Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @ruznoocko   ta šněrovačka je asi rovně , na jedné straně je jen více odchlíplá od figuríny , tak to pak vypadá, že je to křivě. Myslím, že by mu to nedalo tolik práce předělat ten tyl, pokud bys chtěla. Pokud budou šaty delší , tak se to dá zkrátit celkem v pohodě, nemáš tam krajkový lem , tak to pak není taková práce. Jinak už tam nic špatného nevidím.

• @radkaja  Viď.. já si řikám, že pokud bývá u něj problém s tou délkou.. že si je nechám poslat takhle jak jsou a ten tyl vždycky půjde šmiknout..horší je, že je tam ta vlečka, takže si to netroufnu sama, ale moje teta kdysi šila spodní prádlo, určitě by to pak zvládla přímo na mě šmiknout délku.. ten tyl právě nevim jak se mi líbí víc.. mě prostě připadaji na vysokého člověka (což já nejsem) a tak to vypadá líp, když by to bylo jen na prsou působilo by to tělo nerovnoměrně.. ale zase když já je pak třeba víc zkrátím aby nevypadalo divně tohle 😃 jestli mi rozumíš jak to myslim.. ještě mi holky radí, že by nechaly víc vykrojit výstřih.. co ty si o tom myslíš? je to hodně práce? ..vdávám se za 30 dní..

• @ruznoocko   Vlečku zkracovat nemusíš, jen vepředu , abys sis na ně nešlapala. Ten tyl , podle toho jestli jsi do pasu dost dlouhá, jestli jsi krátká tak by ten tyl měl být jen na prsou , protože takhle tě to ještě více zkrátí. Na ten výstřih se zeptej ,jestli to stihne, myslím, jestli tam už má i podšívku , tak by to bylo trošku náročnější.

• Sponzor fóra
  • Ahoj asi sem slepá, ale mohli by jste mi někdo prosím poslat link na ty stránky ze kterých ty krásný šaty máte? 🙂 Předem děkuju

• @crazzi  detail saticek vypada nadherne 🙂

• @xlajv101  Číňan Zimo své stranky nemá , jen mail ( str. 717) . Pošleš mu obrázek šatů a on je podle něho ušije.

• zezadu na korzetu se mi zdá že to dělá vlnku z jedné části je to super ale ta druhá je krapet nakřivo

• @xlajv101  Pokud ale máš svatbu v cervnu, tak je asi ušít nestihne .

• Ahoj holky, tak jsem si nakonec objednala šaty z aliexpressu http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-EL189-Modern-Style-Sleeveless-Sheath-Ivory-Stunning-Lace-Wedding-Dress-with-Sash/16666_323673514.html má 100% hodnocení, tak snad dojdou ucházející 🙂 jen mám teď dotaz. Ptá se mě jestli chci vzadu zapínání nebo šněrovačku, vím, že je šněrovačka lepší na přizpůsobení velikosti, ale já budu v té době nejspíš ještě kojit a zapínání by bylo praktičtější. Co myslíte, dosáhne se stejného efektu i zapínáním ( je mi jasná úprava u švadleny) Děkuju za rady

• @xlajv101  ty šaty mi šije Zimo.. bohužel není žádný odkaz..nemá webové stránky.. je pouze mail nic víc! Já jsem z toho byla taky krapet vykulená, takové šlápnutí do temnoty 😃 stály 360 dolarů 7100,- Kč (i s poštou.. s tím že doprava stojí kolem 3000 a to je v té ceně..)

• @maizee  ano to se mi právě taky zdá, ale je to jen ohybem v zádech figuríny.. nevim.. snad se to tou šněrovačkou upraví..

• @winyanka  
    Krásný šatky!
    Taky kojím a asi ještě budu, šaty mám na šněrovačku, doufám že se úpravám vyhnu 🙂
    Ale dítko mám už celkem velký, tak nečekám že se budu svlíkat co hodinu 🙂

• @jonkaamisiko  Tak už máš šaty doma, nebo ještě čekáš ?

• @crazzi  no já budu mít v září necelých šest měsíců, což znamená, že kojení bude co dvě - tři hodinky a to si moc neumím představit, že budu pořád rozšněrovávat. Tak asi zvolím zapínání a holt budu muset upravit u švadleny. Snad se to nebude muset upravovat moc.

