědavá, jak to dopadne😃

• @baubaubau  U Zima ? A jaké sis vybrala ?

• já mám velmi dobrou zkušenost s edressit. Objednávala jsem šaty dvakrát a vždy super rychlé dodání a kvalita ( sama šiju takže to dokážu ocenit.) Akorát mě vždycky dokážou naštvat ty české eshopy, kde přeprodávají jejich šaty mnohem dráž a vsázejí na lidskou blbost. Pavla

• @radkaja  JJ u Zima, no napsala jsem mu co všechno chci a pak poslala foto dvou šatu, s tím, že něco nechám na něm , ale že určité prvky tam prostě chci mít!😃 Tak jsem zvědavá, co mi na to řekne... Ale psal, že to zvládne. Teď jenom čekám na 100% potvrzení, že to udělá🙂 A budu doufám, že to zvládne. Pak sem určitě nějaké foto dám!

• @bohumilstejskal  Mohla bys sem dát fotky těch šatů co ti přišly?

• Můžete mi někdo prosím poradit, jak zaplatit šaty o zima. Mají stát 280 dolarů a psal mi dnes, že mám zaplatit půlku a ihned začne na šatech dělat... Jen mi neposlal žádné podklady k platbě 😞

• @3vsonka  Platí se u něho přes Paypal. Napiš mu, ať ti pošle jeho Paypal účet ,na který mu to pošleš.

• Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod.
    Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Nakupování u čínských prodejců nebo Výhody a trable s čínskými obchodníky . Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat).
    Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat.
    Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu.
    http://www.beremese.cz/fotoblog/jennyska/clanek/skupiny-na-beremese-rpwfvo/

• @radkaja  děkuji moc za radu... Už mám zálohu zaplacenou 🙂

• Ahojte kocky, chcem sa s vami podelit o skusenost. Vcera mi dosli saty od Zima a musim povedat, ze su naozaj nadherne, skvele prepracovane, ziadna "lacna cina", ako by si mozno niektori mysleli. Nemam im naozaj co vytknut. Komunikacia s nim bola skvela, hned reagoval na maily. 28.februara som mu poslala miery a 10.aprila som ich mala uz doma. Vrele odporucam vsetkym, ktore vahate! 😉

• @lucye11  tak to je skvělé, že jsi spokojená. Sedí ti dobře , nemusíš dělat nějaké úpravy? Fotečka by nebyla?

• @radkaja  Ano Radka, sedia mi akurat, aj tu toleranciu, ktoru som mu dala na vysku podpatku, dodrzal. Saticky som nenafotila, ale mozem. Daj mi email, poslem ti ich.

• Tak i já jsem dnes napsala Zimovi email a prosbu o nacenění šatů včetně bolérka. Chtěla bych si nechat dodělat i ramínka na odepínání a metr dlouhou vlečku. Snad z te mé chabé angličtiny něco pochopí 🙂 A ty stejné šaty si nechám nacenit i v topdressbag.eu - nemáte s nimi někdo zkušenosti?

• @lucye11  Ahojky 🙂 aj ja som posielala Zimovi peniaze 27.2., ale do dnes nemam este stale ani prve fotky...Kedy poslal tebe prve fotky?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov