Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @crazzi  Satocky su velmi pekne 🙂 len tam nevidim tie vysivky na tej sukni.

• @jonkaamisiko  Máš dobré oko, ja som si to veru nevšimla 🙂 Inak súhlasím, vyzerajú v poriadku.

• @miyajima ...naozaj sa mu vydarili... 😉

• Sponzor fóra
  • @jonkaamisiko
    @crazzi
    @radkaja
    Prosím vás, baby ktoré ste si dávali šiť šaty "na diaľku", nechali ste sa odmerať u nejakej krajčírky alebo ste sa odmerali doma?

• @miyajima  mna meral snubenec 😃

• @miyajima  Pokud si nejsi jistá, že víš v jakých místech máš měřit ,tak jdi raději ke švadleně.

• @miyajima
    Jsem vyučená krejčová 🙂, tak měřil snoubenec se svědkyní - ségrou. Jestli nevíš která bije, asi bych se taky šla někde poradit 🙂

• @jonkaamisiko
    @radkaja
    @crazzi
    Ďakujem. Odmerala ma mama, ale predsa len váham, či to je správne.

• @miyajima U nějaké konkrétní míry, nebo tak celkově?

• @miyajima  Pokud máš šaty na šněrovačku, tak nevadí , když se sekneš o centimetr nebo dva. Zimo stejně ty rozměry má plus minus, spíše plus. Jestliže máš ale šaty na zip nebo knoflíčky , tak tam je přesnost celkem nutná( je třeba si to u Zima i pohlídat , aby to ušil přesně )

• @crazzi  Konkrétne dve miery. Jedna je šírka chrbta, nie som si istá presne odkiaľ pokiaľ.
    A takisto dĺžka "hollow to hem". Podľa inštrukcií by som sa mala postaviť ku stene a odmerať dĺžku od kľúčnej kosti po zem (v opätkoch). Nebude to ale potom krátke? Predsa len, zvislá dĺžka je kratšia ako dĺžka kopírujúca obrys tela.

• @radkaja  Rozmýšľala som nad Zimom, ale niekde sa tu spomínalo, tuším si to bola dokonca ty, že Jasmine's Bridal sú kvalitnejší, tak asi skúsim cez nich.

• @miyajima  Jj Jasmines mi přijdou kvalitnější, lépe komunikují ,jsou ale tak o 100 dolarů dražší. Na té délce si raději dva tři cm přidej pro jistotu.

• @radkaja  No momentálne sú zavalení prácou a odpovedajú tak po troch týždňoch 😐 Ale ak mi šaty ušijú kvalitne, tak to za to stojí. A chcela by som zapínanie na zips a gombíky.

• Sponzor fóra
  • @winyanka  ahoj, já si objednala šaty přes dhgate .com 🙂

• @miyajima
    Šířka zad by se měla měřit od podpaží k podpaží, v krejčovině, tak snad to tak myslí taky.
    A co se týká té délky, tam se s tímhle při konstrukci střihu počítá. Představ si třeba čtverečkovaný papír, on si do něj zanese tu délku a třeba tu šířku a do vzniklého obdélníku vytváří stříh který už má křivky.

• @crazzi  Super, tak potom sme to merali dobre. Pre istotu som si na meranie kúpila aj nový krajčírsky meter, aby som sa nemerala starým vyťahaným, tak to snáď bude ok 🙂

• @miyajima  já jsem taky u měření váhala a měřily jsme s mojí maminou asi 10krát abychom se vždy dobraly ke stejnému číslu 😃 Já si nechávám šít u Zima a právě jsem slyšela, že je šije krapet větší.. takže jsem naměřila a pak u každého 3cm ubrala a že na délku je šije naopak kratší, takže tam jsem si zase 5cm přidala.. no míry hrůza.. sama si nejseš jistá, zda jsi měřila na správném místě a do toho ještě improvizačně přidávat a ubírat aby jsi se trefila do jeho šití.. já naštěstí mám šněrování, takže to mě uklidňuje, že vlastně žádné šaty co jsem si zkoušela v salonu nebyly šité přímo na moje míry, ale prostě 36 a hotovo a díky té šněrovačce se to hodně poddá tělu..

• @miyajima  a taky mě uklidňuje, že v podstatě v každém svatebním salonu zároveň šaty upravují a mají na to švadlenu, která to dělá do druhého dne.. takže až přijdou uvidím a případně nejblíž dovezu ať mi to upraví na mě.. 😉

• @ruznoocko  Veď to, aj ja sa ukľudňujem tým, že si ich dám upraviť keď prídu a nebudú mi 100% sedieť. Hoci mám obavy či nájdem ochotnú krajčírku ktorá upraví aj šaty ktoré sa nešili u nich.

• @miyajima  jo to já taky, ale zase si řikám, že přeci je to její přivýdělek a že vezme určitě ráda každou práci, když si za to nechá zaplatit 🙂

• Tak dnes zimo poslal ten detail co slíbil 🙂))
    Mrkněte na to prosím, trochu se bojím aby nevypadaly divně ty krajky co dole přečnívají z těch ramínek dole, co myslíte?

• Myslíš ty krajkové květinky ? Zdá se mi , že je nechal přečnívat v pravidelných vzdálenostech, tak by to mohlo být pěkné. Asi chtěl vyvážit ty krajkové obloučky , co přečnívají kolem výstřihu. Kdyžtak si je ustřihneš , kdyby se ti nelíbily. Jinak je to moc hezké ta krajka , pošití perličkami.

• Hokyyyy!! Zimo poslal fotkyyyyy!!!!! Prosím, zdrbně te mi je!!
    V pátek jsem mu psala, že je to tři týdny od objednávky a přesně tři týdny do dodání přímo už ke mě, jak to vypadá... a on napsal, že vše podle plánu, že šaty budou kolem 25.tého a že mi pak pošle fotky.. včera večer kolem 19:36 najednou mail od Zima.. tak koukám a tam nic jen stará historie konverzace.. tak si řikám ups se asi překlikl.. A až za dobu mě napadlo se juknout jestli něco neobsahuje a je to taaaaaam!! Skáču tu do stropu, třesou se mi kolena! Hned jsem se vám chtěla pochlubit, ale jak na potvoru nechodilo celou noc až do rána beremko 😃 Takže tady jsou.. Co myslíte??

• PS: 17.4. jsem posílala závaznou objednávku a půlku platby.. 13.5. foto hotových šatů.. teď ještě se modlit aby dodělal co nejdřív úpravy a šaty v pořádku brzy dorazily bez zdržení na celnici..

• Teď koukám, že jsem nahrála tu menší variantu fotky.. tady je to o něco lépe vidět.. jde rozkliknout na velikou

• @ruznoocko  Krása. Trochu se mi zdá, jako kdyby na korzetu byly místa , kde chybí aplikace, ale možná se mi to jen zdá a nebo to teprve našívají. Ten tyl přes prsa tam tak má být? Ten přechod na sukni udělal pěkně, hlavně vypadají na první pohled kvalitně , což je důležité. Ještě si nech zkontrolovat rozměry , hlavně délku.

• @radkaja  ty aplikace máš pravdu.. mě připadá, že je udělal jakoby do pruhů do nějakého prostě tvaru..že nejsou všude.. tyl přes prsa má být ale měl být jen na místech podprdy nevim proč ho takhle prodelšil až přes žebra.. ani nevim jak to na mě působí co je lepší asi to tak nechám ať to neprodlužuju.. poprosim ho o zkontrolování mír a ještě chci fotku z boku a zezadu jak vypadá přidělaná vlečka (tím i zkontroluju, že na očko nezapomněl) a s tou délkou to je horší.. nevim jak má nastavenou figurínu ale zdají se mi na ní dlouhé! ..To víš, já napsala, že budu mít 12cm podpatek a pak jsem se bála, že všem je šije kratší tak jsem si 5cm na délku přidala a teď se bojim aby to nebylo moc.. ještě někomu připadá, že tu šněrovačku ušil křivě.. ještě tě něco napadá? co myslíš?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    teraz je všetko u nás s 20% zľavou. K tomu veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 199€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov