Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ahojte, viete mi niekto zhrnut, ako je to s tym platenim-rozdelenie platieb kvoli colnici? Objednavam si saty u Zima. Dakujem

• Tak další šatičky odesíláme za klientkou na Slovensko koukněte se na ně

• @vwild
    @mila04  Tak co holky, už Vám šaty přišly , nebo Zimo zase někde usnul na vavřínech?

• Sponzor fóra
  • @radkaja  Ja doufam, ze neusnul😃 Zaplatila jsem je minuly patek a psal, ze je hned posle a kdyz jsem po nem chtela cislo zasilky, psal mi, ze ho zjisti u toho PPL mana a posle mi ho, tak uvidime. Nemam moc predstavu, jak dlouho to sem putuje..

• @vwild  Po Číně putují tak 2 dny a pak k nám tak 3 dny. Spíše, jestli je už na tu poštu dal. 😛

• @radkaja  No, psal, že je tam dá co nejdříve po tom, co jsem je zaplatila, ale když píšeš, že jdou takhle rychle, tak by tu už musely být, to je spíš neposlal, jak slíbil. Ale s PPL manem ještě asi nemluvil, protože mi ještě nic neposlal. Jdu mu zase napsat🙂)

• @radkaja  Ahoj, ja jsem z nej tyden a pul pacila nejake dalsi obrazky a dodelavky (napr jsem chtela, aby pridal krajku na korzet) a pak jsem 3 dny cekala, az mi potvrdi cenu a rozdeleni plateb, coz jsem stejne psychicky nevydrzela, nez zase po tydnu odpovi, rozpocitala si to sama a vcera zaplatila. K tomu jsem mu napsala, at maze na postu, takze verim, ze nam s vwild saticky prijdou ve stejny den 😃 ( a to doufam nekdy na konci pristiho tydne).

• @mila04  Tak snad už je budete mít co nejdříve doma. Mohly by jste tu pak dát fotky? Třeba i jen na věšáku . 😃 Jsem na ně mooc zvědavá. 🙂

• @miyajima  Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jak pokračuje šití u Jasmines . Máš už nějaké fotky a jaká je komunikace ? Jsi s nimi zatím spokojená ?

• @radkaja  Zatiaľ žiadne fotky. Poslednú správu mám od nich že peniaze dostali, preštudovali objednávku a začínajú šiť. To bolo 4. júna. Myslíš že by som sa im mala pripomenúť?

• @miyajima  Určitě bych jim napsala jak pokračuje šití. Je dobré se připomínat. 🙂

• @miyajima  Ještě jsem se chtěla zeptat. Ty šaty máš objednané z jejich katalogu a nebo to jsou šaty které v katalogu nemají?

• @radkaja  Nemajú ich v katalógu, poslala som im fotky. A pripomenula som sa im dnes tak som zvedavá čo odpíšu. 🙂

• @miyajima  Takže jsi jim napsala na ten jejich email a posala fotky a oni ti napsali cenu ? Platila jsi jen zálohu , nebo celou částku?

• @radkaja Áno, poslala som im email s fotkami a požiadavkami a oni mi poslali cenu. Vymenili sme si ešte zopár upresňujúcich mailov, zaplatila som im zálohu - polovicu ceny cez Western Union (nemajú PayPal) a potom začali s produkciou šiat.

• Sponzor fóra
  • @miyajima  Ještě snad poslední dotaz. 😃 V ceně šatů je už poštovné, nebo ho musíš platit navic ?

• @radkaja  Shipping majú 50 USD a je to extra. Tú zálohu čo som platila, bola polovica z čistej ceny šiat, bez shippingu, ten sa platí až nakoniec. A otázky mi vôbec nevadia, som rada že to niekoho zaujíma, lebo okoliu veľmi sama od seba o svadbe nehovorím, aby negúľali očami že hovorím len o svadbe 😃

• Komunikuje teď Zimo s někým? Já po něm totiž před více než měsícem chtěla drobnou úpravu a to napsal, že to bude co nejdříve a už více než měsíc nic a ani na maily neodpovídá😞 Vím, že moc nekomunikuje, ale píšu mu co druhý den a pořád ne a ne odepsat.

• @miyajima  Těch 50 dolarů je tedy dost , myslela jsem , že je to 30. 😐 Ještě se tedy zeptám na to placení přes Western Union. To vůbec nemám potuchu jak se to platí a co je k tomu od Jasmines potřeba ?

• @radkaja  Oni pošlú svoje údaje (meno, adresa) a tie som vyplnila do formulára čo dostať na pošte. Sumu potrebujú vyplatiť v USD, ale naša slovenská pošta prijíma platbu len v eurách, preto som na pošte povedala úradníčke akú sumu treba, ona niekam zavolala kde jej povedali výmenný kurz a podľa toho som jej dala sumu v eurách. Poštárka to zadala do systému a dala mi číslo transakcie MTCN. Toto číslo som poslala Jasmines, spolu s mojimi údajmi (meno, krajina) a oni si to tam mohli hneď vyzdvihnúť. Poplatok za transakciu bol 15 Eur, ale Jasmines dávajú dodatočnú zľavu 5% na šaty keď sa platí cez Western Union (asi aby vykompenzovali ten poplatok za transakciu).

• @miyajima  Díky moc za informace. Až od Jasmines dostaneš fotky šatů, tak pak prosim dej vědět jak jsi spokojená , jestli je ušili tak jak sis přála. 🙂

• @radkaja  jasné, dám vedieť 🙂

• @vwild  taky mi šil Zimo šaty.. hned po doplacení psal, že je poslal, chtěla jsem DHL number a prý až mu ho dá dhl man a od té doby se už neozval ikdyž jsem mu psala... pochopila jsem to tedy tak, že to tam posílá nějakým způsobem do Hong kongu a teprve tam je v přístavu předává nějaký jeho chlápek dhlku.. každopádně se vším všudy to šlo celkem 7dní!! Dnem i nocí 🙂 celkem 19předání 🙂 Než mi Zimo stihl napsat číslo zásilky, šaty už jsem měla doma 😉 seděla jsem v práci a najednou volá neznámé číslo, že stojí u nás před barákem a má pro mě zásilku.. já prý jestli jsou to šaty a on, že to asi ne, že je to pytlíček 20x30.. a byly to ony 😃

• @raduska736  ahoj holky 🙂 máme šaty stejné a přesto na nich je pár rozdílů 🙂 první si je nechala ušít megulka a já přesně takové hledala, byly moje vysněné a když jsem je u ní uviděla a dozvěděla se, že jí je šil Zimo byla to jasná volba. Sice mě dost tlačil čas, ale stihlo se to. A psala jsem mu, že chci přesně ty stejné co už šil a jak řikám přesto je ušil krapet jinak. Ty moje budou na prodej. Musim je dát do čistírny a pak hodim do inzerce. Přidávám foto ze svatby..

• @ruznoocko Wau ,překrásná nevěsta a nádherné fotky. 🙂

• kráááásně fotky a šatičky se vydařily 🙂

• Ahoj holky, ráda bych si nechala ušít šaty, máte dobrý tip na výrobce (zprostředkovatele)? Nějaké zkušenosti s didobridal.com?
    Toužím po těchto: http://www.didobridal.com/ivory-embriodered-ball-gown-sweetheart-chapel-train-tulle-wedding-dress.html

• Přišly mi šatyyyyyyy 🙂 Zimovi jsem minulé úterý zaplatila zbytek ceny a každý den ho uháněla, ať mi napíše jestli už šaty poslal a ať mi dá tracking number. Všechny emaily úspěšně ignoroval a dnes přišel balíček 😃
    Jsou trochu ušmudlané, zmuchlané, dlouhé a cca o 2 čísla přes prsa větší, ale předpokládám, že mýdlová voda, žehlička? a jakákoliv švadlena by tyhle drobnosti měla zvládnout.
    Dávám Zimovi 8,5 z 10 bodů 😃 Mínusové body jsou tak trochu za komunikaci v průběhu šití, i když uznávám, že on má jiné starosti, než se vykecávat s každou nevěstou po emailu 🙂 a za tu velikost a délku šatů. Termín tak tak splnil, první splátka šla 12.5., 1.7. jsou šaty doma.
    Naprosto vystihl pásek, ten je daleko krásnější originální. Závoj je taky super. Přikládám fotku, ale musím upozornit, že v reálu jsou daleko "efektnější". Foto akce s mobilním telefonem není zrovna vydařená... Hezký den všem! Já se běžím do skříně znovu podívat na MOJE šatičky 🙂

• @mila04  Tak super už je máš doma. Jak bys je srovnala s těmi originály ze salonu? Je ta sukně užší a co krajky , jak vypadají?

• Ano, sukně je o něco užší, ale nakonec bych řekla, že to i lepší, protože myslím, že to postavu trochu prodlužuje, zatímco v salonu mě to naopak rozšiřovalo. Vlečku nemám na fotkách vůbec srovnanou, nebyl prostor ani lidi, co by mě vyfotili, takže to prostě nevynikne, ale dlouhá je dostatečně. Krajky jsou super, zkusím nafotit detail, v salonu byly na sukni možná o malinko výraznější/širší. Teď koukám, že to ukončení korzetu je na fotkách docela dost vidět, tak uvidím, jestli se to nějak vyvěsí či vyžehlí. Jediné, čeho se bojím je, jestli to půjde zabrat přes prsa a zkrátit délka. Jinak budu muset do výstřihu nacpat ponožky a vzít si s sebou štafle 😃
    Jak to hodnotíš ty?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Nové značkové svadobné šaty MORI LEE ,Dominiss a spoločenské šaty Luxuar.
    Všetko nájdeš na našom webe, stačí jeden správny klik!
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!