• @ruznoocko  Ahoj, satocky su prenadherneee 🙂

• Sponzor fóra
  • Včera večer mi dorazily fotky! Mám je v albu, sem je zatím dávat nechci. Co na ně říkáte? Nějaké tipy na změny atd...? Ještě budu psát o lepší fotky, hlavně zezadu, protože je to nějaké divné...aspoň si myslím, protože to není pěkně urovnané. Prosím o případné typy nebo "odborné" posouzení🙂 Ale jinak jsem naprosto spokojená... 😃

• Mile nevesty, konecne mi dorazili saty! Zimo nedodrzal termin, cize keby som mala mat realne zajtra svadbu, tak som v haji! 😶 Hned som s nimi bezala ku krajcirke a rovno ich tam aj vyskusala. Co sa tyka polnocnych tak tie su ok. 😃 Svadobne su prenadherne, su velmi honosne, hlavne ta vlecka je mega obrovska 😃. Saty su velmi prepracovane, ale treba tam urobit nejake upravy.., Zimo mi tam zabudol prisit gombik na vypnutie, treba lepsie prisit vystuhy na korzete, aby nevyskakovali, vpredu su tie ruze s medzerami, ale vzadu je to uzasne, ale ked sa to nazehli bude fajn. Co sa tyka rozmerov tak saty su mi na chlp presne, ale su dlhsie ako mali byt, cize povodne som chcela mat balerinky, ale teraz budem musiet mat podpatky 🙂 a na prsiach to treba trochu zuzit. Ked som sa na zaciatku merala, ubrala som si 2-3cm v pase a v bokoch, lebo som ratala, ze schudnem, ale popritom som si neuvedomila, ze schudnem aj v prsiach, ale ved si staci kupit dobru Wondebru 😉. Cize s jeho pracou som nadmieru spokojna az na tu jeho nekomunikaciu a fakt, ze nedodrzal termin. A aby som nezabudla, Zimo mi nezabudol poslat 1m latky tak ako som ho prosila na pripadne upravy.

• @jonkaamisiko  Ufff tak to jsem ráda že to dobře dopadlo a že jsi spokojená. Přeji ti, aby sis svatbu krásně užila.

• @radkaja  Dakujem velmi pekne a taktiez za kazdu pomoc a radu 😉

• @jonkaamisiko  nechceš sem hodit fotky? 🙂

Mě napadlo řešení, že bych si nechala na záda udělat šněrování a na bok zapínání, tím bych si mohla šaty upravit a pak už bych jen rozepínala na boku. Co myslíte?

• @winyanka  Pokud se budeš muset do šatů stáhnout a ne jen obyčejně zapnout, tak ten zip na boku prostě nezavřeš.

• ahojte nevesty ak chcete kvalitne usite saty za rozumnu cenu odorucam vam tuto stranku, ma tam aj realne saty, ktore uz vyrobili, ja som bola spokojna vrelo odporucam
     http://www.mojasvadba.sk/shopy/predajca/ivanatch/

• @ruznoocko  Snad .... jinak se to dá přece zakrýt závojem 😃 teda pokud jej budeš mít 😃

• Můžu se jen zeptat? Kolik stojí takové ušití šatů jen tak pro zajímavost. Pokud bych chtěla šaty s hodně širokou sukní, něco jako tyhle:

• @maizee  závoj budu mít, takový ten jednoduchý dlouhatánský.. ale chci si ho nechat jen na obřad a focení..

• aha ... tak to jo ...

• Tak vám děkuji všem, napsala jsem Zimovi že jsou OK, poslala druhou polovinu peněz a chtěl po mě mobil pro DHLko. Takže šatky zřejmě posílá, no jak známe Zima tak snad do konce měsíce je odešle 🙂 . Těším se jak malá!

• baby uz niektorej zimo sil aj saty kde sa dala vlecka pripnut a potom odopnut?

• @ivi_kiwi  Nevěsty po něm knoflíček na připnutí vlečky žádají, ale většinou na to zapomene, je ho třeba o to upomínat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov