Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @jonkaamisiko  Myslím, že jí je poslal a ona mu tu druhou půlku nedoplatila. Ona ještě měla do svatby čas, ale prostě stratila nervy a už na ty šaty od Zima nečekla a půjčila si jiné v půjčovně.

• @radkaja  @jonkaamisiko  Děkuji 😉. Snad už je poslal. Zatím jsem neurgovala. Vyčkávám. Chtěl můj telefon, takže předpokládám, že je už odeslal.

• @radkaja  Hm, dufam, ze to nebude aj moj pripad.. 😕

• Sponzor fóra
  • @jonkaamisiko  To nebude , myslím si , že to dopadne dobře . 🙂

• Zatial sa vobec neozyva.....prestavam tomu verit, ze to dobre dopadne 😢

• @jonkaamisiko  Vydrž ještě pár dní, on se ozve .Buď je ještě došívá ,nebo je na služebce.

• Nevesticky Zimo mi poslal fotky ! 🙂 Velmi sa mi ospravedlnoval, ale ZEVRAJ sa nemohol pripojit k internetu tak mi nemohol odpisat. Prosim poradte mi a piste Vase pripomienky k satom. To co sa mi nezda som vyznacila cervenym. Neviem si vysvetlit tie fugy od korzetu smerom dole a zips nemal takto vyzerat...

• @jonkaamisiko  ja tam nic červeně nevidím

• Este raz

• A toto su polnocky

• Tie polnocky si myslim, ze su ok a k tym svadobnym satam mi este musi dorobit ten kamienkovy pas.

• @jonkaamisiko  Tak hurá fotkyy. Mě se zdá ,že ty fugy jsou tam proto, že je tam těch spirál nějak málo. Měly by být více u sebe. Na tom zipu nějak nic špatného nevidím. Ani se nedivím, že to trvalo tak dlouho, to jsou ale složité šaty na šití. Ty popůlnočky jsou krásné.

• Ano mas pravdu aj ja si to myslim, tak mu budem pisat, ze to musi dorobit. Ten zips tak nemal vypadat, lebo som mu poslala fotku ako to ma byt presne spravene. Taketo saty robil po prvy krat, ale ved aj vela stali.. 🙂

• @jonkaamisiko  Tak to se mu celkem podařily, až je doladí tak to tedy bude bomba. 🙂 🙂 Jo ještě se mi zdá , že na těch popůlnočkách by mělo být více vrstev toho tylu .

• Sponzor fóra
  • Ano aj ja som si to vsimla, minimalne jedna vrstva tam chyba, uvidim ci mi ich bude chciet dorobit, lebo tieto su zevraj definitivne usite.

• @jonkaamisiko  šaty sú prekrásne, keď dorobí tú prednú sukňu, tak to bude bomba. Koľko si za ne vypýtal? Na tých popolnočných je na originále určite použitá spodnička, ak tak ho popros nech dorobí.

• @jarkova  Svadobne ma budu stat 590$, povodne mali stat viac, ale nakoniec mi spravil trochu lepsiu cenu, lebo som si u neho objednala este tie popolnocky. Ja pod tymi dvoma vrstvami organzy vidim nejaku spodicku. Aku konkretne mas na mysli, ze by sa tam mala dat a z akeho materialu by mala byt?

• Holky, je to tady. Kurýr mi právě dovezl šaty. Za clo jsem neplatila nic. Pouze 298 Kč za DPH. Mám až strach balíček otevřít. Držte palce. Až budu mí někoho po ruce, dodám fotky.

• @jonkaamisiko  ty jo tak to je super, že se ti konečně ozval 🙂 spadl ti kámen ze srdce co? 😃 já myslim, že můžeš být v klidu, stíhá se to!!! k těm svatebkám nevim jak zip ten mi připadá ok, ale ta zadní část vypadá líp jak ta přední.. ono ale až se budeš hýbat a nohama tu látku rozproudívat, tak to bude vypadat líp.. jinak mám stejné připomínky k těm květum, nepochopila jsem, proč je vpředu začal dělat až dýl od korzetu?? a k popůlnočkám bych spodnici nedávala.. nedokážu si představit, že by jsi s ní sedla a to kolo by ti udělalo na horních stehnech krásný výhled 😃 podle mě je tam potřeba použít o hodně tylu víc! Kolik je tam teď vrstev 2? Myslim, že by jich tam mohlo být celkem i 7 aby to vypadalo jako na hlavní fotečce.. jinak se mu teda hrozně moc povedly!!! Ještě teď jsem si všimla a to nevim jaký jsi mu posílala rozměry, ale na té figuríně je odstátý materiál podpaždím. U tohodle střihu šatů je to potřeba zrovna v těchhle místech aby to bylo uplně co nejvíc na tělo..jooo ale teď vidim, že tam budeš mít i šněrovačku 😃 tak to je ok! Můžu se zeptat kolik za ty růžové chtěl?

• @jarkova  Dakujem za typ, ale taka spodnicka tam nema byt, ja som si totiz skusala original saty...Zimo mi len musi spravit viac tych vrstiev 🙂

• @ruznoocko  To ano, ved uz som pomaly ani nespavala 😒 Zips mal byt vsity, toto je jednoduchy zips, ktory je prekryty tkz. listou (to je ta vec co vytrca). Na polnockach su podla mna tiez len 2 vstvy, original ich mal cca 4-5. A dakujem, aj mne sa velmi pacia 😉 . Satocky ma vysli 160$ (v salone za pozicanie som mala platit 130€!), cize sa to super oplati.

• Ahojte, neviete nahodou ci Zimo stale sije ? Jeho store Enjoy na ebay je zruseny. Neviete niekto preco ? Mate nejaky link na jeho stranku alebo na jeho veci ?

• @loxy  šije, ale asi toho má teď na jaře hoodně 😃 tak prodej na ebay asi dočasně zrušil ne?

• @loxy  Můžeš mu poslat mail, své stránky nemá. Pokud chceš ušít šaty, tak mu na mail pošli jejich obrázek .

• @jonkaamisiko  
    Dnes mi odepsal:
    Dear friend, your dress is in process of making, according to my production plan, it will be finished by the beginning of May.
    O fotkách ani slovo.

• @crazzi  jej, tak drzim palceky, aby ti ich teda poslal ako slubil. Mne sa zase odmlcal.. 😞

• Já mám naštěstí svatbu v červenci 🙂
    @jonkaamisiko

• @crazzi  Tak to mas dlhu rezervu tak sa nemusis bat 🙂 A zaciatok maju je tu uz coskoro, tak uz som zvedava na tvoje saty 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov